Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 jest Pan coraz bliżej zostania laureatem do nagrody pocieszenia, ale to jeszcze nie to.
0
Jak myślicie? Gdyby Lewandowski grał w Rosji i podjąłby taką samą decyzję co Rybus, to czy nadal grałby w kadrze i nie byłoby wielkiego oburzenia? Pytam z ciekawości, co o tym sądzicie?
0
@El dominatore tak blisko i zarazem tak daleko... niestety
0
@Transu96 No niestety, nie wygrał Pan nawet nagrody pocieszenia :)
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--T--R---D-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.
E,S,N,H,C,A,T,U,B,W,V,L
0
@Nano22 Kto płacze?
0
@Gappeq Też mnie to ciągle dziwi :D
2
@Oskar00 A po co się pocić o te swapy teraz? :D Jest czerwiec, gra już pewnie porównując do poprzednich miesięcy strasznie umiera. Zrób sobie wakacje, krótki odpoczynek i w październiku lecisz z 23 ;) Fifka do maja/kwietnia jest najciekawsza z małymi przerwami, gdy nic szczególnego się nie dzieje, potem to już zjazd totalny ma.
0
@patrykzmc2000 Zapewne kwota również ze zmiennymi, coś mi się nie chce wierzyć, że wyłożylibyśmy 50mln. od tak.
0
@Bartas7VeB Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
S--P---Y
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.
A,T,I,S,P,U,E,D,R,Q,L
1
@HypeR Dokładnie, gratuluję poprawnej odpowiedzi.
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--A--A-E-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.
V,C,Y,A,X,E,U,P,K,R,S,N,I,J,M,L
4
@Pawel13sz Chciałbym go kiedyś w Barcelonie... Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że on by ten burdel ogarnął szybciuuutko.
0
Wow, na YT można obejrzeć całe mecze finałów barażów MŚ. No powiem szczerze, że tu TVP mnie trochę zaskoczyło.
1
@mrboom No tak to już jest. Teraz to liczą się tylko kliki i wyświetlenia.
0
@Nazio87 Bredzisz... ;)
1
@Coutinho007 Ta, ale pomyśl jak on tam musi temat uplastyczniać, żeby kobiety za nim tak latały. :D
2
@mrboom dla mnie to większość takich artykułów to ściek totalny. Nawet jeżeli piłkarzowi rzeczywiście się troszkę przytyje, to co im do tego? Ma wakacje, to się bawi. Przed sezonem wróci do pracy.
4
Lewy ma być w Barcelonie i mnie to nie interesuje jak wy to zrobicie. Podzwoniłem tu i tam i wiem, co wiedzieć trzeba.
0
@Ali3231 Puć? Ten młodzik z Barcy, co to go klei do kamery? Proszę Cię... ;D
1
@Comentateiro Nie no, król w tym temacie jest tylko jeden, nie można robić mu konkurencji w byciu samcem alfa.
10
@BorzyKrzys Nisko celujesz. Ja wolałbym mieć takie jak Mati Borek.
0
@jeyx77x Indonezja.
1
@Fan2005 Byłem ciekawy, czy ktoś wymieni Ronaldinho w gronie najbardziej zmarnowanych karier. Ja powiem szczerze, że też uważam, że Ronie nie osiągnął tyle co mógł, miał potencjał na znacznie więcej.
0
@FCBurza W Realu był cieniem samego siebie. Nie wiem jak mogło do tego dojść.
1
@Kinginiesta Nie wątpię, że gdyby wykorzystał w pełni swój talent, to dziś biłby rekordy Messiego na Camp Nou, z resztą podobnie było z moim nauczycielem kiedyś :D
1
@PatrykBarca Też prawda. Giovani miał ogromny talent, ale nie odniósł większego sukcesu, a szkoda, bo na pewno mogło to wszystko potoczyć się lepiej.
1
@Danny Gaucho Wiedziałem, że padnie nazwisko Neymara, no ale co tu dużo mówić, to prawda, że nieźle zepsuł sobie karierę, odchodząc z Barcy. :D
0
@Szreko Oj tak, Quaresma to był niezły kocur, a wszystko potoczyło się nie za dobrze.