5

No nie wiem, remis z Holandią zawsze dobry, ale nasza gra jest tragiczna. Nie widzę żadnego postępu w ofensywie względem poprzednich gier.

0

Genialny zmysł taktyczny Czesława pomógł nam zremisować :=)

1

@Hosh poprawna odpowiedź.

3

Dzisiejsze słówko nie zostało jeszcze zgadnięte. Co to za słówko z języka angielskiego?
--V-M--R

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania.

M,O,A,I,E,B,F,J,N,C,S

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--V-M--R

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. @Viajero

M,O,A,I,E,B,F,J,N,C,S

13

@bartas97 to raczej nie bait :D

1

@AllBundy cóż mamy na to poradzić. Takie jest życie :D

1

@AllBundy No nie wiem, ja bym uważał i tak, bo nigdy nie wiadomo, kto kiedy robi na kogoś teczkę ;D

0

@aldewir Panie, teraz to już najgorsze przeszło. No, po południu może być jeszcze nawrót, ale już na pewno nie tak silny, jak miało to miejsce wczoraj wieczorkiem :D

0

@Janas11224 a w sobotę poprawić kolejnymi dwoma, bo nigdy nie wiadomo, jak wiatr zawieje. :D

0

@koziar Ale problemy należy rozwiązywać, a nie pozwalać im wracać :D

1

@PatrykBarca Czy LR wystarczająco uplastyczniła Ci temat?

1

@John_Doe rzucam kamieniem :D

2

W sumie, jak tak sobie czytam te wszystkie komentarze, to wydaje mi się to bardzo śmieszne. Jeden człowiek poruszył całą la bambą i teraz wszyscy muszą się tłumaczyć. Ja się pytam, po co? To jest jedna osoba. Każdy , gdyby był na jego miejscu, byłby już olany totalnie, ale widać, że akurat on generuje spory ból. Po co tu się tłumaczyć w ogóle? :D Może rzeczywiście ktoś ma na kogoś taśmy, i nie mówię tutaj o Benzemie... xD
Właśnie dlatego ta osoba czuje się tak, jak się czuje, bo wzbudza tu zainteresowanie swoją osobą nie mniejsze, niż mecz Barcelony. xD

9

A wy dalej roztrząsacie tą sprawę z BI? Ludzie, podziwiam, że wam się chce :D Ja to od ostatnich kilku godzin, to nawet zdążyłem o tym wszystkim zapomnieć xD

0

@kuz Dobra, dobra. Wielu tu było takich, a nagle znikali w niewyjaśnionych okolicznościach :)

1

To ja ponawiam pytanie: gdzie się podziali przywódcy dawnych buntów na LR i gdzie zaciągnęły ich mroczne legiony? ;DD

1

@Comfortable_ I tak źle z czasem nie było. Szybko udało Ci się odpowiedzieć. :D

1

@Comfortable_ dokładnie, chodziło o motyla. :D

2

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-UT----LY

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. @Viajero

L,E,V,A,B,T,O,F,C,R

4

Burza, cały dzień burza. Raz mocniejsza, raz słabsza.

0

@shaun Prawidłowa odpowiedź, brawo :D

0

@Uukasz_93 No do Brzęczka to mieli jakiś olbrzymi problem.

1

@Emhyr No ale przecież to jest standardowe zagranie. Jak byśmy wygrali/zremisowali z Belgią, to by było "Widać, że traktujemy na poważnie LN", "Fenomenalna postawa trenera Czesława Michniewicza, nie odpuszcza LN", a tak to "LN nic nie znaczy".

0

@Nano22 uległy typ faceta. Jesteś taki?

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--E-C-S-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. @Viajero

A,C,X,V,E,N,O,R,I,F,L

0

@Pilka_jest_okragla No ale z drugiej strony, to czego większość tu tak naprawdę się spodziewa? Przecież od poczaku było wiadomo, że 95% nazwisk, z którymi łączona jest Barca, to po prostu bzdury. Nie stać nas na wielkie wzmocnienia, bo nie ma kasy. Oczywiście, pojedyncza taka akcja może wejść w grę, ale tylko gdy zawodnik naprawdę zlituje się i zażąda małych pieniędzy, podejrzewam, że to tyle i żaden inny zawodnik do nas nie przyjdzie.

0

@The_Man 12 zagrożeń na koniec roku szkolnego? No to nieźle się bawiłeś przez cały rok :D aż mi się przypomniał mój kolega i jego 27 jedynek z języka polskiego xD

1

Pomyślcie o pozytywach. Najwyższy wynik w piłce nożnej, to 149:0, a my straciliśmy tylko sześć goli, TYLKO SZEŚĆ. To różnica 143 goli, więc nie narzekajcie.

0

@Gaz No na początku tak, ale jednak musisz przyznać, że 6-1 po pierwszej połowie, by nikomu do głowy nie przyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?