2

@Batys Podejrzewam, że przed południem wleci oficjalka :D

1

Ale ich tam boli na notatniku, że mamy Lewego. Co jeden transfer robi z głowami niektórych osób to ja nie wierzę normalnie.

3

Widać, że naszą stronę odwiedza już dużo więcej osób, a pomyślcie co będzie jak ogłoszą Lewego :D Prawie północ, a tu ponad 2k osób, gdzie wcześniej rzadko się tyle zdarzało o tej porze. Chomiki nie wyrobią. :D

6

Nie przeciągajcie tego, dawajcie już oficjalkę. :D

11

@Jakchcesz Wydoroślałeś już i w końcu zacząłeś interesować się tym, co naprawdę jest ważne.

2

Eee tam, nie ma co się obawiać sezonowców. Wszyscy co sił na posterunek i przetrwamy jakoś te oblężenie. :DDD

0

@Kamiloza91 No zobaczymy. Ja też uważam, że Robercik nastrzela sobie u nas i będzie miał udany sezon. Kogoś takiego potrzebowaliśmy i cieszę się, że ten transfer jest blisko dopięcia.

8

No i będzie się działo. Ten sezon przyniesie nam wszystkim o wiele więcej emocji, niż to bywało ostatnimi czasy. Oby Robercik postrzelał sobie u nas, a rywalizacja między nim a Benzem była zacięta. Tego potrzebuje ta liga.

0

@Survier Aż tak to bym nie odlatywał z tym nowym Ronaldinho, ale rzeczywiście, może on zapoczątkować nową erę. :D

20

Dawać mi już tę oficjalkę z Lewym, bo nie wytrzymie :D

1

@Firestone Pytanie, na co Polskiej Spółce Gazownictwa Dembele? ;)

1

@arasz1819 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
D-----P--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

V,E,O,L,R,T,Y,U,I,N,Z,X,A

0

@Survier No to zazdroszczę Ci. U mnie to zawsze nikt nie ma czasu, żeby się spotkać.

23

Aleby sobie człowiek piłkę pokopał na boisku wieczorem. Wyobraźcie sobie, jest późno, włączają się światła na boisku, pada lekki deszczyk, murawa idealna do gry, dzielicie się na drużyny z ziomkami i gracie sobie. Gruby na bramkę, ktoś na obronę i pomoc, a wy na napad. Ależ ja uwielbiałem takie wieczorne gry na boisku :D

0

@Kondziubarca A Umtiti ma kontrakt do 30 czerwca 2026 roku.

0

Jutro jest piątek, 15 lipca 2022 roku.

1

@macio_944 A obok betonowe boisko. Nie chciałbym na takim się wywrócić w pełnym biegu.

2

@Comentateiro Hmmm... niech pomyślę. Ciężko mi mówić o komarach, bo to porządne chłopaki są, gorzej z ich dziewczynami, bo one jak się na swojego chłopa wkurzą, że u mnie gdzieś zabłądził, to mi do chaty wlatują i oprócz tego, że opierniczą go, że szlaja się gdzieś po nocach, to jeszcze mnie pogryzą.

3

@AdiKingu96 No nie powiedziałbym, że jest inna, a jeśli chodzi o "wypychanie z klubu", to zupełnie to inaczej wygląda, niż Ty mówisz. Widać, że Barca jednak chce go strasznie wypchnąć na siłę.

0

To w końcu ta nasza Barca chce, żeby Frenkie został, czy jednak nie? xD Bo tu się wszystko zmienia codziennie o 180 stopni.

0

@Fizzy Womack Przecież ciągle żyjesz, więc to są nadal Twoje czasy ;))

0

@Sulimo Ciężko będzie się przekonać, bo serial Amazona dosłownie burzy wizję Śródziemia, jaką przedstawiał w książkach Tolkien. Wiele postaci ma zupełnie inne charaktery i tracą to czym się wyróżniali. W serialu nie poznasz na pierwszy rzut oka, kto jest kim, będziesz mógł się jedynie domyślać, dopóki postać nie zostanie "określona".
W dodatku warto zaznaczyć, że serial jest nasiąknięty dzisiejszą "poprawnością", przez co bohaterowie zostali dosłownie zmienieni tylko po to, by wpasowywać się w dzisiejsze "wartości".
Obejrzę ten serial, bo jestem ciekawy jak na końcu to wszystko będzie wyglądać, ale nie nastawiam się na fajerwerki. Uważam, że serial powinien czerpać z wizji Jacksona jeżeli chodzi o przedstawienie świata, bo bliżej nam wszystkim do niej, a sama w sobie była po prostu genialna.

1

@Sulimo Amazon nie ma praw do tego co tworzą, więc muszą robić jakiś własny twór, a nie oparty na tym, co jest w książkach. Nie zdziw się, jeśli to w ogóle nie będzie nawet podobne.

1

@Wilczeq No widzisz, jak ta nasza Barca nas rozpieszcza. xD

2

Nie no, umówmy się - jeśli naprawdę nic się nie zmieni po tych wszystkich naszych transferach i w LM będzie to samo, co zawsze + nie ugramy nic na krajowym podwórku, to ja już utracę wszelką nadzieję. Minimum niech jeden puchar wpadnie (oprócz najbardziej prestiżowego - pucharu Gampera).

1

@sintesox
Puchar Króla

Walka o ligę

LM --> ciężko określić. To wszystko zależy od wielu czynników. Powiem tak: na finał, półfinał nawet nie liczę, gra w ćwierćfinale - przy założeniu, że trafiamy na kogoś łatwiejszego we wcześniejszej rundzie. Wyjście z grupy LM to obowiązek i pokazanie, że realnie COŚ się dzieje (tzn. nawiązać jakąś rywalizację z najlepszymi i nie odpaść we frajerski sposób). Odpadniecie po kolejnej kompromitacji będzie dla mnie sygnałem, że tu nic się nie zmienia.

Tak to widzę ja. Każdy patrzy na to inaczej.

1

@Viajero Nie ma literki "T", więc automatycznie odpowiedź odpada. :D Dzisiejsze hasło miało tylko dwie literki ujawnione, dlatego też proste nie było.
Pan @Comentateiro odgadł to z łatwością, ale on jest jak na razie praktycznie bezbłędny, więc nie zdziwiło mnie to, że tak szybko rozprawił się z tym. :DD.

1

@Comentateiro No tak, tylko problem z nim jest taki, że on nie chce odchodzić, a od jego decyzji wszystko zależy. Dopóki nie powie "ok", to my możemy tylko pomarzyć o dostaniu takich pieniędzy za niego. Oby się szybko przekonał do przeprowadzki.

1

@Firestone No i pamiętajmy jeszcze o pre-sezonie, który w końcu zostanie przepracowany przez Xaviego. Nie ma więc już wymówek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?