0

Kto według was był najlepiej zapowiadającym się grajkiem, ale przez złe prowadzenie się, podejmowanie złych decyzji odnośnie transferu do innego klubu, albo inną przyczynę, osiągnął zdecydowanie mniej, niż każdy zakładał?

0

@Mario96w @PaPo odpowiedź byłaby nawet sensowna, gdyby nie chodziło o jednego zawodnika z wyżej wymienionych :)

0

Kogo wybralibyście jako nowego zawodnika Barcy, gdyby każda opcja była realna?
-Robert Lewandowski
-Mohamed Salah
-Virgil van Dijk

0

@Volk Mnie nie przekonała aż tak bardzo. Uważam, że "Until Dawn" był lepszy. Klimacik może i fajny, ale no nie wiem, jakoś nie mogłem się przekonać do niej. Finał też według mnie jakoś taki średni.

0

@BlendziorMLKV Według mnie i tak są w tym momencie półkę wyżej od nas. W tym roku zrobili co chcieli z ligą. Następny sezon w dużej mierze będzie zależał od tego, jakie transfery zostaną przeprowadzone przez nas, ale i tak uważam, że zanim to wszystko jakoś się zazębi, to jeszcze troszeczkę poczekamy. Nie mówię, że walki o mistrza nie będzie, uważam, że będzie, ale ostatecznie wygra ją Real. Wejście w sezon + jego końcówka, to będzie decydowało.

0

@supraomnes1 Trudno będzie przewidzieć ten sezon, jeżeli chodzi o nasze zmagania. Co do ligi - ja jednak jestem zdania, że niespodzianki nie będzie, Real wygra mistrza. Barca będzie potrzebować czasu na zgranie się.

1

@MrShakira A ja rozejrzałbym się za skrzydłowym. Pokusiłbym się nawet o zastanowienie się nad innymi kandydaturami, oprócz Raphini. Te pieniądze trzeba mądrze wydać i dlatego musimy zastanowić się pięć razy zanim kogoś kupimy. Nie mam nic przeciwko Rapihini, ale uważam, że powinniśmy być może kogoś jeszcze poobserwować na wypadek, gdyby jakaś ciekawa opcja się pojawiła.

3

Lewandowski do nas przyjdzie. To była moja prawda futbolu.

2

@MesQueUnClub96 Szanse wyliczone ze wzoru Hajty i to jeszcze z błędem, bo 96%. ;)

2

@szela1899 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)

1

@DonAndresFCB A to jest w ogóle ktoś, kto jeszcze go broni?

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga, może być ciężkie!
--L--Y--LL

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz.

Y,W,C,A,B,Z,L,F,S,V,E,O

2

@Emhyr I tak przez cały rok będzie z tym Borkiem... reszta jakoś do zaakceptowania. Smoku nie jest aż taki cięty na Barce, a Roki, Roki z nich wszystkich to chyba najnormalniej gada. :D

2

@Comentateiro Powiem więcej, ja słyszałem, że ten hamak był w barwach bordowo-granatowych, więc wszystko wskazuje na to, że tak.

5

@Hubsao Nie mój typ.

2

Czyli co, Robert Lewandowski w Barcelonie, a w tle "Przekorny Los", a potem "Danza Kuduro" :D

0

@kuz Czyli co? xDDD

6

@Kgorecki2500 Każda wygrana Realu @ToWinaSedziego

0

@Walker No takie słodkie stworzonko :D

1

@dorszyk22 chodziło, że było to trudne do zgadnięcia xD Sorry, po prostu to "nie" wzięło się z tego, że wcześniej pisałem " nie było to łatwe" ;)

0

@koksik2700 Ponoć tak nie jest :D Z tego co czasem da się wyczytać w komentarzach redaktorów, to LR nie jest większą częścią życia tej strony. Jest więcej osób, które na LR nawet nie zaglądają.

0

@Viajero dokładnie :D

1

@dorszyk22 gratuluję poprawnej odpowiedzi, tym bardziej, że nie było to trudne do zgadnięcia.

0

@Walker Podpowiedź moja jest taka, że raczej nie chciałbyś mieć tego w swoim domu :D Pamiętaj, że literki na dole mogą wystąpić więcej niż raz. :)

1

Mistrzostwo :DD


0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego? Uwaga, może być ciężkie!
-O-K--A--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania.

L,A,E,V,B,C,H,D,W,G,I,N,O,R

0


Warte przypomnienia.

0

@clyde No niby tak, ale z drugiej strony umówmy się - i tak raczej by nie zagrał. Widać po nim, że motorycznie to już olbrzymia przepaść i wątpię, że miałby realną szansę na grę, no chyba że mówimy tu o siedzeniu na ławce i wchodzeniu w samiutkiej końcówce na ostatnie parę minut. To MŚ, tu nie możesz pozwolić sobie na większe braki.

1

@msmsms Ja nie potrafię wykazać żadnej aktywności fizycznej w takim skwarze, a o koszeniu trawy to już zupełnie nie wspomnę.

0

Te tłumacze w internecie to jakaś porażka. Fakt, całkiem dobrze radzą sobie z podstawowymi słówkami i zdaniami, ale jak tylko spróbujesz wyszukać coś bardziej zaawansowanego, to potrafią dostać pierd**ca. Tak z ciekawości wpisałem w nie jakieś cięższe słówka i chciałem zobaczyć co z tego będzie, a tu mi jakieś w ogóle niepowiązane rzeczy wyskoczyły, a najlepsze jest to, że czasami jest tak, że jeśli zamienisz stronami języki, z których chciałeś aby ci przetłumaczyło, to wychodzi nagle coś zupełnie innego, niż pierwotnie zostało to przetłumaczone.
Ja tam naprawdę dobrze znam się na angielskim i potrafię wyczaić błąd w tłumaczeniu, ale jak ktoś by się nie za bardzo orientował, to mógłby nieźle na tym się przejechać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?