Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Naszej drugiej linii w tym meczu jak na razie praktycznie nie ma.
3
Lewy powinien wyjść na drugą połowę, ale z cudownym Brazylijczykiem i Ansu. Pomoc też trzeba ożywić, bo jak na razie to jest tam tylko przeeeeeestrzeń.
0
U nas wzmocnienie prawej strony obrony to jest obowiązek. My obecnie nie mamy PO.
0
Dembele 2 gooooooooooool
0
Te nasze PO to jest taki kryminał, że nie mam słów.
1
Dembele gooooooooooool
1
@CryMeARiver Bardzo źle.
0
Pozytywem po tych 30 minutach jest to, że jest 0-0 :D
0
My w ogóle byliśmy pod ich bramką w ostatnich 10 minutach?
0
xD Co to miało być?
1
Dembele to chyba gra dla Juve
2
Ale ten Juventus jest tragiczny xD
1
@Yoshi94 To było powiedziane w żarcie :) Nie mniej jednak, Barcelona jest dla mnie bardzo ważna i z rzeczy pobocznych, jest dla mnie na pierwszym miejscu. Kocham ten klub bardzo, ale oczywiście nie stawiam go ponad rzeczy te, które są mi najbliższe w moim codziennym życiu.
1
@Forza_Juve W końcu się od niego uwolniło Juve. 7mln. euro netto za sezon gry. Ciągle chłopak kontuzjowany był.
0
@Transu96 Tak, dokładnie.
0
@Danny Gaucho A szkoda, wiele ciekawych rzeczy można by się dowiedzieć.
1
Wy to chyba pomyliliście odwagę z odważnikiem, że na LR poruszacie temat Hare... wiadomo jaki :DD
1
@Kitek1640 No, generalnie ciężko żeby się nie różniła, jak to dwa zupełnie inne światy :D Ja bardzo polecam Ci WP. Fenomenalne filmy, fenomenalna książka. Arcydzieło, z którym mało co może się równać.
1
@Dawidfcb1998 Są rzeczy ważne i ważniejsze. Z tych wszystkich rzeczy, Barca jest najważniejsza :D
1
@Lionel_Messi10 Ja tam sobie siedzę dzisiaj aż do meczu. Staram się wszystko oglądać na żywo :D
13
Pewnie już było.
Oficjalnie: Juventus rozwiązał kontrakt Aarona Ramseya
1
@Comentateiro Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D Jak na razie wszystkie odpowiedzi udzielone przez Ciebie były prawidłowe. Umiesz w te zgadywanki :DD
0
@Maurolkit Nie, to nie jest prawidłowa odpowiedź.
2
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga, trudne słowo!
W-----D
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
F,N,A,I,E,O,T,L
0
@koziar Nie, zimnooo :D Chodziło o Boisko ;) Lecę grać karierkę Manchesterem United, bo przede mną spotkania w LM. Mental musi pokierować zespół do zwycięstwa :DD
0
@koziar Nie, nie jest to piłkarz, ale wciąż pozostajemy w tematyce futbolu.
0
@koziar Barcelona, tak. Odpowiedź za odpowiedź. Teraz Pana kolej :D
--I---
0
@koziar Hulajnoga xD Barcelona
0
@koziar Wszystkie :D
1
Jak do tej pory, na 51 słów do odgadnięcia w mojej zabawie, 50 zostało odgadniętych. W zabawie wzięło już udział ponad trzydzieści osób. Bardzo dobrze LR sobie z tym radzi :D