2

@DaPidejpi Trudno się nie zgodzić z większością tego, co napisałeś.

1

@MesQueUnClub96 Może kiedyś na wakacje do nas przyleci :D

0

Co tu się dzieje? Jakiś atak przypuścił madryciak? :D Ale takim w życiu musi się nudzić...

2

@norbi77 panuje, jestem tym otoczeniem.

0

@P33ck Barcelona coś o tym wie ^^

1

@Pawel13sz A jednak ta poprzeczka według mnie odbiera trochę uroku bramce, co nie zmienia faktu, że to jest gol stadiony świata. :D Leo to po prostu potwór i tyle.

0

@astralny Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)

2

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--A--H

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. W związku z tym, że jest mało literek, rozwiązań może być kilka (nie musi, to jest na wypadek, gdyby jednak), ale my szukamy tego jednego, konkretnego słówka.

C,I,S,W,A,T,G,O,U,R

0

Borek utrudnia transfer Lewego do Barcy. Widziano go jak dzwonił i rozmawiał po niemiecku. Eksperci nie mają wątpliwości.

0

@TheNekro94 Ja właśnie również uważam, że Milan jest takim nr.1, jeżeli chodzi o największe upadki. Zaraz za nim Man Utd., a potem serce boli, ale chyba postawię naszą Barcelonę, bo też z hukiem polecieliśmy.

0

Który klub od 2000r. według was zaliczył największy upadek? (był totalną maszyną do wygrywania, ale w wyniku pewnych zdarzeń upadł i do tej pory się nie pozbierał)

2

@clyde i Moraty

2

@Survier To prawda, ale jednak mało się liczymy w walce o cokolwiek.

0

@paweldunajecfcb Czy wierzę w jego niewinność? Nie, ale teraz jest mi to totalnie obojętne. Nic mu nie udowodniono, a więc w świetle prawa jest "czysty".

1

"I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem,
A com widział i słyszał, w księgi umieściłem."

3

@Tomix_83 No nie wiem, nie wygląda mi to na jedno zdjęcie, tym bardziej, jak spojrzymy na górę tych niby chmur. Od dołu tak, to są chmury, ale góra już budzi wątpliwości. Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że w 80% to fałsz, co nie zmienia faktu, że fajnie to wygląda.

2

@Kondziubarca Coś w tym jest. Ja zawsze zastanawiam się, co jest takiego interesującego w Budeslidze, dla piłkarza jakiegoś topowego klubu z PL (grającego w podstawowym składzie tego klubu), gdy ten ma przejść do Bayernu Monachium, który rok w rok deklasuje konkurencje? Według mnie jest to trochę taki "malutki" krok do tyłu, no ale być może to ja po prostu źle na to patrzę i tyle. Jedynym takim poważnym sprawdzianem dla Bayernu jest LM.

1

@Sulimo U mnie wczoraj było tak fatalnie. Nic się nie dało robić, a dziś same burze i ulewy.

0

@MesQueUnClub96 Nie zawsze. Czasem jest taki fajowy, cieplutki.

0

@Hajny Pod Warszawą.

2

@MesQueUnClub96 Ja tam lubię wiatr, szczególnie taki letni, ciepły. Oczywiście, nie chcę, żeby były jakieś turbo wichury, ale jednak wiaterek by się przydał.

1

@Sulimo No u mnie już trzecia dzisiaj, a do końca dnia mają jeszcze być według pogody.

1

I kolejna burza. Fajnie, lubię taką pogodę, ale stanowczo brakuje mi wiatru...

1

@DaPidejpi przewiń w dół, to się dowiesz :D

0

@sendesara Ale porzucamy to co jest teraz i na chwilę wyobrażamy sobie sytuację. Postaw Lewego w identycznej sytuacji, w której obecnie jest Rybus. Co by wówczas zrobił PZPN?

3

@Szreko Dokładnie, jestem tego samego zdania.

1

@tobiasson92 Ale w sumie z drugiej strony to ciekawe, że w przypadku Rybusa od razu XX osób mówi co jest dobre, a z Lewym już tak ochoczo nie jest ;D

0

@Transu96 Blisko, ale jednak wciąż troszeczkę brakuje

0

@Hosh Dokładnie, gratuluję poprawnej odpowiedzi.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?