Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Balde dobra interwencja. Już więcej zrobił niz Alba w tym meczu.
1
Nie no, Lewy dzisiaj nic nie trafi.
0
Pikej to dzisiaj nic nie myśli w tej obronie.
3
Łysemu się przypomniało, jak za młodu grało się w piłkę xD
0
Alba to miał dzisiaj jakąś udaną interwencję? Udane długie podanie? Cokolwiek?
0
Pocisnął go Lewy
3
Kurde, Lewy, jak Ty w tym młynie nic nie trafisz, to ja już nie wiem. Akcje masz co chwilę.
0
No brakuje tego ostatniego podania.
11
Nie wiem czy wy też tak macie, ale strasznie denerwuje mnie te powolne myślenie Mareczka komu by tu podać. Mnóstwo czasu na to jest tracone i jeszcze przez to przeciwnicy zdążają doskoczyć w pressingu do naszych obrońców.
0
Piłeczka chodzi od pierwszego gwizdka drugiej połowy.
16
Największe wrażenie na mnie robi Raphinha. Chłop jest niesamowity w tych swoich ruchach i przewidywaniach boiskowych zdarzeń. Oj coś czuję, że da nam dużo radości.
0
Nareszcie Komar zaczął gryźć.
1
Ale by to chodziło, gdyby teraz nasz Nazario wszedł.
0
@MesQueUnClub96 No zobaczymy, oby.
7
@Jakchcesz No czy ja wiem z tym Lewym? :D Jak na razie nie powiedziałbym tak :)
0
@Kazragore To Dembele. :D
0
No szkoda tych sytuacji Lewego, zwłaszcza tej, gdzie mógł z pierwszej walić, zamiast bawić się.
1
@VamosRakieta Nie zapominaj Pan o pewnym Brazylijczyku.
19
Komar i Raphinha jak na razie są półkę wyżej, niż każdy inny nasz zawodnik.
2
@Kuczek Za Lewego :D
3
Zobaczyłbym tu jeszcze Fatiego, razem z Dembele i Raphinhą.
8
Jak na razie Dembele + Raphinha to jest fantastyczne połączenie. Szkoda, że Lewy nie trafił swoich okazji.
2
Dembele gooooooool
1
Prawda jest taka, że prawdziwy Robert miałby tu już trzy bramki.
0
Druga 100% sytuacja Lewego i nic xD
1
Lewwyyyyyyyyyyyy? Co to było? :D
0
Spokojnie, cierpliwy to nawet kamień ugotuje.
1
No Lewy nie może się coś wstrzelić
0
Komar się rewanżuje i zabiera piłkę Lewemu :D
0
@Rust_Cohle To wtedy potwierdzi się tylko, że już się skończył.