Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 No dokładnie. Idealna temperatura.
0
@BartqRKO Ale w tym nie ma nic przyjemnego. Człowiek tylko w domu by siedział, bo na podwórku katastrofa.
3
Patrzę w gorące, a tam chłop, który lubi się smażyć na trzydziestostopniowym upale :D Przecież taka temperatura w Polsce to jest tragedia ;) Tak jak teraz jest w sam raz. Nie za ciepło, nie za zimno.
0
@Walker Dokładnie :)
0
@Walker Nie :D Nie jest to proste słowo, na pewno nie używane zbyt często w codziennym życiu (no chyba, że pracujesz przy tym). Jest to coś co żyje.
2
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-I-K---M
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania.
X,U,A,O,Q,W,B,E,S,L,K,R
2
@DLFCB No, szkoda tylko, że u mnie chmur tyle, że kompletnie nic nie widać. Przez ostatnie dni nie było żadnej chmurki, a akurat dziś jest ich pełno :D
1
Ale taka herbatka z cytrynom to jest TOP.
20
Janusz "ooooohhhhhhhhhhh" Michalik :D
0
Chłop się poślizgnął i nasza obrona odleciała xD
0
No ale piłkarzy to my chyba mamy lepszych niż reprezentacja Węgier i co? I nic. xD
Ja rozumiem, że nie możemy grać jak równy z równym z Belgami, ale no bez przesady, coś trzeba prezentować. Chciałbym zobaczyć jak Polska poradziłaby sobie w grupie z Anglią, Niemcami i Włochami. Węgrzy jak na razie tam pierwsze miejsce.
0
No będzie dzisiaj porażka coś czuję. Przewiduje tu 3:0.
7
No ale jednak widać, że Cash to mocno odstaje od naszych poziomem. Potrafi więcej.
1
@Hosh Literki mogą się powtarzać. Jeżeli została podana dana literka w podpowiedzi, to znaczy, że możesz ją wykorzystać więcej niż raz.
Gratuluję, myślałem, że dłużej wam to zajmie :D
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--E--H-A--N-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania.
S,H,B,A,T,V,O,K,R,C,I,G,Z
0
@GeneralXavi @FCB24 Pffff, panowie nie wiecie co dobre :D Widać, że brakuje wam doświadczenia ;)
1
@Janas11224 Brokuł? TOP
0
@budel17 Mam podobną obawę co Ty. Też uważam, że taki mecz mógłby trwać o wiele dłużej, niż każdy zakłada.
0
@Kgorecki2500 No tak, ale wiesz jacy są sędziowie, jeden da dużo, drugi nie da prawie nic, przy takich samych sytuacjach. Tu powinien być jakiś ustalony czas przy np. zmianach zawodników, czy w przerwach na nawodnienie itd.
0
@Kgorecki2500 A jak uważasz z zatrzymywaniem czasu i w ogóle z doliczonym czasem. Powinny być przy zmianie czasu gry, czy nie?
0
@Szreko No tak, ale takich sytuacji w meczu jest mnóstwo. Ten czas strasznie by się wydłużył.
0
@Szreko @GeneralXavi No ja się z wami zgadzam, choć z tym zatrzymywaniem czasu, to też nie wiadomo jakby wyglądało, bo koniec końców otrzymalibyśmy pewnie podobną ilość czasu spędzonego na jednym meczu, co aktualnie. (przy skróceniu połów do powiedzmy 40min.)
0
Co myślicie o wprowadzeniu dodatkowych pięciu minut do każdej połowy meczu? Łącznie mecz trwałby 100 minut. Wiem, że takie pomysły były, ale zostały chyba szybko porzucone. Co wy o tym sądzicie?
Ja uważam, że to głupi pomysł, ale mam obawy, że prędzej czy później kiedyś go wprowadzą. Mógłbym się nad tym bardziej zastanowić, gdyby nie było doliczonego czasu gry, wówczas ok. Wybija 50 i 100 minuta i jest koniec, pojawia się jakiś głośny sygnał i kończymy zawody.
Tak w ogóle, to byłyby czasami ostre dymy, jak np. drużyna miałaby setkę, a nagle koniec, no ale jak inaczej to rozwiązać? :D
0
Lenglet awansował do pierwszego składu :D
2
@bartas97 To ja się nie bawię.
2
Będzie ten Lewy, czy nie?
1
@Comentateiro Elvis wie jak się ustawić.
2
@Emhyr Oferty podejrzewam, że ma, tylko teraz negocjuje.
1
@Comentateiro W Polsce? A ludzie mówią, że tu jest źle.
0
@don'T.R.I.P.e Ale tu nie chodzi o obecny moment, tylko o kilka lat wcześniej. Wtedy wszystko było możliwe dla Barcelony, tylko uwagę skupialiśmy jak zwykle na czymś innym.
Może warto przestać szukać kogoś, kto przypomina Busiego i skupić się na innym piłkarzu.