Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Gaz ja jednak Meksyk stawiam wyżej niż Polskę.
0
Kurna, i pomyśleć, że po pierwszej połowie nie zapowiadało się na lanie. O tym, jak w 30 minut zmieniły się nastroje Polaków :D
6
@Comentateiro Mecz o honor z Argentyną ^^ Więc można śmiało zakładać, że honoru to my nie mamy.
0
No i jak tu tego nie wstawić :D
3
@GeneralXavi Mecz dla koneserów. Jedni klepią bez sensu przez 99% meczu, a drudzy całym zespołem, oprócz Lewego w polu karnym. I tak nasza Barca by nic nie strzeliła. xD
15
A na czacie już ktoś napisał "gruby bajerant" xD
1
Messi sobie wyśrubuje jeszcze bardziej ten swój dorobek bramkowy w reprezentacji w meczu z Polską.
0
Ważne, żeby robić dobrą minę do złej gry ;D
1
Idę oglądać obronę Częstochowy (Czesia) w wykonaniu KS.
1
Hahaha, mówiłem, że będzie 6-1 :D
0
pamiętajcie, Czesiowi idzie lepiej z tymi mocnymi reprezentacjami :=)
0
@macio_944 Te strzały z dystansu nie powinny mieć prawa wpaść (nie mówię o tym przepięknym golu, tylko o pozostałych). Nie mówię, że gra jakoś fatalnie, ale te strzały raczej powinien wyłapać.
0
Przydałby się bramkarz nam. Szkoda, że Fabian już nie gra w repce.
1
będzie 6-1, mówię wam :D
1
Ciekawe co eksperci w KS powiedzą o tym meczu :D "W pierwszej połowie ich cisnęliśmy i to się liczy, a poza tym, kogo interesuje ta LN" xD
3
Jak przegrywać, to na pełnej xD
0
Czuję się jakbym oglądał naszą Barcelonę z ostatnich meczów. Grany jest piach i tyle.
0
@Clue Nie ma nic gorszego, niż mecz z Bayernem. To był moment, w którym zgwałcili nas jak... Osiem bramek w jednym meczu, w JEDNYM! Wstyd, hańba i zasłużenie staliśmy się pośmiewiskiem Europy, niestety. Mecz z Live był jaki był, bolało serce jak się to oglądało, ale jest to jeszcze jakoś do zrozumienia, natomiast to co się wydarzyło z Bayernem spowodowało, że gdzieś tam umarła część kibica we mnie. Od tamtej pory straciłem wiarę w naszych chłopaków, bo zdałem sobie sprawę, że my nie jesteśmy nawet drużyną z dobrej półki, tyle. Mam nadzieję, że ta pełna nadzieja mi wróci, Xavi jakoś ją w niewielkiej części wskrzesił. Nie wiem jak można stawiać na równi mecz Live z Bayernem, bądź mówić, że Live było bardziej bolesne. Po Live jeszcze jakoś się liczyliśmy, po Bayernie nie ma nic.
0
@mindbender84 Dokładnie, już traciłem nadzieję, że ktoś to rozwiąże. :D
7
Xavi ceni gracza (tu podłuż losowe nazwisko piłkarza). Tak to wygląda ostatnio...
1
Wszystkie słówka do tej pory zostały zgadnięte. Mam nadzieję, że i z tym sobie poradzicie.
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-R--S--T---E
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. @Viajero
O,N,I,X,Q,L,B,A,U,C,R,N,S,E
1
@MesQueUnClub96 Powiem to tak: Ludzie chcieli się go pozbyć, bo były trochę inne "realia", był ktoś inny na kim można było oprzeć grę w ofensywie, ale teraz, w drugiej połowie tego sezonu, zdali sobie sprawę (w końcu), że czasy się zmieniły, jest tak beznadziejnie, że taki Dembele, pomimo wielu swoich wad, jest najlepszy w naszej drużynie.
Ja cały czas mówiłem - on tu nie pasuje, niech odejdzie i pomimo sytuacji jaka przed nami stoi, nadal tak uważam. Musimy zbudować coś nowego, a nie wciągać się w to samo bagno jeszcze raz. Nowe persony, jakkolwiek to zabrzmi, to jakaś nowa nadzieja.
2
@macio_944 Spoko, przekaże Laporcie.
0
Jak myślicie, będzie dziś pierwsza porażka Czesia, jako trenera naszej reprezentacji?
0
@Kamiloza91 Za rok lub dwa Busi nadal będzie grał w Barcelonie ;D
0
Futbol wraca do domu, ale gdzieś tam po drodze chłopak się zgubił :D
0
@Transu96 pierwszy raz taki bilans? ^^ Tak trzymaj, jedziesz z nimi :D
1
@Comentateiro Poprawna odpowiedź. Dobrze Ci idzie w te zgadywanki :D
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--AS---PP--
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. @Viajero
K,E,G,F,V,T,R,H,B,S,O
3
To wygląda tak, jakby kompletnie nic się nie udawało z zaplanowanych transferów i nagle zaczynają się tytuły typu "Barca rozważa pozostanie gracza X...", a jest tak dlatego, bo po porostu nie ma ciekawych ofert. Taka standardowa akcja :D. Jeszcze zakończy się na tym, że Barca rozważy pozostanie wszystkich zawodników na następny sezon ^^