Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Kawałek lasu mam, ale zarośnięte jest tam, że aż szkoda gadać :D Gdyby było nieco chłodniej, to można by było coś pomyśleć nad doprowadzeniem działki do porządeczku dla takich "wygód" :) Ale i tak wątpię, że doceniłbym to bardziej, bo ja takich temperatur po prostu nienawidzę, to jest dla mnie coś okropnego. :D
0
@Mario96w
- Gór nie mam obok siebie
- kąpiel w basenie w 36 stopniach? Ja bym tego nie zniósł
- na piwo zawsze jest dobra pora :D
1
@Przemek2323 No nie do końca... Jest 23:27, a więc spełniłeś swój la bambowy obowiązek. Dzisiejszy dzień kończy się za 33minuty :D
0
@NeKenI Spokojnie, ja mówię o jesieni :D Nie rozpędzajmy się do zimy. Na jesień takich temperatur nigdy nie ma.
0
@NeKenI O nie, nie... Ta zniewaga krwi wymaga :D Co jest przyjemnego w 36 stopniowym skwarze? :)
0
@NeKenI Jesień? TOP! Najlepsza pora roku. Nie jest ani za gorąco, ani za zimno. Idealnie wręcz.
0
A w czwartek 36 stopni ma być...
0
@GeneralXavi Skoro nie liczą się tylko staty, no to tym bardziej Griez miał lepszy pobyt w Barcie, niż Dembele drugą połowę minionego sezonu ;) Akurat takie porównanie jest trochę słabe. Griez był jaki był, nie pasował tu za bardzo, ale krytyka, która na niego spadła u nas, była według mnie przesadzona i to mocno. Liczby miał, dał nam PK, a Dembele...
1
@Hosh Szybko poszło. :D Gratuluję, to poprawna odpowiedź
0
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-A---M---N
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
A,C,Q,N,M,W,B,T,E,R,F,O,L
0
@esem91 Taaa i zacznie grać tak jak kiedyś... :D Mam wrażenie, że ludzie tu patrzą na wszystko przez to, jak było ładnych parę lat temu. Nie rozumiem czemu chcecie jego powrotu. Rozumiałbym, gdyby rzeczywiście grał bajkę, ale to już nie ten sam Ney. PSG chce się go pozbyć, a tu już dużo mówi. Inna sprawa, że według mnie do Barcy przyjdzie tyko jedno wielkie nazwisko, a pozostałe to tylko plotki napędzane przez dziennikarzy. Mając wybór Ney/Lewy, kogo byście wybrali?
5
@FC1899Barca Nie chciałbym tu Neya z powrotem. Nie jego obecną wersję.
1
@Sulimo Nie od dziś wiadomo, że ludzie nie są zbyt mądrzy. Nie rozumiem tych wszystkich, którzy wiedząc, że jest "ZAKAZ" chodzenia po takich miejscach, to i tak tam pójdą.
A szczytem głupoty jest np. pójście w góry wiedząc, że będzie jakaś wichura, bądź pogoda będzie po prostu wyjątkowo niebezpieczna. I weź tu później będąc ratownikiem szukaj takiej osoby...
0
@Walker Jedno z moich najbardziej lubianych słówek. Gratuluję, to poprawna odpowiedź. :D
1
Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-O---ON
Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka.
A,V,R,C,I,P,H,N,M,L,Z
0
@Luciano99 No ale jak to tak? W biały dzień chodził po te bułki? ;)
0
@Emhyr Aaa, no to na spokojnie. :D Ważne, żeby się dobrze bawić.
2
Zdobywcy ZP (od 3 nagród w górę):
Lionel Messi (7) - 2009, 2010, 2011, 2012, 2015, 2019, 2021
Cristiano Ronaldo (5) - 2008, 2013, 2014, 2016, 2017
Johan Cruijff (3) - 1971, 1973, 1974
Michel Platini (3) - 1983, 1984, 1985
Marco van Basten (3) - 1988, 1989, 1992
0
@Emhyr Szkolny czy jak?
1
Na LR powracają tematy, które o dziwo nie pojawiały się ostatnio zbyt często. Umówmy się - LR bez polityki, to cień tej prawdziwej LR ;D
3
@Comentateiro Ehhh... myślałem, że dłużej wam to zajmie, a wy przejrzeliście mnie na wylot tak szybko. :D
1
@pt9 puzzle układam.
2
Ja się nie chwalę, ale ja mam talent.
1
@Encore I wszystkie plany poszły się pierd**** xD
3
@Comentateiro Zawsze uśmiecham się, gdy widzę jak ktoś mówi, że Messi to talent, a CR7 to ciężka praca :DD W takim razie aż strach pomyśleć, co by wyprawiał Leo, gdyby nie opierniczał się dzień w dzień. Teraz i tak prezentuje poziom nieosiągalny dla nikogo, a gdyby jeszcze dołożył ciężkie treningi itp., to byłby z niego bóg piłki nożnej, zawodnik wszechczasów. To tylko pokazuje jakim jest geniuszem.
1
@MesQueUnClub96 Oj Dodi, co to za jakieś wybory? Nie mogą być oba naraz?
0
Wy łobuzy jedne! Lewandowskiego chcecie, a dorzuciliście grosza do transferu?
5
@xAdrianx Tylko niegazowana.
6
@Lautaro Ale który to samochód!? Jestem w pobliżu, ale jest tu tyle aut, że nie widzę go
3
@Sulimo i nie obronią cię gdy będzie potrzeba.