Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Valverde huknął, ale prosto w bramkarza. Ten aż się wywalił :D
1
Ale bomba wybroniona przez bramkarza Almerii.
1
Najbardziej w naszej kochanej La Lidze denerwuje mnie kradnięcie czasu przez piłkarzy. No po prostu jak patrzę na tych typów, co przewracają się od wiatru, a potem leżą 1-2minuty, to aż mnie ściska w środku. O bramkarzach nie wspomnę, bo tu to już należy się jakaś nagroda "Złodzieja Czasu". Wiem, że jest to zjawisko powszechne we wszystkich ligach, ale u nas jest to po prostu najbardziej widoczne.
Jak widzę, że nasz piłkarz "sfauluje" zawodnika np. takiego Cadizu, to już wiem, że gra będzie wznowiona za 2 minuty.
Wczoraj bramkarz Rayo powinien już wcześniej zostać ukarany żółtą kartką, ale tak się stało, że dopiero po 554545 razie przedłużania wznowienia gry, sędzia pokazał mu kartonik.
Nie wiem czy tak jest, ale mam wrażenie, że bramkarze mają wywalone na tych sędziów w tym aspekcie, bo z tyłu głowy przeczuwają, że sędzia nie pokaże im drugiego kartonika za przedłużanie.
1
@Pawel13sz O tym miałem już nie pisać, ale skoro już wspomniałeś, to tak, ciężko nie wyobrazić sobie wylewu obrony Almerii w 90+6 minucie :DDD
3
Almeria gra dziś mecz życia, mówię wam. Murowanko czuć z odległości jak stąd do księżyca.
2
@kubix05 U mnie na działce tego mnóstwo rośnie.
0
@Gwyn A potem brutalnie ją odebrałem ;D Przepraszam jeszcze raz :D
1
@Mario96w Już padła prawidłowa :)
0
@J4no Tak, to jest poprawna odpowiedź :D Słowa niemalże identyczne w pisowni, dlatego się machnąłem wcześniej, za co z góry przepraszam.
1
@CryMeARiver wiem, że coś takiego jest, ale cóż mogę poradzić. Muszę zdać się na szczerość tych osób i tyle. Poza tym, to jest tylko zabawa. Specjalnie umieszczam w zagadce litery fałszywe, żeby takie osoby musiały się wstrzelić w słowo, a nie od razu mieć je podane na tacy.
0
@J4no Nie, to nie jest to.
0
@Gwyn A nie, przepraszam :D Są dwa podobne słowa i to jeszcze nie jest to :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gwyn Również nie.
0
@Gwyn To również nie jest szukane słowo. :)
1
@Mario96w To nie to :)
0
@Gwyn Nie, to nie jest poprawna odpowiedź.
0
@SelloutCrowd A ja jeżeli chodzi o mecze z Sociedad to jestem mega spokojny. Jestem dziwnie pewny, że to ugramy i będzie nawet łatwiej, niż z Rayo.
2
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
---A--I--
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.
C,S,R,H,N,T,D,A,G
6
@Vebrol To wystarczy, żeby dla Madryciaków był G.O.A.T. :D
9
@kaczucha1899 Każdy mecz w lidze pokazuje nam gdzie aktualnie jesteśmy. Tu nie ma meczów, w których sobie wybierasz, czy ten rzeczywiście cię weryfikuje czy nie. Musisz umieć grać z każdym rywalem, tym co się muruje i tym co gra otwarty futbol. Punkty w każdym meczu mają taką samą wartość.
0
To nie dałoby nic. Nie dałoby nic.
2
Astrologowie ogłaszają miesiąc niespełnionych marzeń. Nadzieje na tryplet zmniejszają się.
3
@masa11 Ale w tej sytuacji Raphinhy był spalony chyba. Już prędzej czepiałbym się sytuacji, gdzie Lewy był przytrzymywany w polu karnym.
0
@Barca1166 "zabrakło intensywności", o bramkach nawet nie wspomnę.
2
@Deviler Dokładnie o tym piszę :)
0
@Deviler Nie powinniśmy mu podawać. On nie gra dla nas...
2
@supraomnes1 Zidane. Tylko potęga łysiny może przywrócić Barcelonę na dobrą drogę. :D
1
Zrąbaliście nam początek sezonu ;)
2
@Ronnie1992 Eryk amigosem?