1

@Pawel13sz Transmitowała... :D

0

@Gwyn Nie, to nie to.

1

@msmsms Nic nie zmieniam. Szukamy tego konkretnego słówka, jakie dziś jest ustalone. Kolega wyżej użył w swojej odpowiedzi litery, które są fałszywe. Prawidłowe hasło składa się tylko z określonych liter, a pozostałe słowa, które możesz ułożyć, będą zawierać litery, które są fałszywe dla tego szukanego hasła. Jeśli piszę, że odpowiedź jest nieprawidłowa, to znaczy, że użyłeś w niej literki fałszywej, bądź po prostu nie trafiłeś w słowo, którego dzisiaj szukam.

0

@Koni8M To również nie jest prawidłowa odpowiedź.

0

@msmsms Niestety nie ;)

0

@msmsms Nie, gramy dalej.

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--E--E-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

D,U,A,L,R,S,T,N,B,P,Z,C,G

3

Kounde, Ty widziałeś jak wczoraj piłeczka chodziła? Chodź do nas, a nie wahasz się.

3

@Kgorecki2500 Frytki z McDonald's? TOP!

3

Raphinha wywołał burzę na stronie Realu, no ale jak się temu bliżej przyjrzeć, to gdzie on niby w tej swojej wypowiedzi skłamał?

11

@Pawel13sz W 9 minut to strzelił w Bayernie. Tu jest Barcelona i albo zrobi to w mniej niż 8 minut, albo papa.

1

@Deviler Boli ich? I dobrze, ma boleć. :)

20

Lewy się skończył. Jak nie strzeli chociaż trzech goli Realowi, to nie widzę sensu, aby myśleć o wystawianiu go w podstawowym składzie. :D

0

Szkoda, że Robercik sobie w tym meczu nie mógł pograć, bo fajne wejście do drużyny by miał.

4

Co to się stanęło? Zauważyliście, że Komar w końcu strzela tak jak należy, a nie 50m. nad bramką? :D

1

Kooooooomar gooool

19

Memphis co zrobił :OOOOOOOO Gol

1

Ależ to było podanie :OO

0

Komar coś ukąsi, mówię wam.

2

No i się zaczyna :P Strzelanie nad bramką.

0

Gavi się nie pierniczy w tańcu. Wjeżdża na całego w typa i go kasuje.

3

O matko, Depay coś Ty zrobił.

1

No i Gavi z bramką.

0

Aleeeeeeeż gooooooooooool

3

Co ten Busi robi? Zamiast podać po ziemi, to ten podbija piłkę.

15

Busi jest za wolny nawet na Amerykańców. :D

2

Lewy teraz w meczu z Realem będzie musiał udowodnić, że się nie skończył, bo konkurencja u nas w ataku depcze mu po piętach ;P

0

@IronSanHybrid I tak ma to wyglądać w sezonie. Piękna akcja. :D

8

Ale powiem wam, że Kessie to naprawdę zrobił na mnie niesamowite wrażenie w pierwszej połowie. Jakbym miał opisać go jednym słowem, to zrobiłbym to tak - CZOŁG.

0

W sumie, Komar też powinien pojawić się w drugiej połowie, wchodząc z ławki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?