Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mindbender84 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D.
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga, trudne słowo!
-X--P--R-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
H,S,O,E,T,A,U,L
1
@Vebrol Jego wypowiedzi nikt nie bierze na poważnie. On jest totalnie odklejony.
0
@Herato Tak, zmniejszają ją.
4
W sezonie 2022/23, w lidze francuskiej z ligi spadną bezpośrednio aż 4 drużyny.
2
Serio wierzycie, że Leo wchodziłby z ławki? xD Przecież to jest wyższy poziom wyobraźni :D
0
@msmsms Pierwszy warunek nie do spełnienia, a drugi... możliwy, choć uważam, że i tak nie zszedłby jakoś znacząco z wynagrodzenia.
1
@B4rtosz Nie widzę. Uważam, że Lewy nie przyszedłby tu, gdyby był Leo.
0
@Commandement Oj tak, to prawda. Ta perfekcyjność jest strasznie męcząca, ale dzieje się tak, bo ci piłkarze na najwyższym poziomie trudności mają zwiększone statystyki tak, że niemal każdy ma je na topowym poziomie.
0
@Wossi61FCB Z Aston Villą 1:1
0
@MatiSkrzacior Tak jest, chodziło o Crystal Palace :DD Przegrałem z nimi 2:1, po fenomenalnej bramce zza pola karnego.
10
No to niezła akcja xD
"Jak podaje „Mirror”, fani „Los Colchoneros” zjednoczyli się w sieciach społecznościowych pod hashtagiem #ContraCR7 (# Przeciw CR7. - przyp. red.)."
0
@danio1899 Również nie :) nie pamiętam konkretnego wyniku tego spotkania, ale nie poległem tam.
0
@MatiSkrzacior Nie, tam też było zwycięstwo :D 3:1
2
@Encore Zawsze się zastanawiam, co taki typ sobie myśli, przewracając się nawet nie będąc dotkniętym/będąc dotkniętym lekko. Przecież wie doskonale, że są kamery i zostanie to uchwycone jak aktorzy i wyjdzie tylko na debila w tej sytuacji.
0
@Awtameok_Klana 1:1. Trudny mecz, ze zdecydowaną przewagą Live, ale jednak udało się go zremisować ;)
0
@poskus Z West Ham remis 0:0 :)
0
@wosiek91 Wygrałem 4:1 z Brentford ;)
0
@kubix05 Nie, wygrana 3:2 :D
0
@kielon93 Też nie, 3:1 z Totkami :)
1
@SuperPatsonFCB 2:2 z Brighton. Gol strzelony w końcówce ratuje mój klub przed porażką :D Sancho strzelił tę bramkę.
0
@Ojciec5tkidzieci Ten mecz dopiero przede mną.
0
@Katalończyk 99 Nie, wygrana 2:1 :D
1
@Gitarkafcb FUT gram zawsze do maja/czerwca. Potem ten tryb jest już martwy i gram w karierę.
0
@Rewolucja123 Tu największe zdziwienie było u mnie, bo z nimi miałem jeden z najłatwiejszych meczów (3:0 wygrana). Za bardzo widocznie chciałem pokazać, która strona Manchesteru jest lepsza i zmiotłem ich :P
1
@SuperPatsonFCB Z Norwich niespodziewany remis 1:1 :)
0
@mokrychlopiec Z Chelsea wymęczone zwycięstwo 1:0 w ostatnich minutach :D
1
@Lautaro Nie, Leeds ograne 3:0
1
@Pawel13sz Nie, Arsenal gładko pokonany 3:1 :D
3
Postanowiłem podjąć się wyzwania odbudowania Manchesteru United w karierze FIFA22. Jestem na pierwszym miejscu w lidze po 18 meczach (najwyższy poziom trudności)
Man Utd (41pkt.)
Liverpool (40pkt.)
Man City (39pkt.)
Aston Villa (35pkt.)
Jak do tej pory przegrałem tylko z jednym zespołem PL. Zgadniecie z jakim? :D