Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG Wtedy praca całego zarządu poszłaby na marne. Nic tak naprawdę ich wysiłek by nam nie dał. Efekty w tym zakresie = 0
0
@covidout Dlatego, żeby to miało jakiś sens, zawsze proszę o jedno słowo, a nie całą listę. Nawet jeśli korzystasz z tego, to i tak będziesz musiał wtedy się wstrzelić. ;)
1
@Mario96w Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)
0
@covidout Przeczytaj Pan uważnie główny komentarz. Nawet jeśli byłaby tu prawidłowa odpowiedź, to i tak nie zostanie zaliczona ;) Proszę więc o edycję komentarza i wybór jednej opcji, bo przeszkadza to trochę w zabawie :)
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-E--I--
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.
P,A,T,N,W,G,N,D
6
Co sobie właśnie wyobraziłem xD Ale w sumie, nie zdziwiłbym się, gdyby taki pasek na TVP się pojawił :D
TVP: Problemy z rejestracją piłkarzy w Barcelonie, to wina Tuska. Robert na tym cierpi.
9
@Cvzx Tuż przed gwizdkiem sędziego :)
2
@Essos Dokładnie. Jesień? TOP!
0
@takisobiektos Na stronie Realu, jest oficjalka, że nie.
0
@VegetaPolska Nie wiem, co Real musiałby zagrać, żeby to przegrać :D.
0
@MesQueUnClub96 Dodi, a Ty widzisz jakiekolwiek szanse na ich zwycięstwo? Jakiś cień szans? :D
0
@kuz No, z tym Kosticiem to też fatalna informacja, że nie będzie grał. Obstawiam, że Real to łatwo wygra.
1
No i fajnie by było, gdyby ten Eintracht jutro wygrał z tym Realem, ale szczerze w to wątpię po tym, co ostatnio widziałem w meczu z Bayernem.
0
@LS Ale ja nie mówię, że on to wywalczył. Dostał ten kontrakt? No dostał. Idiota mu taki dał, ale co teraz zrobisz? No nic. Prawda jest taka, że mając ten kontrakt, te pieniądze po prostu mu się należą. Mi też to się nie podoba, ale tak to po prostu wygląda.
5
@LS Masz rację, dlatego Frenkie i Duński Nazario muszą walczyć o swoje ;)
Jak to mówisz: "Byznes jest byznes" ;D
1
@LS Czyli ma nie trzymać się należnej mu kasy, bo ktoś twierdzi, że na nią nie zasługuje? Co to w ogóle za myślenie?
"Być w klubie, na który się nie zasługuje."
A to on sam się tu wpraszał? Oferował się? To Barcelona go tu ściągnęła. On zapewne nawet w życiu by nie pomyślał o grze u nas, gdyby nagle jakiś cudak nie postanowił go tu ściągnąć i podpisać z nim taki kontrakt. Trafiła mu się okazja życia, to i z niej skorzystał. KAŻDY by tak zrobił.
Kim trzeba być? Po prostu człowiekiem. Myślisz, że on o tym nie wie, że nie będzie grał? On doskonale to wie, ale skoro klub chce się go pozbyć, to niech pierw dotrzyma umowy. Nie dziwię mu się absolutnie, że nie chce zrezygnować z pieniędzy.
0
@daniel32778 Na pewno bylibyśmy w lepszej sytuacji finansowej itp., ale czy rzeczywiście mielibyśmy więcej trofeów i Real nie zdominowałby LM? No tu już nie byłbym tego taki pewny.
1
@tristan87
15 minut - 250zł
30 minut - 1500zł
Czego nie rozumiesz? ;DD Ceny to chyba chłop ustalał po zażyciu czegoś.
1
@ranger3120 Gratuluję, to poprawna odpowiedź. :D
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
J---OU--
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.
C,A,Y,F,E,L,K,S
0
Henry w Chelsea? No chyba nie.
3
@Lisek Przypadek? Nie sądzę...
0
Frenkie, pamiętaj, po burzy zawsze wychodzi słońce :)
4
@HighestInTheRoom To jest zwykły zlepek ciekawych nazwisk. Oni na boisku kompletnie nie ogarniają co mają robić. Ale tak to już jest, jak się pracuje w klubie totalnego chaosu. Tam nic nie jest przemyślane.
4
@Pawel13sz Nie mam już wątpliwości. Bierzemy ten tryplecik Luis na luzie :D
0
@Ogorinho1974 A są jakieś inne oferty?
0
Mam ponad 10K herbów. Co mogę za to kupić? :D
0
@MesQueUnClub96 Boisz się, że brudy wyjdą na jaw?
8
@Rust_Cohle Czasem odnoszę wrażenie, że herby tutaj naprawdę dla niektórych są jakąś wyjątkową walutą :DDD
0
@LS Maguire? TOP!