Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron
I,L,Z,S,A,R,K,C,H,Y,E,N,G
3
Czy zgadniesz to słówko z języka angielskiego? Czy są tu eksperci, którzy bez podpowiedzi to uczynią?
-U-R--A--
Poniżej w podpowiedzi umieszczam literki, które MOGĄ (nie muszą) wystąpić. W tym zakresie się poruszajcie.
0
@Roobo Totalnie nie zgadzam się z Twoim zdaniem :D Mi bliżej jest do tego, co napisał @BaroPodertos. Naprawdę uważasz, że Dembele, który uwielbia się rozpędzić, pójść z kontrą jest skrojony pod naszą Barcelonę, która umówmy się, gra niesamowicie powolny futbol?
Griez był jaki był, ale wielu patrzy na niego tylko przez to, ile sytuacji marnował, a liczb i tak nie miał słabych. Potrafił coś stworzyć, zagrać dobrą piłkę. Oczywiście, jego stylu gry nie udało nam się dobrze wdrożyć do naszej gry, ale uważam, że też jego potencjał był marnowany w niejednym meczu w jakim zagrał. Rzucano go wszędzie i nigdzie. Uważam, że w drużynie Xaviego lepiej by się odnalazł, ale podkreślam, że dobrze, że odszedł z Barcy.
Co do tego porównania, że dwa sezony Grieza mogą być lepiej cenione, niż pięć sezonów Dembele. Uważam, że to troszeczkę przesada, ale na pewno nie jest im daleko. Gdyby Griez zagrał te pięć sezonów, to uważam, że miałby o wiele, wiele lepszy wkład w drużynę, niż Dembele. Oczywiście, podkreślić należy, że nasz Dembele przez dużą część czasu przesiedział w szpitalach z powodu kontuzji, ale nie możemy stawiać tego, jako jego "obronę". Ten transfer kompletnie nie wypalił. Był to jeden z największych błędów, jakie Barca popełniła, z resztą sam Griez również takim błędem transferowym był, ale jego wkład w liczby drużyny przez te dwa sezony i to, że jednak przez zdecydowanie większą część czasu cały czas można było na niego liczyć (nie był ciągle kontuzjowany) daje mi jakiś powód do tego, żebym sądził iż gdyby zestawić po równo czas spędzony w Barcie (umownie po te 5lat), to Griez miałby zdecydowanie lepszy dorobek.
To moje skromne zdanie. :D
1
@Rust_Cohle sam by się pocisnął. Z drugiej jednak strony, może rzeczywiście lepiej żebyś kontrolował sytuację, bo nigdy nic nie wiadomo ;)
5
@Comentateiro Ciekawe czy ten chłopak ma mental na poziomie potężnego CR7
0
@Rust_Cohle masz opcję ignoruj dziada :D
2
@ranger3120 Co nie zmienia faktu, że ta gra jest arcydziełem. Poza tym, słyszeli. :) Jest mnóstwo graczy właśnie z Ameryki. Oczywiście, nie jest to aż tak popularne jak w Europie.
1
@ranger3120 Jeżeli by zrobić takie rozwiązanie, to musiałoby być w zupełnie innym przedziale wiekowym. Ludzie w wieku 18 lat też nic nie wiedzą o ekonomi, bo z całym szacunkiem, ale oni dopiero zaczynają myśleć szerzej, ale też nie wszyscy. Ta minimalna granica wiekowa musiałaby być zwiększona o co najmniej kilka lat. Poza tym uważam, że zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie jest niesprawiedliwe. Dlaczego ktoś w wieku 60lat może głosować, a w wieku 61 już nie? Poza tym, raczej zawsze jest tak, że osoba starsza ma znacznie większe doświadczenie, niż osoba 18 letnia.
2
@El dominatore Heroes 3 to jest absolutny nr.1, nie ma lepszej gry, dlatego lepiej nie porównywać ją z żadną inną :D
0
Dawno nie jadłem cebularza, to sobie mówię, że warto sobie przypomnieć jak smakuje. Niestety, spotkanie po latach nie przebiegło najlepiej. Taki bez smaku kompletnie. Dwa zjadłem, bo głodny byłem, ale raczej nie zacznę go regularnie spożywać.
1
@AllBundy Nie, to będzie tak: w podstawowym czasie będzie remis, a podczas karnych do decydującego strzału podejdzie Lewy i specjalnie przestrzeli. :D Tak będzie, nie zmyślam :DD
0
@Vebrol No i dobrze, niech się dzieje w piłkarskim i kibicowskim świecie.
0
@Vebrol Nie byłoby tak źle. :D A nawet jeśli, to jeden mecz taki to bym przecierpiał.
0
W sumie, to taki finał MŚ Argentyna-Portugalia to bym sobie obejrzał. Ostatni mundial CR7 i Leo i ostatnie wielkie meczycho tej dwójki na pożegnanie, na koniec pewnej ery. Oczywiście całym serduchem za Leo :D
4
@HarveySpecter Nie pamiętam jakie one były, więc może się udało, a może nie :D
1
Już tak całkowicie odchodząc od tego meczu, to ciągle się zastanawiam jak to jest, że Włochy nie jadą na MŚ xD I jeszcze odpadli w meczu z Macedonią. Mistrzowie Europy :=)
13
Aż się przypominają obrazki sprzed roku, kiedy to Argentyna wygrała CA.
1
Jednak z tym futbolem drużyn Płd. Amerykańskich nie jest aż tak źle, skoro na luzie zwyciężają Włochów :D
23
Argentyna zweryfikowała potężnych mistrzów Europy.
0
3:0!!!!!!!!!!!!!
0
@FafitFCB albo nagrywać, jak wręczają Leo nagrodę :D
8
Fenomenalnie gra ta Argentyna. Jestem pod wrażaniem jak dobrze poradzili sobie z Włochami. Mam nadzieję, że na mistrzostwach świata zajdą aż do finału.
0
Przecież tak grająca Argentyna, to minimum 1/4 na MŚ.
0
Uuu, komentatorzy na Polsat Sport Premium 1 życzą Lewandowskiemu transferu do Barcy :D Tego się nie spodziewałem...
0
Gdzie transmitują mecz Argentyny dzisiaj?
2
@barcelonaLM A, rzeczywiście :D Przecież jutro z Walią gramy, a ja spojrzałem na godzinę meczu z Holandią, dzięki za info.
0
Że też musieli dać mecz Polski akurat, w tym samym czasie, co rozgrywany jest mecz Argentyny :=L
0
Jest na tej stronie jakiś fan naszego potężnego Duńczyka Martina?
33
Haha, potężny Duńczyk nigdzie się nie wybiera. On nie jest jakimś tam Trincao, żeby go do małych klubików wypożyczać. G.O.A.T. Martin
1
Dobra, koniec żartów. Wkurza mnie już to całe Viaplay. Będąc zmuszony do działania, postanowiłem stworzyć coś własnego na wzór tego dziwnego tworu (tylko z o wiele lepszą jakością). Koszt 20zł/mies. (dla kibiców Barcy 10zł., a dla Realu 30zł.) Wszystkie TOP5 lig europejskich + LM/LE, żyć nie umierać. Rozmarzyłem się... :DD