Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Spokojnie, jeszcze nic się nie wydarzyło. To mogą być tylko "opinie otoczenia".
1
A teraz takie pytanko mam. Dotyczy ono Pique, Busiego, Alby i Roberto. Czy uważacie, że należało się ich "pozbyć" WCZEŚNIEJ, czy jednak dobrze, że zostali w klubie? Nie bierzmy pod uwagę jakie są obecnie okoliczności. Po prostu, czy uważacie, że ciągle jest ich czas, czy jednak to już przeszłość, która dawno temu powinna opuścić klub i zwolnić miejsca innym? Czy gdyby to się stało, Barcelona byłaby dzisiaj w innym miejscu sportowo?
1
@mindbender84 Raczej ani to, ani to. Po prostu doświadczenie + brak Lengleta. :D
6
Miał być Bernardo, a jest Pjanić :D
2
@zodiak_10 "Zaraz zostaną uruchomione DźWiGnIe FiNaNsOwE" xD
2
Warte usłyszenia chociaż raz.
0
@Walker Gratuluję, poprawna odpowiedź. Dziś bardzo szybko poszło :D
3
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--C---G-L
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania.
H,S,A,F,E,V,O,R,N
1
@Ronin47 Ciężko jest mi teraz odpowiedzieć na niektóre pytania. Wszystko zależy od rzeczywistych transferów. No ale może po kolei:
- Uważam, że obowiązkowo Gavi i Pedri muszą stanowić o sile naszej pomocy. Nie wyobrażam sobie naszej gry bez tej dwójki. Co do trzeciego zawodnika - tu wiele może się zdarzyć. Nie wiadomo kto przyjdzie (uważam, że Silva nie trafi na Camp Nou), ale pojawiają się różne nazwiska. Pomimo olbrzymiego doświadczenia, Busi powinien pełnić mniejszą rolę w zespole. Powinniśmy spróbować go zastąpić. Nie mówię, żeby całkowicie go odsunąć, ale jednak więcej meczów powinien zaczynać jako rezerwowy. Widać w nim poważne problemy z szybkością, i pomimo, że wciąż potrafi zagrać fenomenalną piłkę, tak jednak nie możemy bagatelizować jego ubytków szybkościowych.
- de Jong, według mnie powinniśmy go sprzedać. Nie jest to prosta decyzja, ale jest to jeden tych zawodników, na którym możemy dużo zarobić i przeznaczyć te pieniądze na wzmocnienia. Umówmy się, przez te kilka lat co tu był, na nikim nie zrobił raczej większego wrażenia. Wiązałem z nim wielkie oczekiwania, ale po prostu się na nim zawiodłem i też ciężko mi uwierzyć, że w nowym sezonie nagle wzbije się na zupełnie inny poziom.
- Nico, wypożyczyć, lepiej żeby grał regularnie i rzeczywiście miał możliwość wykazania się w większej ilości meczów. Wtedy sprawa będzie jaśniejsza. Dowiemy się na co tak naprawdę go stać.
- Kessie, ponoć przychodzi, i skoro tak jest, to raczej nie po to, żeby siedzieć na ławce. Uważam, że będzie grał w podstawowym.
-Silva, tak jak już wcześniej wspomniałem, według mnie Bernardo do nas nie przyjdzie. Ja ogólnie jestem zdania, że większość takich informacji, to zwykłe plotki powielane przez dziennikarzy, mające na celu po prostu wzbudzić emocje i tyle. Zazwyczaj jest w nich tyle prawdy, co nic, dlatego pozwól, że nie będę jakoś się rozpisywał na temat możliwości, jakie by nam dawał ten zawodnik.
- (GDYBY) była możliwość transferu Silvy, bądź Kessiego, no to tu raczej nie ma się nad czym zastanawiać, kogo bym wybrał. Opcja nr.1
- Co powinien zrobić Xavi, no przede wszystkim oderwać się od tego błędnego koła, jakim jest ciągłe uzależnienie od Pique, Busiego i Alby. Ich czas już dawno minął i w takim klubie, jak FC Barcelona już dawno ich tu nie powinno być. My kompletnie przespaliśmy moment, w którym powinniśmy wprowadzić nowe nazwiska za nich. Oczywiście, cały czas podkreślam - oni wciąż dają dużo, ale to dużo, to i tak za mało na europejskie puchary, czy walkę o trofea. Sam Leo, też w pewnym momencie był niewystarczający. Widać, że zgubili szybkość, i choć dokładność jest równie imponująca co kiedyś, tak jednak w sporcie, a w szczególności w piłce nożnej, przeciwnik Ciebie może po prostu zabiegać, co nieraz udowadniały mecze z przeciwnikami, którzy polegali przede wszystkim na szybkości (mówię tu o starciach 1vs1). Kiedy na niej polegasz, to chcąc nie chcąc drużyna zawsze wygląda lepiej. To było moje stanowisko, kłaniam się nisko.
1
@norbi77 Jutro to ja się chyba wycierpię za wszystkie czasy :D A najgorsze, że naprawdę głęboko się wciąłem i ból jest po prostu nie do opisania.
2
@Piotr,1985 No i to jest najgorsze, wiem co mnie czeka. :D
24
I ten ból, kiedy za mocno obetniesz sobie paznokcia, auć...
0
@Nazio87 Jest fajny, ale według mnie nie aż tak imponujący, jak niektórzy mówią. Bawić się na pewno będziesz dobrze, gra ma klimacik.
1
No nie wiem, powiem wam szczerze, że "Until Dawn" według mnie jest lepszy, niż "The Quarry", przynajmniej ja mam takie odczucie. Nie wiem, coś mi w nim nie pasuje.
2
@Kondziubarca To byłem ja.
0
@Rust_Cohle Nic bardziej mylnego. Nikt wcześniej tego nie zgadł.
1
@CryMeARiver Poprawna odpowiedź, gratuluję :D
0
Dzisiejsze słówko nie zostało jeszcze zgadnięte. Co to za słówko z języka angielskiego?
-I--E---I-T-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania.
A,E,C,D,P,G,F,M,W,N,H,S,J,R
0
@joloskyy sprawdzająca waszą wiedzę xD
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-I--E---I-T-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. @Viajero
A,E,C,D,P,G,F,M,W,N,H,S,J,R
0
@Kondziubarca Xavi już wygląda nieco na zmęczonego życiem, odkąd przybył do Barcy ;D
1
@Encore Aż kipi z niego MENTAL.
1
@Tomix_83 Że co? Z jakiej bajki chcieliby niby Xaviego? Nie wierzę w to. Jestem przekonany, że nigdy nie mieli tego nawet w planach. Im potrzebny jest doświadczony trener, wszyscy wiemy jakie mają parcie na LM. Jeśli rozważają jakieś kandydatury, to na pewno te, które już są światowym topem.
0
@Walker Z Lewym to sprawa się nieco komplikuje. Uważam, że nie trafi na Camp Nou tego lata.
19
I pomyśleć, że gdyby MŚ były rozgrywane w normalnym terminie, to dzisiaj oglądalibyśmy tą wspaniałą imprezę i przeżywali największe emocje, a tak, czekaj do zimy...
8
@norbi77 Ja to powiem inaczej. Nikt nie wymaga od Polski bycia lepszym od topowych reprezentacji, ale powinniśmy umieć kontrolować własne strefy na boisku, a nie dopuszczać do kuriozalnych sytuacji, w których w ciągu 5minut tracimy całą przewagę bramkową, albo pozwalamy na totalną dominację drużyny przeciwnej. Jest kilka reprezentacji, które pomimo, że mają w teorii "gorszych piłkarzy" od nas potrafią przeciwstawić się gigantom, a przynajmniej nie dopuścić ich do odczuwania pełnego komfortu. Z podejściem, że zawsze mamy grać tak, albo tak, daleko nie zajedziemy. Wiadomo, remis z Holandią, to fajna sprawa, ale spójrzmy na to szerzej. Prowadziliśmy 2-0 i w pięć minut było już 2:2. Dodajmy do tego jeden podyktowany rzut karny dla Holandii i jeden niepodyktowany. Czy naprawdę tym remisem można aż tak bardzo się jarać?
Dopuściliśmy do sytuacji, w której z pozycji bardzo dobrej, wręcz fantastycznej, upadliśmy do katastrofalnej (W momencie, gdy podyktowano karny dla Holandii). Z jednej strony cieszy remis, a z drugiej znowu pokazaliśmy obraz nędzy i rozpaczy w defensywie.
3
@MesQueUnClub96 I wielka porażka polskiej obrony. Dwie bramki stracone w kuriozalny sposób + powinny być dwa karne (jeden podyktowany)
Obrona gra padakę. Tu nie ma nic na plus, a gry w ofensywie nie oceniam, bo jej nie było ;D
2
Powinny być dwa karne dla Holandii, a był jeden, taka prawda
0
Nie no, co ten Kowal gada za głupoty.
8
@DonMatteo901 To było tak żenujące, że aż wstyd mi za tych kibiców.