Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho To zależy.
Tak na już, żeby od razu poprawić grę - Robert
Na następne lata, żeby tworzyć nową legendę - Darwin
3
@Rewolucja123 No bo 15 razy zremisowali. To znaczy, że 15 razy wynik meczu zakończył się taką samą ilością goli po obu stronach.
1
@Marcelinho99 do Bartomeu pretensje powinno się mieć, że ten klub teraz jest średniakiem. Zniszczył nas i najgorsze jest to, że nic mu nikt nie może zrobić.
0
W sumie dobre jest te czerwone Oshee. Trochę po nim kręci w brzuchu, ale jest dobre.
0
Wybiera się ktoś dzisiaj na imprezę do Night City (Warszawa)?
1
@hurek12 z nimi będzie ultra ciężko. Kontrakty mają i będą nas ssać jak te pijawki.
2
@Kurkmen A to już było tu. Szybko zostało usunięte. Nie wiem z jakimi konsekwencjami dla autora komentarza z filmikiem.
1
No i fajnie, że oficjalnie Cou odszedł z Barcelony. Jest to na pewno niemały powód do radości.
12
@Kurkmen Nie jest to raczej odpowiednia strona dla takich rzeczy
1
@Mroziu naczynia zmyć ręcznie, to jeszcze pół biedy, a pomyśl co by było gdybyś teraz musiał ciągle prać ręcznie ubrania.
1
Pralka to najlepsze osiągnięcie ludzkości i nie mówcie mi, że jest inaczej, a żelazko... do zapomnienia.
1
@ToreTToOO Kiedyś trzeba zrobić sobie odskocznię od tego wszystkiego. Grill to idealny sposób na wynagrodzenie sobie tego wszystkiego :D
1
@kryhaa A dziękuję :)
3
@BART97 Pisać muszę, bo się uduszę.
2
@MesQueUnClub96
Bo:
Napisał, że to skład na sezon 2022/2023, nie taki, który on chce zobaczyć. :D
Nie napisałem, że Antony jest słaby, ale wyraziłem zdziwienie, skąd nagle pojawił się w naszej wyjściowej jedenastce, jak nawet nie ma informacji, że Barca się nim interesuje.
6
No i grill jutro wjeżdża. Ach, piękne to są chwile. Nie wiem czy jest coś lepszego, niż spotkanie z rodzinką przy grillu.
0
@bartulek98 No tak, tylko z drugiej strony jak się słyszy o Christensenie, to już lepiej byłoby wziąć tego dzika. Chris jest według mnie słabszy.
1
Tak szczerze, bralibyście tego Koulibaly'ego do składu? Ja bym wziął go.
5
@FC1899Barca A skąd ten Antony?
1
@Ptasior Również uważam, że niesprzedawalni powinni być także Gavi i Fati. To są dwa diamenty w naszej drużynie i należy budować z nimi zespół.
0
@Matix28 Nie wiem czy to dobry pomysł. Ja jednak uważam, że należy ściągnąć młodego zawodnika na napad i w nim upatrywać przyszłości. Auba ma świetne mecze, ale jednak ten wiek trochę mnie martwi. Szukałbym raczej rozwiązania na dłuższą metę, aniżeli chwilowego.
0
@Worny Fati pomimo iż go uwielbiam, to jednak wydaje mi się być zbyt kruchym fundamentem, no ale zobaczymy w następnym sezonie. Oby kontuzje go omijały i będzie dobrze.
1
@LS Bo tego się nie czuje, to się widzi.
0
Araujo, Pedri i... kto jeszcze według was jest nietykalnym fundamentem tej drużyny? Według mnie nie ma innych. Oczywiście, mamy wspaniale zapowiadających się grajków, ale żaden z nich nie robi aż takiej różnicy, jak wyżej wymieniona przeze mnie dwójka. To ich nazwę fundamentem tej drużyny i nie wyobrażam sobie nowego sezonu bez nich w podstawowej jedenastce.
Araujo - obrona
Pedri - pomoc
Tylko ten atak... nie ma tam kogoś takiego, kogo nazwałbym fundamentem.
5
@MesQueUnClub96 Nie, bo zwiększyłoby to poziom brudu w komenatrzach na tej stronie.
1
@chavez Pff, to patrz na to:
Ja strzeliłem tyle samo goli co:
-CR7 na Copa America
-Messi na ME
-RL9 na MŚ
-Suarez na ME
0
Myślicie, że to wywieranie presji na Tebasie w końcu się skończy i on ulegnie? Wydaje się być twardy.
0
@derlysy1979 ja tam zawsze lubiłem orzechowy smak, a góralek orzechowy, to jest niekwestionowany nr.1 :D Mleczne nr.2 ;)
0
Góralki orzechowe? TOP
0
@Emhyr Jego to bym chciał bardzo zobaczyć w Barcelonie.