Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Batys jak mówi mój kolega: "mógł zrobić wszystko, nie zrobił nic." :D
6
@macio_944 Ta reakcja Messiego wszystko podsumowuje. Boli, wręcz mogę powiedzieć, że wbiłeś mi sztylet w serce przypominając to :D
1
@Worny Piękne to, aż się wzruszyłem :'( Do tego dodać jeszcze trzeba, że był profesjonalistą, że w najtrudniejszych momentach był ostoją. Dziękujemy Dembele, jesteś wielki!
3
Dembele nie jest już piłkarzem FC Barcelony.
Dembele teraz: Co? I to tyle? To już?
1
@jacobFCB A ja owszem, wyobrażam sobie.
0
@MesQueUnClub96 Chyba w nocy...
1
@Khajio Dla mnie jeden i drugi jest siebie warty, (z tym nie porównuj chodziło o niszczenie przeciwnika) najlepiej jakby w ogóle wycofali się z internetu na dobre. Polskie comentary to syf jakich na świecie jest mało, i dobrze. A najgorsze, że każdy z takich twórców ma za sobą mnóstwo osób, które mają zero przemyśleń i słuchają go. I to jest straszne. W dodatku, tak jak np. Wardęga, żądają wyjaśnień i uważają się za strażników, którzy każdego mogą "sprowadzić na ziemię". Tu akurat uważam tak jak Stano - takie osoby, to pasożyty, które żyją na gó***burzach innych twórców, a bez tego byliby zapomniani.
2
@Wilczeq Proszę Cię, nie porównuj Wardęgi do Gargamela :D
0
@Hosh Gratuluję, to poprawna odpowiedź
0
@patrykzmc2000 No jak tak dalej pójdzie, to może okaże się, że Xavi ceni i moje umiejętności. Warto czekać na dalsze "cenione nazwiska".
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
---V-Y-R-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
H,X,E,A,B,G,C,D,R,U,O,J,I,W
0
No i jak myślicie? Jak to się ostatecznie skończy z tym Dembele? Ja myślę, że Francuz zagra jeszcze w Barcelonie (oby nie), ale tak coś mi śmierdzi, że on tu jeszcze zostanie.
0
@Greenalley Chyba nie sądzisz, że Lewy nagle postawi foszki wyżej, niż swoją formę na mundial? On tu jest trochę pod ścianom i nie widzę dla niego wyjścia z tego.
Stracili? Może i tak, ale to niczego nie zmienia. Gorzej dla niego, jeżeli będzie się ciągle buntował. Żeby nie było, chcę aby tu przyszedł, ale rozumiem też stronę niemieckiego klubu. Poza tym, nie nam oceniać co im się bardziej opłaca, a co nie. Skoro są aż tak siebie pewni w tej sprawie, to znaczy, że uważają to za najlepsze rozwiązanie dla klubu i bez znaczenia na czym konkretnie to opierają. Pamiętajmy, że transfery odbywają się zawsze za zgodą dwóch stron, a nie tylko jednej. Robert walczył o ten kontrakt co teraz ma, a się okazuje, że właśnie ten rok, który się starał zapewnić w kontrakcie, teraz jest jego przekleństwem.
Na pewno jeśli go zatrzymają to będzie z tego olbrzymi niesmak, ale uważam, że takie bunty Roberta są Bayernowi na rękę i ostatecznie ten pokaz sił może skończyć się tak, że zatrzymają go tylko dlatego, bo mogą. Dlatego też Robert nie powinien się tak szarpać. Nawet Messi nie mógł odejść, tylko dlatego, że chciał, to dlaczego Bayern ma nie móc zrobić tak z Lewym? Oczywiście, to są kwestie już jakichś tam perfidnych zachowań, ale jest już tak, że to Bayern ma moc, a Lewy musi się ustosunkować.
Zatrzymując Lewego, wątpię aby Bayern utracił sportowo, bo wierzę, że Robert nie postawi swoich foszków wyżej, niż formę na mundial.
W przypadku gdyby jednak, to Bayern po prostu pokazuje mu - nie jesteś większy niż klub.- Robi to złośliwie, ale gra w grę, którą już wcześniej zaczął zawodnik.
1
Czemu jest tak, że Barca traci głowę dla jakiegoś grajka i być może znowu da się wciągnąć w niekorzystne finansowo transfery? Za dużo tego było ostatnio.
3
@vangoor Czemu podajesz przykład z drugiego końca? :D A nie ma nic po środku? Można nie lubić upałów i zimna. Ja np. lubię jak temperatura na dworze to 20-23 stopnie. Nie jest to upał, ani nie jest to zimno. ;)
3
@doc Nie, to nie może być prawda...
0
@tristan87 No i wpadłeś :D @MesQueUnClub96 ci tego nie daruje ;)
1
@Deviler widzisz? I przestał pisać :D Możesz teraz w spokoju oglądać.
5
@Deviler @MesQueUnClub96 słyszysz? przestań pisać, bo niepokój wzbudzasz
0
@Kusco15 Coby nie mówić, Boras jako wiking jest nawet przekonujący xD
1
@AmigoBlancos Do mnie i moich kolegów kiedyś też się podobny osobnik przyczepił. Siedzieliśmy sobie w autobusie i jakiś typo do nas podszedł i patrzył się na nas i "siekierami po głowie lać", ale szybko został spacyfikowany przez innych w autobusie i został przepędzony. xD
5
@AmigoBlancos I ten tekst:
"jako młody chłopak będziesz usunięty fizycznie" xD
0
@Emhyr Tego Davida to ja bym z chęcią zobaczył w naszej Barcelonie.
101
Szkoda, że ta przewrotka chociaż jedna mu nie wpadła :)
0
@Kusco15 Dzięki Czesiowi + mediom, które to nagłaśniają w Polsce cały czas. Nic dziwnego, że ktoś się tym zainteresował, skoro wybuchło wokół tego tyle zamieszania teraz.
2
@kejdzi Spójrz na to inaczej. Dostaną 40mln. i kogo kupią? Lewy to obecnie najlepszy napastnik, nie da się go zamienić na kogoś innego, nie odczuwając przy tym wyraźnego spadku liczby bramek zawodnika na jego pozycji. Wstrzymałbym się od określeń, że Bayern byłby taki i taki, gdyby go nie sprzedał. Nikt nie zrezygnowałby z topu dla słabszego grajka, dlatego nie dziwię się, że mają gdzieś nasze oferty. Mają do tego prawo i skoro to robią, to znaczy, że widzą w tym sensowne wyjście. Finansowo przy sprzedaży Lewego zyskują, ale sportowo tracą bardzo dużo.
0
@kokos_xd I wszystko by mu uszło na sucho, gdyby nie to, że już nie może go użyć xD
0
@Transu96 wszystkim
0
@Siro Wszyscy ci, którzy przeczytali ;)
6
Moje oficjalne stanowisko w sprawie pewnego brazola: NIE DLA NEYA W BARCELONIE. Dziękuję za uwagę. Możecie się rozjeść.