1

@Ronin47 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

@Bartas7VeB Nie, to nie jest prawidłowa odpowiedź :)

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-I--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

X,S,F,A,E,H

0

@FCB24 A jak by to wyglądało, gdyby Barca przegrała mecz o Puchar Gampera? No nie za dobrze... :D

0

@Kitek1640 Bezrobotny.

0

@Chaoss A czy musi mi coś zrobić, żebym wstydził się takiego zachowania i odczuwał zażenowanie z sytuacji, jaka wynikła? Nie. Dla mnie takie coś jest po prostu mega słabe. Wiem, że to nic złego, dla was pewnie to zwykłe jaja i tyle, ja też tak to odbieram, ale nie zmienia to faktu, że u mnie wywołało to tak zmieszane odczucia, że aż mrozi jak o tym pomyślę.
Są "żarty" fajne, udane, ale są też takie, które po prostu są poniżej pewnego poziomu. Mamy inne odczucia, co do tej sytuacji. Dla Ciebie to może być fajne, a dla mnie nie jest i tyle. Ja się takiego zachowania wstydzę.

2

@Pawel13sz Będzie dobrze Luis. Czuję, że wygramy te najważniejsze mecze.

2

@taris No oby. Liczę na pokaz dominacji, tak jak w tamtym sezonie z tymi najlepszymi, co im ładowaliśmy po kilka bramek :D

3

Tak patrzę na terminarz i co ja tu widzę. Już 3 września gramy z Sevillą. Szybko dojdzie do takich naprawdę szczególnych konfrontacji.

4

@fart No serio był taki. Aż mnie ciary znowu przeszły :D

0

Powiem wam, że myślę, jak to będzie wszystko wyglądało z takimi drużynami, które to ciągle się murują i potrafią dobrze ustawić obronę. To jest nasz duży problem, gra z takimi autobusami. Teraz, gdy mamy tyle możliwości w ofensywie, mam nadzieję, że jakoś to wszystko uda nam się przezwyciężyć, ale no zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce. To właśnie takich meczów obawiam się najbardziej. Meczów, w których teoretycznie powinniśmy mieć spacerek, a tu jednak... męczarnie, męczarnie i jeszcze raz męczarnie.

3

@fart Wstydzę się takich ludzi, co z takimi banerami są na Camp Nou. Aż mnie zmroziło jak to zobaczyłem pierwszy raz.

5

A Białych ciągle boli Barcelona. Wygrana Barcelony tematem nr.1 na ich stronie :D

24

No i weź znowu czekaj tydzień do następnego meczu... ehh.

3

@JohnnyBarca Ale widać, że ma braki i to szczególne. O ile naprawdę przydaje się w ofensywie, tak w defensywie już nie daje rady.

5

@Emhyr Za surowo go oceniłeś. Chłopak i tak patrząc na presezon zagrał w mojej opinii o wiele lepiej w nim niż Alba, a to nie za dobrze świadczy o weteranie.

3

Pol już ustawił program o 22:00 na swoim kanale :D

0

Robercik się rozkręcił.

0

Za godzinkę Raphinha rozpoczyna zabawę :D

5

@AlexDark00 Raphinha. Jak na razie najbardziej mi zaimponował i cieszę się, że dołączył do nas.

23

Nie będziemy mu w tym przeszkadzać :D

0

@Vebrol 90min. gol na 3:2 dla Man Utd. i trybuny szaleją xD

1

Chłop z Brighton ma szansę na trzy bramki :D Ten Manchester to jest tragedia.

0

Tak to jest, jak się MENTALA na ławkę wysyła. Psycha już United siada.

0

United w formie... :D

2

@Vebrol Boli ich? I dobrze! Ma boleć. :D

0

@Piorun Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-M-K-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.

E,P,A,D,S,O

1

@Danny Gaucho Zwycięzców zawsze pisze się pierwszych ;) Dlatego powinno być, że wygrali 5:3, a nie 3:5. 3:5 byłoby dobrze napisane, gdybyś dodał do tego taki zapis:
Ajax 3 : 5 PSV
Bez tego zapisu, zwycięzców podaje się pierwszych.

2

@patryk355 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?