1

@Deviler między 100 a 120

0

Ach, dobry strzał i jeszcze lepsza interwencja bramkarza Sevilli.

0

Czy ta Osasuna może pokusić się w tym meczu o zwycięstwo? Początek imponujący, ale i tak uważam, że Sevilla to wygra. Pachnie mi tu takim 2-1/3-1. A wy jak uważacie?

1

Ależ odpowiedź :DD Gol dla Sevilli

0

Sevilla kłopoty, oj kłopoty.

0

Gooooooooooool Osasuny!!!

1

@MesQueUnClub96 @kuz Dzięki panowie :)

1

Jest gdzieś dzisiaj transmitowany w TV mecz Osasuny?

1

@Kidd Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
---LT--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

R,C,K,L,S,H,B,N,E

1

@Sulimo Jasne, ale takie zdarzenie jest olbrzymią rysą. Jeśli daje się zapewnienia piłkarzom, że wszystko idzie zgodnie z planem, to należy się tego trzymać i dopilnować, aby tak było. Tu przede wszystkim mówimy o kolejnym szarpaniu wizerunku tego klubu. W ostatnim czasie wszyscy mamy już tego dosyć, a jednak pojawiają się kolejne fatalne w tym zakresie informacje.

1

@SkilledHydra16 Do końca sierpnia musimy ich zarejestrować.

1

W ogóle rozbijanie tego na pojedyncze jednostki, komu należy przypisać winę za ewentualne niezarejestrowanie piłkarzy jest trochę słabe. Według mnie, jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, to winą za to wszystko należy obarczyć CAŁY zarząd, a nie tylko jedną osobę.

1

@franegpro @Janiama to są panowie informacje z tabeli z KS. Też się zdziwiłem, że jest tylko 5, no ale mówiłem sobie, że może coś przegapiłem. Już poprawiam w takim razie.

0

29 piłkarzy na dwa dni przed startem sezonu nie zostało jeszcze zarejestrowanych w lidze hiszpańskiej. Najwięcej niezarejestrowanych zawodników mają Almeria (7) i Barcelona (7), zaraz za nimi jest Girona (5). Pozostałe kluby to: Real Betis (3), Celta (3), Espanyol (2), Rayo (1), Osasuna (1).

3

@Mixtape Psycha jej siadła, jak dowiedziała się o Robercie w Barcelonie ;)

2

No i już jutro rusza la liga. O 21:00 zmierzą się ze sobą Osasuna i Sevilla. W sobotę nasza Barca zmierzy się z Rayo, a w niedzielę Real Madryt z Almerią.

0

A w gorących widzę, że "Wojna o Franka" część 2.

1

@Firestone 0 - 1 = -1

0

@Katalończyk 99 W klubie panuje optymizm... :D

2

@MesQueUnClub96 Lewego to akurat wszyscy chyba jesteśmy pewni, że zarejestrują :)

0

Wajcha się zacięła coś ;D

3

@Emhyr o dokładnie tak zazwyczaj było :D

0

@Rust_Cohle I ten głos typa od wf:
"Nie pomyliło ci się coś przypadkiem!?" :DD
Piękne to były czasy.

1

@Kidd Dokładnie. Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

@Kidd Nie, to nie jest poprawna odpowiedź.

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--E--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

F,U,O,A,I,Y,R

2

Pffff, żeby ten Real chociaż raz wygrał puchar Gampera, to bym rzeczywiście powiedział, że coś tam ugrali w meczach na szczycie, a tak... Szkoda się rozpisywać. Ich nawet nikt nie zaprasza do gry o ten puchar. ;)

0

@otylla12 To już naprawdę tylko jacyś kibice ze skrajnie głupim rozumowaniem, mogliby wybrać 4:0 zamiast zwycięstwo w LE.

16

Trofea 2022/23 ;DD
Barcelona 1 : 1 Real Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?