1

@norbi77 Na pewno nie zasłużył na takie wychwalanie, jakie miał po meczu. Według mnie zagrał średnio (tak 6/10). Miał kilka dobrych interwencji, ale rzeczywiście w niektórych momentach zdawał się być lekko nieporadny. To jednak pierwszy mecz i nie należy wyciągać z tego za wiele. Zobaczymy jak będzie się prezentował podczas sezonu.

2

@AlexDark00 @kiper09 Strasznie szybko rozmienia się na drobne. Kibicom Utd kompletnie się nie dziwię, że mają go już dość. Zamiast pomóc Utd. wrócić na właściwe tory, to ten postanowił odejść, bo Manchester nie gra w LM i jeszcze wielkie pretensje ma, jak go traktują po czymś takim xD

1

@TR3YWAY Mój to kabarety ciągle ogląda. Lecą po raz tysięczny w TV te same, ale i tak kłóci się, żeby mu nie przełączać.

25

Dziennikarz ESPN, Alex Shaw:

"- Wszystkie poważne kluby z aspiracjami do zdobywania trofeów odwróciły się od Ronaldo. Ta sytuacja musi zostać rozwiązana w ciągu tygodnia, w przeciwnym razie podkopie wszystko, co United próbują zrobić pod wodzą Ten Haga. Cristiano musi odejść"

Brutalne, ale prawdziwe.

1

@Comentateiro Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--A--H

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

E,C,U,R,N,B,S

1

@Jakchcesz Skąd to wywnioskowałeś?

2

laga do Auby :DDDDD

0

Lewy się skończył...

0

Dembele melduje się na boisku.

0

@Survier Mecz w końcu dokończono?

4

4:25 - cała Polska budzi się, by kibicować Robertowi Lewandowskiemu :D

0

Tragiczny mecz Chelsea. Totalna bezzębność w ataku i mizerność w defensywie - tak to podsumuję.

0

@escarabajo Oby Arsenal dzisiaj to wygrał. :)

0

Arsenal prowadzi 1:0

0

Zaraz chyba wznowią mecz Bayernu, bo ludzie z powrotem wracają na trybuny.

4

Dobra kontra Arsenalu, ale bez bramki.

0

Gol dla Bayernu, ale nie uznany [spalony].

0

@mauerinho Bayern na strumyku, bo w telewizji akurat tego meczu nie transmitują chyba, ale za to Chelsea będzie na Polsat Sport News.

0

Jak nie macie co robić, to za 22 minuty gra Bayern z City. Spoko meczyk. Obejrzę go sobie, a potem odpalam Arsenal - Chelsea i... następnie meczyk Barcy :D

0

@Emhyr No wziął się ponoć do roboty już tak na poważnie :D Zobaczymy czy jutro coś pokarze.

0

@Koni8M Gratuluję, to poprawna odpowiedź. :D

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--I--O-S

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

R,A,S,C,E,F,H

13

Rozkład jazdy:

1:00 - Bayern Monachium - Manchester City
2:00 - Chelsea - Arsenal
5:00 - Barcelona - Real Madryt

22

Na stronie Chelsea nienawidzą naszego potężnego Gerarda Romero, bo ostatnio przynosi im za dużo złych wieści, odnośnie transferów :D

4

@MrPGG Nie ma tu bramkarza? Więc obrazek jest adekwatny do sytuacji :D

13

Nareszcie jakaś burza... od razu lepiej, jak ten upał znika.

1

@jeyx77x Obawiam się tego właśnie, że znowu będę musiał szukać w internecie meczu. Coś ten Polsat ostatnio strasznie nawala. Kilka meczów przegapili przez te "usterki".

0

Jutro o 2:00 jest mecz Arsenal - Chelsea, jakby ktoś nie mógł zasnąć, no i oczywiście pamiętajcie, że o 5:00 gramy z Realem :D

1

@Kidd Gratuluję, to poprawna odpowiedź. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?