Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Piorun Nie ma takiego drugiego grajka. :)
5
@agaFCB Obawiam się, że wtedy Puchar Gampera nie trafiłby do Barcelony xD Rambla wystawiłaby taki skład, że zdobycie nim co roku LM nie byłoby problemem.
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--TH-----G
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
U,X,Y,V,Z,N,D,S,W,E,A,R,J,O,I
1
@BartqRKO No po prostu mistrz. Dla mnie- największy magik. Przecież on tu porobił typa lepiej, niż dzisiejsze "talenty" w piłce nożnej.
0
@takisobiektos jak nie mniejszy :D
0
Złote czasy dla takich zawodników, że w ogóle mogą pomyśleć o grze u nas... :(
5
@kamilop Chris to drewno. Nie wiem jakim cudem Barca w ogóle na niego spojrzała. On nie jest nawet solidny, co najwyżej średni.
0
@taris Spokojnie, w Barcelonie wszystko obraca się o 180 stopni :D Pożyjemy, zobaczymy.
2
@Krystian1588 Dobra, dobra, weźcie tam nie świrujcie i doceńcie lepiej wykończenie. Chłop zasadził bramę stadiony świata. :D
3
Za dziesięć dni nasza Barca gra pierwszy meczyk presezonowy.
0
@8stoichkov8 Gratuluję, to poprawna odpowiedź.
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-I---I-L
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
L,F,A,W,E,D,N,M,H,T,I
1
@Zoker Oj chłopie, nie wiesz jak potrafi to boleć :D Jak mam oglądać Władcę, to tylko w wersji rozszerzonej.
0
@Rewolucja123 Wydaje mi się, że kolega mówi teraz o Tobie ;)
3
@Pawel13sz Logika naszej Barcelony: "On nie rozumie gry, ale chcemy, żeby został".
To skoro nie rozumie tej gry, to nie powinien grać w Barcelonie, jednym z największych klubów świata xD
0
@Firestone Wiesz, tu już nie chodzi o to, czy ktoś wierzy w to, że FdJ odpali, tylko raczej, czy będzie on na tle dobroduszny, że postanowi odejść z Barcy, mając tak wspaniały kontrakt. Ja go tu nie chcę, ale uważam, że raczej nie pójdzie nam na rękę.
0
@Herato Uff, całe szczęście, że nie porównałeś tej magii, bo z Ronaldinho to mało kto może rywalizować w tej kategorii. :D
6
@Vernon_Roche No i nie zapomnij o presezonie, który w końcu zostanie przepracowany właściwie. Wtedy nie będzie wymówek.
1
@PabloVEB Wnioski:
FdJ = Kevin De Bruyne i Bernardo Silva
Pique > Salah
Lenglet = Van Dijk
Alba > Robertson
Ter Stegen >>> Alisson
Ter Stegen >> Courtois
Mamy najlepszych grajków. Chłopaki dobrze robią. ;D Przecież gdyby nie byli dobrzy, to by tyle nie zarabiali.
1
@hayek Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-Y---S--E--
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
D,W,Z,C,P,A,E,U,R,H,Q,O,
1
@pt9 Nie, ich nawet nie ma co porównywać do Chrisa. Uwierz mi, są lepsi.
1
Prawie każde nazwisko, jakie obecnie jest łączone z Barcą uważam, że może być fajnym wzmocnieniem, ale... tego Christensena nie zniosę...
0
@Hosh Gratuluję, to poprawna odpowiedź.
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
H----H-N--
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
J,G,R,A,Q,P,E,M,D,S,O,Y,U,W
1
@Batys Wcale bym się nie zdziwił.
3
@Dembouz1899 Dembele, Ciebie już od 37 minut nie powinno być w Barcelonie :DDD
0
@karci0 Też jestem tego zdania, ale kto wie? Może jednak byśmy jakoś to wytrzymali? Fakt jest niestety taki, że w zaistniałych okolicznościach ten strzał Dembele odebrał nam awans.
3
W sumie, to mam wrażenie, że w tamtym meczu z Live, gdyby Dembele zostawił piłkę Pikejowi, to ten by to strzelił xD
2
@Batys Pamiętam go, on grał chyba w Barcelonie, popraw mnie jeżeli się mylę. Hah, ciekawe co by było, gdyby jednak trafił tego gola z Live?