0

@Emhyr I zacząć dobrze się prowadzić.

0

@Emhyr ...A Barcelona jest na to otwarta ;D

0

@Nazio87 Czy brzmiało to mniej więcej tak?


10

Nie, tylko nie to

1

@Comentateiro Ufff, powoli zaczynałem wątpić, że ktoś to odgadnie. Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

1

@Emhyr U mnie 23, więc nie ma tragedii :D

0

@Essos Kwiecień, ale wyróżniłby tu jeszcze wrzesień.

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga, ciężkie słówko!
---X---L--Y

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

B,S,A,V,I,N,E,O,D,L,R,T,F,H,E,Y

1

Wiecie, że w "obserwowanych" u niektórych jest dużo osób, które są już zbanowane? Ciekawe czemu takie osoby nie są całkowicie usuwane

0

@Mario96w Nie śledzę go, więc nie mogę się na nim zawieść. :D Próbuję trzymać się z dala od tych wszystkich plotek i dopiero na koniec okna transferowego realnie na to spojrzeć, a tu niektórzy tak się podpalili, że dla Gerarda głowę stracili :)

0

@daniel32778 I bardzo dobrze, że trzymasz się od tego z daleka :D

2

Ale was porobił ten Romero. No bomba, że aż nie mogę ze śmiechu :D

8

Powiedzieć COŚ muszę, bo się uduszę [gerardromero]

4

@Pilka_jest_okragla A w tle Morawiecki xD

0

Krystyna z Man Utd. przychodzi do Barcy.

3

@Cule1234 Uffff, całe szczęście.

2

@MesQueUnClub96 @Katalonbar poprawię was obu panowie, powiedział, że MOŻE to być dopięte w środę ;)

0

@TheBigShow daj 5 złoty, to pomyślimy... dodam tylko, że jest to promocja, więc uważam, że aż żal nie skorzystać.

1

@Comentateiro dokładnie :D

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-H---A-N-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

E,X,P,N,B,G,Z,V,A,R,M,I,C

1

@Essos O, i to jest fajne...
Kto to wszystko w ogóle wymyśla? Mam wrażenie, że świat naprawdę staje się z roku na rok coraz dziwniejszy

1

@MesQueUnClub96 Przecież napisałem "jeśli", a nie, że wierzę na 100%

1

@Kondziubarca No to pora zakończyć jakiekolwiek negocjacje. Jeśli to prawda, to jajcują sobie z nas i nie należy z nimi prowadzić rozmów.

1

No jest gorąco. 34 stopnie i ja się pytam, jak żyć?

0

@Encore Tylko Lewy

0

@Emhyr Nie ma co ukrywać, jesteśmy specyficznym klubem xD

4

@Traba727 I to jest dobre xDDD Jedna z wielu rzeczy, która w dzisiejszym świecie mnie już w ogóle nie dziwi :DD

0

@P33ck Oj, coś czuję, że zaraz będą Cię smażyć ;)

0

To prawda, byłem minionym tygodniem

0

@NeKenI No noce są jakimś plusem lata, ale dnie to porażka. Nic mnie do tego nie przekona :P Na jesieni też noce masz fajne, bo może być ciepło, ale nie jakoś przesadnie, a w lato... daj Pan spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?