Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 City na trzecim miejscu?
0
@kuz No i teraz żłopie pod sklepem pewnie to piwsko. Wpędziłeś go w alkoholizm... :D
0
@Destroyer_of_Worlds Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D Myślałem, że zajmie to wam trochę dłużej, ale myliłem się ;)
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
---E--N-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
A,I,Z,L,R,E,B,G,D,L
0
@!34RC3!_0N4 No jeśli dałbym im taką umowę, to bym płacił. Tu nie ma czy chcesz, czy nie. Musisz.
0
@Foro Poczytaj niżej komentarze, to wszystkiego się dowiesz :D
1
@ini_barca Afera jest. Problem z rejestracją może się pojawić.
1
@Deviler Problem w tym, że to on jak na razie skutecznie wywiera presję na nas :D
1
@Janiama Dodaj do tego, że klub tym samym wpycha ich na minę, bo jeśli się nie zgodzą na obniżenie wynagrodzenia, to zostaną znienawidzeni i zrzuci się na nich winę, że to przez nich nowe nabytki nie zostały zarejestrowane. Są tak naprawdę bez wyjścia.
28
Nikt nie będzie się Ciebie czepiał, że nie strzeliłeś 30 goli w sezonie, jeśli nie zostaniesz zarejestrowany xD
1
@Mario96w Było blisko :)
0
@mindbender84 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga, trudne słówko!
--E---H---G-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
T,F,U,R,B,L,O,H,A,K
0
@Emhyr Zobaczymy jakie będą efekty, nie chwal dnia przed zachodem słońca. :) Tu cały czas ktoś przychodzi, ale na koniec dzieje się to samo. Zobaczymy teraz jak będzie.
1
@Gwyn Nie no spokojnie, aż tak to się nie pocę, żeby chwilę po prysznicu znów mieć z tym problem ;D
0
@AdiKingu96 To jak już o komarze mówimy... xD
0
@Nazio87 Kąpać to nie, ale ja często biorę zimny prysznic. Szczególnie w te upały co były niedawno jest to fantastyczne orzeźwienie. Człowiek wychodzi spod takiego prysznica i jest jak nowo narodzony.
8
@PatrychoO To ja dorzucam od siebie NIE dla Neymara w Barcelonie.
1
@Mario96w Dokładnie. Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D
0
@Kidd To nie jest szukane słowo.
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--A-L-
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
P,U,D,B,S,E,T
2
@MesQueUnClub96 Co Ty gadasz? Rupert po prostu celuje w mecze na szczycie, a nie jakieś ogórkowe spotkania. Puchar Gampera będzie jego. Potem już będzie strzelał jak zły :D
2
@Hubsao Tak, zgadzam się, ale uważasz, że interesuje go Twoje , lub moje zdanie? Raczej nie. On osiąga swój cel, kiedy cytują go właśnie jakieś meczyki, czy inne strony. To, że Ty się o nim wypowiesz na stronie Barcelony, nie da mu takiej "pożywki".
1
@Hubsao Czy będziesz o tym Ty gadał, czy nie, to nie ma większego znaczenia. On i tak będzie o tym mówił, więc nie oczekiwałbym nadziei, że nagle przestanie się wypowiadać.
18
Tomaszewski powinien mieć zakaz wypowiadania się o piłce, bo to co on gada przechodzi ludzkie pojęcie.
0
@FCMichalo Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D
2
@Luciano99 Zazdrościsz mu MENTALU?
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--D----T
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
M,F,U,J,G,K,N,E,A
0
@BartqRKO No kiedyś było losowanie tylko, ale teraz, kiedy już jest ta faza pucharowa i drabinka, to wypadałoby, żeby to działało, a nie. W pucharach krajowych to działa, ale w LM to jest z tym jakiś problem. Tam chodzą wałki jak w prawdziwej LM. :DD
0
@jacobFCB Ale żeby takie błędy? Ja Fifę kupuję regularnie. Mam wszystkie od Fify 07, ale takich błędów, to ja dawno nie widziałem.