11

Może w Hogwarcie zrobią szpaler dla Realu... :)

0

@ProMILs Dokładnie, też tak uważam.

1

@MatLMG Nie przesadzaj. To, że Mapet pójdzie do nich, to jeszcze nic nie znaczy. Skąd wiesz, że Benz będzie miał taką formę w następnym sezonie? Nie oszukujmy się, to on jest płucami tej drużyny. Zabierz Benza, to Real nie istnieje. Trzeba go wyłączyć z gry za wszelką cenę i będzie dobrze. Nie ma żadnej gwarancji, że to będzie wszystko razem śmigać.

5

Ta część HP ma taki potencjał, jeżeli chodzi o film, że naprawdę mogłaby być najlepszą częścią, ale według mnie, jest najgorszą. Wiele wydarzeń znacząco skrócono, przez co niektóre rzeczy mogą się wydawać totalnie pozbawione sensu.
Szkoda, że nie ma w filmie postaci Ludo Bagmana. Uwielbiam go. Bardzo często pojawiał się w książce i według mnie był najciekawszą postacią w tej części.

1

@Jestjakjest Nie wiem czy City jest na tyle specyficznie inteligentne, żeby oddawać nam B. Silvę w zamian za Frenkiego. :)

3

@Barca1992 Ale powiem wam, że Harrego to najlepiej ogląda się kiedy jest ciemno. Jak jest tak jak teraz, czyli w miarę jasno, to jakoś nie potrafię się wczuć xD.

1

@Barca1992 Mnie uleczono po jednym dniu, ale to dlatego, bo miałem farta i jedna mandragora została na zapleczu szklarni. Uff...

1

Real zarobił 105mln z LM... Nam by się takie pieniądze przydały, ale to tylko pokazuje, jak ważne jest grać tam w fazie pucharowej. Musimy się spiąć i w następnym sezonie zajść jak najdalej, bo takie pieniądze na ulicy nie leżą, a przydałyby się cholernie.

1

@Firestone Jak Lewandowski, to tylko Robert :)

2

Ciekawe co dziś spotka Harrego. Mam nadzieję, że Peter źle pomiesza w kociołku i sami wiecie kto nie powróci ;))

1

@Kamiloza91 To jest tylko jeden mecz, który tak na dobrą sprawę kompletnie nic nie wniósł. Oczywiście, że 4-0, to wynik jak najbardziej zasłużony i osiągnięty dzięki bardzo dobrej grze, ale według mnie nie miał on jakiegoś niesamowitego echa, bo i tak nic się nie zmieniło.

1

@Corr nic by nie było. Jest wielce prawdopodobne, że miałby takie same statystyki ligowe co w PSG :)

1

@martin3131 ja uważam, że nie będzie wielu wzmocnień. Przyjdzie dwóch przeciętniaków i tyle z tego będzie. Nie mamy kasy na topowych graczy, którzy od razu coś by wnieśli. Niestety, jak się ma takie problemy finansowe, to później się to boleśnie odczuwa.

1

@Gappeq nic do nich nie mam

0

Jest dzisiaj HP czy nie? A tak w ogóle, to która teraz cześć będzie?

1

O co chodzi z tym „Gra o Tron: Ród Smoka”? Ktoś coś o tym wie? O czym to konkretnie będzie?

0

Jak tam wam matury poszły? Słyszałem, że matematyka cięższa się trafiła. Prawda to?

3

Więceeeej waaaaarzyw...

0

@ShawnC według mnie pierwsza część najlepsza. Później szkoda, ze się rozdzielają bohaterowie z jedynki.

1

@MarianoItalianoVero polecam bardzo :)

0

@ShawnC często go puszczają. Najlepiej jak dadzą trzy części pod rząd, to wtedy seans na pół dnia :D

5

Park jurajski zaraz na TV4 HD :D

1

@chavez wniosek?
2 minuty> 178minut
To jest bardziej upokarzające dla przegranych

2

LM to puchar farmerów. Nie ma innego wytłumaczenia na to, co wyrabiają niektóre drużyny ;))

1

@parpe Źle Ci się oglądało dzisiejszy Real? A ten tydzień temu? Ludzie, my chyba oglądamy inne mecze. Gdzie tu był autobus? Czyja winą, jak nie City, jest ta padaka co grali w pierwszej połowie i nie potrafili wykorzystać szans? Liczą się kluczowe momenty. Wykorzystaj je, choćby był jeden w meczu, a coś możesz ugrać

18

Powiem tak, jeśli Real wygra LM, to jak dla mnie wygra ją w niesamowitym stylu. Pokonał największych, doprowadził do fantastycznych powrotów i nie można powiedzieć, że to jest fart. Nie ważne, że Real był dobry zaledwie przez ileś tam minut, to się ostatecznie nie liczy. Pokazał klasę, pokazał, że trzeba się z nim liczyć i dlaczego zawsze jest faworytem do końcowego tryumfu w LM.

Co do Pepa, to powiem szczerze, że zawiodłem się na nim cholernie. Ma przez wielu uznawana za najlepszą drużynę świata, obrzydliwie bogaty klub, który ściągnie mu każdego, kogo sobie zażyczy, a jednak i tak nie jest w stanie chociaż raz wygrać LM z Man City. Pep to dobry trener, ale nie bardzo dobry.

Wracając do Realu. Smutek, smutek dla mnie jako kibica Barcy, że są tak cholernie dobrą drużyna i już nie chodzi tu o mental, ale u nich bardziej w dzisiejszych czasach pasowałoby nasze „więcej niż klub”. Życzę tego sobie i wam, żebyśmy mieli chociaż połowę tej waleczności co Real w następnym sezonie.

0

@MatLMG i Ty serio w to wierzysz? XD

3

No i tak to właśnie jest. Real wyjaśnił to wasze Potężne city, potężne Psg, potężna Chelsea i mówcie co chcecie, ale wyjaśni tez zapewne potężnego Jurgena z Liverpoolu. To jest coś niesamowitego. Nie rozumiem tego co się dzieje w tej LM. Jestem zszokowany i zawiedziony.

0

@Vincent__Vega 3:1 Real

1

@Ferran Nie no, ale żeby Real chciał szpaler od City za wygranie ligi hiszpańskiej? xD To jest już jakaś wyższa szkoła absurdu. Rozumiem, jakby był to przeciwnik z ligi hiszpańskiej, ale nie takie City, co z tą ligą nie ma nic wspólnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?