Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Spokojnie, bez nerwów. Ten mecz nie ma większego znaczenia. Taki typowy meczyk bez historii. Dograć go i zapomnieć.
4
My za nic w świecie nie potrafimy bronić. Pierwsza groźna akcja i gol.
0
Zapomniałem, że mecz jest o 22:00 i się wystraszyłem, że nigdzie nie ma transmisji teraz :D
1
@Janiama 1:3 Villarreal
1
@Deviler Wiem, ale jednak zawsze to jakieś zwycięstwo. :D
2
Wszyscy nagle marzą o grze z Kylianem w PSG :=)
0
Man. City 23 lipca mają zagrać z Bayernem Monachium w meczu towarzyskim. Kto wygra według was?
0
@Wittgenstein I kogo stamtąd kupią? xD Dziadków? Viniego, Fede czy Camavingi Real raczej nie odda.
0
@Yoshi94 Ja zawsze powtarzam, że transfer nawet najlepszego zawodnika świata do innego klubu może okazać się niewypałem. Mało tego było w historii? Nie rozumiem ludzi, którzy z góry zakładają, że transfer bez problemu wypali.
0
@Chaoss Przeznaczenia nie oszukasz :D
0
@Transu96 Tam i tak nikt nie broni z ofensywnych graczy.
0
Dembele w PSG, to nie jest taki głupi pomysł. Pomyślcie jaki tam byłby wiatr z przodu, gdyby Francuz dołączył do paryskiego klubu.
2
@PatrychoO Tak jest. Trzeba wierzyć! :D
0
@MICHU2 Nie przyjście Kyliana plus ewentualna porażka w LM, to nie są według Ciebie negatywne wydarzenia?
10
I jeszcze do tego niech Liverpool wygra w finale LM i będzie to piękne zwieńczenie negatywnych wydarzeń w Realu Madryt :D
0
@tristan87 Nie powiedział od którego lata, więc jeszcze wszystko możliwe :D
1
W sumie, to ciekawa przyszłość się szykuje u Kyliana. Jak myślicie? Jak długo będzie grał dla PSG? Uważacie za realne, aby był taką gwiazdą jednego klubu, że całą karierę będzie grał w paryskim kubie, czy jednak nie? Według mnie dziwnego wyboru dokonał Francuz. Jest w doskonałym wieku, przyszłością piłki nożnej, może pójść do obecnego finalisty LM, finalisty, który jest jedną z największych marek (zdecydowanie większą niż PSG), a jednak zostaje we Francji. Ciekawe jak to się potoczy.
0
@tristan87 "To jest zwykły bajerant. CR7, Real Madryt, wszystko fajnie, ja nie oceniam go jako człowieka, ale ostatnie kilka lat zostało stracone".
2
@tristan87 "dla Ciebie liczy się kasa. Wy wszyscy tacy jesteście" :D
1
@arsenallondyn0 Stare, dobre czasy :D Wróciłbym do nich z największą chęcią. :) Szkoda, że tak się nie da.
0
A co na to wszystko Borek?
1
Uwielbiam te nagłe zmiany zdania u kibiców :D. Jeszcze kilka tygodni temu: "Kylian jest profesjonalistą, jednym z najlepszych na świecie", dziś: "nie mam już siły patrzeć na tego pajaca, nigdy nie będzie najlepszy". Oczywiście, rozumiem frustrację panującą u kibiców RM, że potężny Francuz ich porobił bez zabezpieczenia, ale żeby aż taki żal wylewać na swojej stronie, to chyba musiał świat im się zawalić totalnie. :)
6
@AmigoBlancos Spokojnie, przecież nikt tu nie mówi o tym, że wygraliście niezasłużenie. Mówimy o tym co wyprawiał Karius, a to, że wygraliście po jego dwóch błędach, to fakt.
2
@Ying Też o tym słyszałem, ale również nie wiem ile w tym prawdy. Wnioskując po tym co robił, byłbym skłonny w to uwierzyć. :)
3
Wczoraj w nocy oglądałem sobie archiwalne finały LM i pokazali akurat ten z 2018r., gdzie Real pokonał Liverpool. Powiem wam szczerze, że do tej pory rozmyślam nad tym, co działo się w głowie Kariusa po tym, jak dosłownie rzucił Benzemie piłkę, a ten ją kopnął do bramki. Jakby tego było mało, to oczywiście potem padł gol Garetha (ten na 3:1), gdzie również Karius popełnił fatalny błąd. Nie chciałbym być wtedy na miejscu bramkarza Liverpoolu.
Pamiętam, że jak oglądałem w 2018r. ten finał, to ciężko było mi w to wszystko uwierzyć. :D
1
Umtiti: Do mnie mówisz? (śmiech) :)
0
@Wittgenstein Do Atletico raczej nie pójdzie. :D
4
@PatrychoO Dlatego to tier1, bo przynajmniej nikogo nie wprowadza w błąd. COŚ będzie, albo nie, ale co dokładnie, to pewnie i on sam nie wie. :DD
2
@DaPidejpi A dziękuję :D Trzeba reagować jak łamany jest regulamin, a moderacja tego nie widzi, bądź nie chce widzieć :) W tej bitwie odnieśliśmy zwycięstwo, ale będą następne. ;)
3
@Pawel13sz Pięknie tam jest :)