Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Tylko widzisz, problemem jest to, że to nie ma nagle zacząć wpadać, kiedy będzie miało ochotę, tylko to już NA TERAZ musi wpadać, bo zrobimy sobie olbrzymie zaległości punktowe. :)
5
@kuz Dziwne masz rozumowanie :) Lepiej wygrać i podtrzymywać zwycięską passę, niż remisować i gonić innych :)
50
Robert Lewandowski: Mam kontrakt z Bayernem Monachium do 2023 roku.
0
@Bartas7VeB Nie oglądaj, nie ma sensu, naprawdę. Zmarnujesz tylko swój czas. :)
1
Te wszystkie gdyby, to do kosza można wsadzić. Gdyby to, gdyby tamto, a gdyby grał ten, a gdyby sędzia to...
Trzeba przyznać Rayo, że zagrali bardzo dobry mecz i czytali nas jak książkę. Uważam, że tu niewiele by się zmieniło, nawet przy innych decyzjach Xaviego. Rozpracowali nas jak juniorów.
0
@ObiektywnyKibic121 Ja od wczoraj trąbiłem tu, że to będzie bardzo trudny mecz, ale jednak obstawiałem, że ostatecznie wygramy to, no i cóż... zawiodłem się.
1
Przypominam, że przed nami jeszcze potężne Cadiz, więc można mieć obawy, co do tego meczu, wiedząc, jak wygląda z nimi gra :D
5
Kiedy my się nauczyliśmy tak diabelnej nieskuteczności? Ja rozumiem, że czasem piłka może polecieć nie tak jak trzeba, no ale bez przesady, że praktycznie każdy strzał, to strzał w trybuny.
0
@Rust_Cohle Live też zremisowało pierwszy mecz :)
0
@tbas Widocznie wisi nad nami potężna burza :D
0
Zabrakło intensywności, a poza tym pamiętajmy, że w La liga nie ma już słabych drużyn. Tak czy siak, po burzy zawsze wychodzi słońce. Przychodzi nowa świeżość i skuteczność. :DDDDD
10
I te gadanie na LR, że lepiej, że straciliśmy punkty teraz, a nie później xDD
1
Już w pierwszym meczu tracimy punkty xD
0
Mówcie co chcecie, ale według mnie w naszej grze brakuje boiskowej inteligencji i skuteczności.
W wielu sytuacjach, gdy leci górna piłka nasi panikują i za każdym razem chcą to szybko główkować mimo, że nie ma w pobliżu przeciwnika i tak tracimy piłkę.
Sytuacji mieliśmy sporo, ale znowu pojawia się te wspomnienie poprzedniego sezonu, gdzie dominowaliśmy, ale i tak drużyna przeciwna ma najlepszą okazję do strzelenia bramki.
W ataku - nie ma porozumienia i jest wiele niedokładności.
1
Ciekawe ile polaków będzie oglądało ten mecz :DD Oj coś czuję, że będzie to potężna liczba :)
0
Za 24 minuty zaczynamy!!!!
0
W jakim przedziale czasowym wpadnie pierwsza bramka? (Max 5 minut różnicy)
Według mnie: 30-35
1
@Mario96w Jedna literka o wszystkim zadecydowała ;)
1
@Gwyn Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D
0
@Mario96w Nie, to nie jest poprawna odpowiedź :)
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-A-L
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.
J,I,U,G,N,S,A
1
@Janiama 2:0 Barcelona.
0
i jeszcze na koniec pierwszej połowy zezłomowali Ronaldo xD
0
Przecież te United już tego nie odrobi. Co najwyżej straci kolejne bramki. Przykry widok dla największych fanów MU.
3
Zaorać United i zakończyć tą błazenadę.
5
Ten Manchester to jest kryminał. Tu MENTAL nawet nie pomoże ;DD
4
@Firestone NIE dla Neymara w Barcelonie.
0
Tabela jeszcze niezaktualizowana na naszej stronie ;)
Dla przypomnienia:
Osasuna 2 : 1 Sevilla
0
@kaczucha1899 no zobaczymy. Ja tam wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować, dlatego przyjmę ten gorszy scenariusz i będę czekał na rozwój wydarzeń :D
W teorii powinniśmy ich rozbić, ale w praktyce już wiele razy tak było, że miał być wysoki wynik, a było odwrotnie :).
2
A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że wygramy jutro, ale po dużych ciężarach :D W otwarcie worka z bramkami jakoś nie wierzę.