Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Ale nie robi na Tobie to aż takiego wrażenia, jak dla tamtych kibiców, to o to chodzi. Dla Ciebie to jest raczej na zasadzie, no fajnie chłopaki ponoć grali i to tyle. Tak samo będzie za jakiś czas. 14 LM jest jednak wynikiem niesamowicie imponującym. Wynik, który prawdopodobnie zostanie osiągnięty przez inną drużynę dopiero za XX lat, a czy w ogóle Real zostanie dogoniony? Wątpię, ale wszystko może się zdarzyć. O tym słuch nie zaginie nigdy i zawsze będzie robić takie samo wrażenie.
3
@norbi77 Dla mnie lepsze są puchary, bądź co bądź, to jest jakieś osiągnięcie, coś co zapisuje się w historii na zawsze. Słuch o pięknej grze kiedyś zaginie, bo ci, którzy ją oglądali prędzej czy później odejdą z tego świata, a nowi widzowie będą szaleć raczej za tą nową rozgrywką, a nie starymi czasami.
0
"To i tak nic nie da"
"Tanio skóry nie sprzedam"
"Pomalutku, krok po kroczku"
3
Właściwy człowiek we właściwym miejscu :D
1
@Pawlak1992 Daj po 3/3/3, a nie 3/2/2. Barca w takim zestawieniu, w tym co podałeś, ma większą szansę na wygraną :))
0
@Zawsze_Wierny Tak, bo wygrają ;) W piłce jest defensywa i ofensywa. Ludzie już tak się nastawili, że chcą oglądać tylko zespoły grające ofensywnie i nic w tym dziwnego, ale zapomnieli, że jest jeszcze defensywa. Jeśli przeciwnik nie potrafi wcisnąć Tobie gola przez 90min., to znaczy, że Twoja defensywa w tym meczu jest lepsza, niż jego ofensywa. To proste. Potężni "eksperci" w studiach gadają, że niektóre drużyny grają antyfutbol, coś obrzydliwego, ale ja się z tym nie zgadzam. Taka gra, to również część futbolu i jeśli działa, to nie widzę przeszkód w tym, żeby grali tak dalej. Piłka idzie do przodu i prędzej, czy później na wszystko znajdzie się rozwiązanie, tak samo, jak znalazło się na sposób gry naszej Barcelony, której styl już nie robi na nikim wrażenia i jeśli nie pójdziemy jakoś do przodu, to powrót na szczyt opóźni się, bądź go w ogóle nie będzie.
4
@Zawsze_Wierny Zwycięzców się nie osądza. Jeśli wygrywasz, to znaczy, że zasłużyłeś. Nie ważne jakie były okoliczności. W jakiś sposób udało Ci się strzelić więcej goli, niż przeciwnik, a tylko to się liczy :P. Poniekąd to jest piękno futbolu. Możesz grać przez 90 minut fatalnie, ale jest jeszcze doliczony czas i jeśli tam, podczas tych trzech, czterech minut dasz z siebie 350%, to i tak możesz awansować.
W takich chwilach po prostu trzeba przyznać przeciwnikowi, że jest wielki, a gadanie, że to był tylko fart i szczęście, to jest jakieś nieporozumienie i płacz dzieci. Tyle i tylko tyle :D
7
Nie powiedział niczego, co byłoby kłamstwem. Zgadzam się ze wszystkim.
0
@Transu96 żarty żartami, ale pomyśl sobie ile oni teraz dostali hajsu za zwycięstwo w LM. Z tego naprawdę można sprowadzić potężnego grajka.
1
@Sulimo I co z tego? xD Po co Ci 1000 strzałów, jak żaden z nich nie jest tym śmiertelnym? To tym bardziej upokarza Live. I to nie był gol z tyłka. Wielu tu dorabia sobie jakieś teorie, co do tego podania Valverde, ale lepiej obejrzyjcie je jeszcze raz.
16
Hahaha, uwielbiam futbol. Real każdemu zamknął mordę, mi, wam i innym. Wygrali z najlepszymi i nikt bardziej nie zasłużył na tą LM. Możecie mówić "fart", "szczęście", ale kogo to na koniec obchodzi, nikogo.
Ja zawsze wychodzę z założenia, że jeśli wygrałeś, to znaczy, że zasłużyłeś, choćby nie wiem jakie były okoliczności. Zrobili rzecz niesamowitą, a Ci, którzy to podważają okłamują samych siebie.
Gratulacje dla Realu Madryt. Miejmy nadzieję, że i my niebawem dostąpimy tego zaszczytu podniesienia pucharu LM.
1
No i co panie Laporta? RM jednak wygrał jakąś LM za Pana kadencji :P
0
@draxidox Zobacz co się dzieje, to niemożliwe :D
6
Courtois jest absolutnym nr.1 i spróbujcie mi tu tylko zaprzeczyć to... :D
0
i się zaczynają bezsensowne dyskusje.
1
@Rust_Cohle Dobrze, że madryciak zmiękł i nie przyjął zakładu. :)
0
Real standardowo w końcówce zaczyna grać.
1
Teraz przynajmniej wszyscy chyba widzą, jak ważny jest dobry bramkarz.
0
@Rust_Cohle Jak na razie można powiedzieć, że odcięli wam jaja przy samym tyłku xD
0
Może Live wciśnie jeszcze jakiegoś farfocla.
0
No ale przecież Liverpool, to nie jest kolejne City, PSG, czy Chelsea. Spokojnie, odrobią ^^
1
Hahaha Real odciął jaja Live przy samym tyłku.
0
Zabierzcie im tego Belga z bramki, proszę.
0
Jurgen, zadzwoń do Xaviego. On Ci powie jak pokonać Real. :D
0
Nareszcie jakieś twarde zagranie, kasujące całą akcję Realu. Brakowało mi tego.
0
To jest niesamowite. Dwóch typów w Realu rozmontowuje całą defensywę Live.
1
Jeden gol, tyle wystarczy, o ile nie dacie sobie wbić w doliczonym ^^ Proszę Live, weź się w garść.
0
Zaraz wejdzie ten Rodrygo i się zacznie... cyrk na kółkach
4
Live jak nie odetnie łba Realowi w miarę szybko po wyjściu na drugą połowę, to nie wróżę im dobrego zakończenia meczu.
3
Czuję, że Real i tak to wygra. Jedna akcja im wystarczy.