Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--T--F--L
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
E,S,A,W,R,U,L,N
0
Nie no, ludzie, przecież Lapcio jest taki, że jedno mówi, a drugie robi. Ja jestem spokojny, a jeśli nawet rzeczywiście to prawda, że Kounde do nas nie przyjdzie, to pamiętajcie, że klub ma też inne opcje.
1
@Barca-Messi10 Dosłownie każdy klub może to zrobić, jeśli znajdzie chętnych.
1
@hayek Gratuluję, to poprawna odpowiedź. :D
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-N---L-K-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
I,E,F,A,H,O,S,W,C
2
@escarabajo Warto podkreślić, że Chelsea przegrała ten mecz z Charlotte po rzutach karnych (3:5) ;)
1
@escarabajo Ale przyznać trzeba, że Charlotte to nieźle stawia opór Chelsea. Niby towarzyski mecz, ale jednak widać, że chcą to wygrać.
3
@tristan87 Już ona się za niego weźmie.
0
@Ptasior On jest w tym momencie zdesperowany, żeby pójść gdziekolwiek. Uważam, że jeśli Atletico da zielone światło, to jest to możliwe.
4
Co z tym Ronaldo w końcu? Idzie do tego Atletico, czy nie? Wyobraźcie sobie ten sezon LL, gdyby jednak przeszedł:
Barca - Lewy
Real - Benzema
Atletico - Ronaldo
Ależ to byłaby rywalizacja!
15
Laporta: Dobra Lewy, dosyć tego pierd******, idziemy na wódeczkę.
1
Wiedziałem, jest już 18:05, a Robercika nie ma. Lewy się skończył.
1
@Kgorecki2500 Tak, na ich stronie jest :D
1
@msmsms @Mario96w
No tak, tylko wyrzucenie tych literek spowodowałoby, że prawidłowe odpowiedzi pojawiałyby się w mniej niż minutę od publikacji komentarza.
Tu problemem są strony, na których wystarczy wypisać litery i one już same układają konkretne słowa. Fałszywe literki mają za zadanie nie tylko zwiększyć poziom trudności, ale także walczyć z takimi stronami. Im ich więcej, tym te strony pokazują większą bazę słów, a więc osoba, która z nich korzysta, ma cięższe zadanie. Ja rozumiem, że ich ilość jest czasem za duża, ale uwierzcie mi, że tylko tak mogę jakkolwiek walczyć z tym.
Nawet pomijając ten fakt, to gdybym dawał same prawidłowe literki, to też byłoby za łatwo. Ilość liter fałszywych jest zależna od kilku czynników. Czasem jest ich mniej, a czasem więcej. Zasady od początku są takie same i elementu zgadywania "zgaduj zgadula" nie da się w żaden sposób pominąć, no chyba że będę tworzył kombinację ze specyficznym układem liter, ale nawet wtedy nie mogę zagwarantować, że jakieś słowo nie będzie miało niemalże bliźniaczego.
Tak więc ta zabawa niestety ma pewne wady, a wyeliminowanie tychże wad, stworzy kolejne. Być może coś w tym aspekcie wymyślę, ale na tę chwilę nic nie przychodzi mi do głowy.
Jeżeli chodzi o ranking, to jest taki. ;)
1
Która liga według was jest ciekawsza, jeżeli chodzi o końcowe TOP4? Ligue1 czy Bundesliga?
0
@P33ck Bundesliga = liga ogórków. :D
5
Według Bońka, Bundesliga będzie mniej oglądana, niż polska pierwsza liga xD
2
@Schoogs Wczoraj mi gadali, że za łatwe, to dzisiaj dałem coś ciężkiego :D Gratuluję, bo to naprawdę było ciężkie słówko i już myślałem, że może trafić do nieodgadniętych.
2
@Schoogs Udało się, mamy zwycięzcę. Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D
0
@Sau_Ron Pany, moja podpowiedź:
Niektórymi fałszywymi literami są: D,A,L (jest ich oczywiście więcej, ale nie mogę ich wszystkich zdradzić :P) Te litery nie wchodzą w skład szukanego słowa.
0
@Rewolucja123 Nie. :)
0
@Walker Też nie. :D
0
@Rewolucja123 Ta odpowiedź już padła i jest nieprawidłowa.
0
@Schoogs Również nie.
0
@Rewolucja123 Nie.
0
@Schoogs Nie, to nie jest szukane hasło.
0
@Mario96w Też to nie jest to.
0
@Walker Nie, hasłem nie musi być rzeczownik. Odpowiedź nie jest poprawna.
5
@Pawel13sz Chelsea to nas chyba znienawidzi za to, jeśli podbierzemy im Kounde.
0
@Koni8M Nie, to również nie to.