7

Balde dobra interwencja. Już więcej zrobił niz Alba w tym meczu.

1

Nie no, Lewy dzisiaj nic nie trafi.

0

Pikej to dzisiaj nic nie myśli w tej obronie.

3

Łysemu się przypomniało, jak za młodu grało się w piłkę xD

0

Alba to miał dzisiaj jakąś udaną interwencję? Udane długie podanie? Cokolwiek?

0

Pocisnął go Lewy

3

Kurde, Lewy, jak Ty w tym młynie nic nie trafisz, to ja już nie wiem. Akcje masz co chwilę.

0

No brakuje tego ostatniego podania.

11

Nie wiem czy wy też tak macie, ale strasznie denerwuje mnie te powolne myślenie Mareczka komu by tu podać. Mnóstwo czasu na to jest tracone i jeszcze przez to przeciwnicy zdążają doskoczyć w pressingu do naszych obrońców.

0

Piłeczka chodzi od pierwszego gwizdka drugiej połowy.

16

Największe wrażenie na mnie robi Raphinha. Chłop jest niesamowity w tych swoich ruchach i przewidywaniach boiskowych zdarzeń. Oj coś czuję, że da nam dużo radości.

0

Nareszcie Komar zaczął gryźć.

1

Ale by to chodziło, gdyby teraz nasz Nazario wszedł.

0

@MesQueUnClub96 No zobaczymy, oby.

7

@Jakchcesz No czy ja wiem z tym Lewym? :D Jak na razie nie powiedziałbym tak :)

0

@Kazragore To Dembele. :D

0

No szkoda tych sytuacji Lewego, zwłaszcza tej, gdzie mógł z pierwszej walić, zamiast bawić się.

1

@VamosRakieta Nie zapominaj Pan o pewnym Brazylijczyku.

19

Komar i Raphinha jak na razie są półkę wyżej, niż każdy inny nasz zawodnik.

2

@Kuczek Za Lewego :D

3

Zobaczyłbym tu jeszcze Fatiego, razem z Dembele i Raphinhą.

8

Jak na razie Dembele + Raphinha to jest fantastyczne połączenie. Szkoda, że Lewy nie trafił swoich okazji.

2

Dembele gooooooool

1

Prawda jest taka, że prawdziwy Robert miałby tu już trzy bramki.

0

Druga 100% sytuacja Lewego i nic xD

1

Lewwyyyyyyyyyyyy? Co to było? :D

0

Spokojnie, cierpliwy to nawet kamień ugotuje.

1

No Lewy nie może się coś wstrzelić

0

Komar się rewanżuje i zabiera piłkę Lewemu :D

0

@Rust_Cohle To wtedy potwierdzi się tylko, że już się skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?