1

@John_Doe No, teraz dobrze :D

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
S-L-N---

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.

S,C,R,E,N,L,I,A,V

1

@blackhawk94 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga! Trudne słówko!
---Q--T--S

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.

A,K,U,X,E,I,B,S,N,O,P,L,H,G

0

Oj coś czuję, że te sezon będzie naprawdę ciekawy. Nie mogę się już doczekać.

6

@barcelonaLM Robotę kończę późno. Czerwonych pasków u nas nie rozdają.

1

Dzisiejszy gość na Kanale Sportowym to jest top topów! Niesamowita wiedza i przemiło się go słucha.

2

@sintesox Ronaldinho - ten piłkarz dla mnie to GOAT. Skradł moje serce i nikt inny nie potrafił tego zmienić.

3

@Sulimo
Osiemnaście do dziewięciu
Osiemnaście odjąć/minus dziewięć

0

@BaroPodertos Ale to jest kwestia indywidualna jak podchodzą do tego kluby. Spójrz na to inaczej - Bayern ma już zastępcę Lewego, ale Polak jest gwarancją w Bayernie 30+ goli w sezonie i jest drugim najlepszym piłkarzem obecnie na świecie. Nie da się go z nikim porównać, bo lepszego napastnika nie ma, w związku z czym dla niemieckiego klubu lepszym rozwiązaniem byłoby zostawić Roberta na ten rok, nawet kosztem tego, że nic na nim później nie zarobią. Nic nie tracą, a jedynie stabilnie utrzymują sportową jakość. Bayern rozegrał to na tyle mądrze, że tak naprawdę może zrobić teraz wszystko. Ma już zastępcę Roberta, ale to nie oznacza, że mają się Polaka teraz pozbyć. Rozumiem ich decyzje w 100%. Gdybyśmy mówili o mniej efektownym napastniku, to można by było bardziej się zastanowić, ale mają najlepszą dziewiątkę na świecie i rezygnowanie z niej teraz byłoby głupie.

1

@AllBundy Bu szukasz tylko tych, którzy są na fali, zamiast spojrzeć na młodych i perspektywicznych zawodników.

7

@BaroPodertos A może oni po prostu nie chcą go sprzedawać? Tyle i tylko tyle. Chcą żeby grał u nich jeszcze przez ten rok. Przecież nie robią niczego złego. Może na pieniądzach z tego im nie zależy? Może tak cenią Lewego, że uważają go za fenomenalnego zawodnika i chcą aby wypełnił kontrakt, a potem niech idzie gdzie chce?
Za każdym razem to powtarzam i będę robił to aż każdy wreszcie zrozumie - umowa to nie zabawka. Gdyby każdy do tego tak podchodził, to byłby one tyle warte, co papier toaletowy.
Każda ze strona ma 50% w tym temacie. Zawodnicy odchodzą wcześniej, nie wypełniając całkowicie kontraktu, ale tylko wtedy, gdy jest pełna zgoda obu stron, lub jakiś warunek został spełniony.

1

@Geble Tak, gratuluję poprawnej odpowiedzi :)

1

@Geble Nie, słówko pasuje, ale to nie jest to konkretne :)

0

@macio_944 Tak, ale nie mów nikomu.

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-E--H--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.

A,V,F,U,O,P,T,E,D,R

1

@Comentateiro Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

3

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
L--N-O--R

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.

V,W,A,M,N,E,C,S,U,I,G

1

@mrboom i jeszcze, że można ustawić prędkość odtwarzania x2 i to już na 100% musi być ustawka xD Najlepsze jest to, że jak dzwoniący mówili płynnie, wyraźnie się przedstawiali, to było, że na bank ustawione, a jak jeden się nie przedstawił przez przypadek, to już nagle teraz to jest znakiem ustawionego HP. Ludzie zmiennymi są, co poradzisz? :D

0

@NaFazieHitman No kto wie, może się uda :P

0

Ludzie, to zadzwońcie do tego HP i zadajcie jakieś ostre pytanie, a nie gadacie o jakimś piętnowaniu na La Bambie. Może się dodzwonicie. :D

0

LR chce krwi. KS ty lepiej uważaj, straciłeś właśnie minimum 700 widzów ;)

1

Jaki klub, taki siwy bajerant...

2

@kuz Krzysiu już z resztą powiedział, że ten temat ma być nie poruszany. :D

2

@cat_r37 Ale przecież według niektórych, to nie ma nikogo, kto mógłby zastąpić Dembele...

1

@AlexDark00 Ale to jest dopiero początek tego okna transferowego. Tu może być jeszcze wiele alternatyw. My nie siedzimy w tym od rana do nocy, nie wiemy dokładnie na co Barcelonę stać. Założę się, że do końca pojawi się jeszcze wiele nazwisk, oczywiście, większość z nich to będą tylko plotki, ale jednak nie wierzę w to, że u nas nikt nie myśli o pozyskaniu jakiegoś dobrego lub perspektywicznego skrzydłowego. Poza tym umówmy się - niektóre transfery nam nie siądą, więc pieniądze, które mieliśmy przeznaczyć na kogoś, mogą posłużyć do sprowadzenia innego piłkarza. To wszystko będzie się dynamicznie zmieniać co tydzień.
Dembele dał nam 13 asyst, ale nie róbmy z tego rzeczy, której ktoś inny w następnym sezonie, grający na pozycji skrzydłowego, by nam nie zapewnił. To są po prostu rzeczy, które trudno przewidywać. Życie polega na pewnych wyborach, albo ci wychodzi na dobre ten wybór, albo nie, ale pewne jest to, że jeśli nic się nie zmieni, to efekty również pozostaną takie, jak dotychczas - mizerne (tu odnoszę się ogólnie do wyników całej drużyny i sposobu ich gry.

1

@AlexDark00 Nienawiść? Czy ja odbieram mu to, że był pomocny dla nas w drugiej połowie minionego sezonu? Nie, ale staram się patrzeć na to wszystko troszeczkę szerzej. Ten człowiek jest ogromnym ryzykiem dla nas. Patrząc na jego przeszłość, człowiekowi pierwsze co do głowy przychodzi z nim w roli głównej, to kontuzje. Na LR jest niesamowite to, jak z piłkarza niechcianego w ciągu zaledwie paru miesięcy można stać się gwiazdą, a potem z powrotem stoczyć się. Zagrał dobrze PÓŁ sezonu, a potem, gdy klub chciał przedłużyć z nim kontrakt, to chciał odejść do innego klubu, ale jak się okazało, że nie będzie to takie proste, to nagle "Wiecie chłopaki, głupio wyszło".
Ja nie odbieram mu, że ma talent, że był jednym z najlepszych u nas w minionym sezonie (a konkretnie przez PÓŁ tego sezonu), ale skoro pojawia się inna opcja, opcja, którą warto przemyśleć, niż ponownie pchać się w to samo i ryzykować powielenie się pewnych rzeczy, to trzeba skorzystać.
Nie mów mi, że kieruję się nienawiścią, bo moje komentarze nie mają z nią nic wspólnego. To, że wyrażam pewne obawy, to nie jest od razu nienawiść.
Ja również nie krytykuje go bez powodu. Wyrażam obawy, co do możliwych nawrotów kontuzji, oraz przeszłości jaką miał w Barcie, tyle.

2

@Comfortable_ To będzie to, co jest teraz. Wiele się nie zmieni ;D

0

@Gaz No o to mi właśnie chodzi, ale niektórzy tu mówią, że musimy go zatrzymać, bo nie ma lepszych obecnie na rynku za taką cenę. Nie rozumiem takiego ich myślenia.

0

@Gaz Przecież na rynku nie ma takiego gracza za x pieniędzy. Dlatego musimy kisić się według niektórych dalej z Dembele. xD Dla mnie to jest trochę śmieszne. Chłop chciał opuścić klub, robił szopki przez długi czas z tym czy zostaje, czy nie, ale teraz, gdy okazało się, że nie będzie miał wcale tak łatwo znaleźć nowych naiwniaków, to będzie starał się znowu z nami próbować. I my mamy go zatrzymać, bo... nie ma takiego gościa jak on na rynku. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?