Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jaca96 Z tego co pamiętam, to tam były chyba siedliska różnych smoków, ale mogę się mylić, bo dawno nie grałem w ten scenariusz. To był pierwszy scenariusz, który zagrałem razem z kolegą. :D
0
@JimMorrisonFCB @TheNekro94 @ranger3120 A jaki jest wasz ulubiony bohater?
1
@JimMorrisonFCB Już dawno jest grana HoTA :) Zamek piratów całkiem fajny, ale i tak jakoś ciągnie mnie bardziej do Zamku, bądź Nekropolii :)
1
@TheNekro94 @JimMorrisonFCB @ranger3120 A pamiętacie panowie strzelców, których można było stworzyć mając bohatera Gelu? To byli dopiero przegięci łucznicy :)
2
@ranger3120 Kiedyś, jak byłem dzieciakiem, to uparłem się, żeby przejść wszystkie scenariusze z podstawy na 200% trudności i zrobiłem to za wyjątkiem jednej mapy "Mit i Legenda". To był ciężkie scenariusz wtedy dla mnie :). Później jak ponownie się do tego zabrałem, to udało się i zacząłem ogrywać inne scenariusze, których normalnie w grze nie ma i trzeba je ściągać z internetu. Teraz to zna się pewne taktyki i nie ma rzeczy bardzo trudnych, ale kiedyś jak się nie wiedziało, to męczarnie czasem były :) Pan Zniszczenia to jeden z najtrudniejszych jakie są.
0
@TheNekro94 Oj tak, to było dopiero ciężkie. :D
0
@JimMorrisonFCB Bastion jest potężny pod tym względem, że ich trójka, to łucznicy, którzy mogą pięknie zrobić Ci całą gierkę + w miarę wytrzymałe późniejsze jednostki.
2
@Bykunn Oczywiście, że tak. Mało tego, ja cały czas oglądam mistrzostwa i gram online. :) Tworzę też mapy.
2
@TheNekro94 No, siódemkę Nekropolia ma najgorszą według mnie. Ja kościanych smoków nie brałem do swojej armii, bo zawsze wolałem mieć jakąś inną jednostkę, o większym potencjale ofensywnym.
1
@ranger3120 Twierdza ma bardzo duży potencjał ofensywny. Z dobrym bohaterem są kozakami. :)
1
@TheNekro94 Czarni jeźdźcy, którzy mogą zadać x2 obrażenia, to są prawdziwe bestie. Choć ja z Nekropolii najbardziej uwielbiam Lisze. :)
2
@Lionel_Messi10 Moje dwa największe koszmary. Nie lubię grać przeciwko nim. :)
2
Dobra, to skoro jesteśmy przy Heroes III, to jaki zamek preferujecie? :D. Ja ma dwa ulubione: ludzi i nieumarłych.
2
@ranger3120 Heroes III. Tu nie ma nad czym się zastanawiać. Do tej pory gram i robię mapy turniejowe :P
0
@masq Nie wiem co o tym myśleć. Szczerze, to mnie np. on jakoś nie zachwyca. Oczywiście, ma czasami dobre mecze, ale przeplata je też dużą ilością meczy, w których go po prostu nie widać.
46
@tomek8756 Nie. Dlaczego miałoby w ogóle być to wstydem?
2
@Ptasior Puyol według mnie zdecydowanie. Nigdy nie zapomnę jego interwencji, choć nie ujmując nic Pique, trzeba przyznać, że i on w swoim prime był bestią.
1
Koeman zdominował dwie z trzech gorących dyskusji. Widzę, że potężny Holender ciągle nawiedza naszą LR :)
4
@el_bidinho Oj nie powiedziałbym. Z Rayo będzie ciężki mecz, tak przynajmniej uważam.
0
Sędzia: Ahh... mogłem 15 doliczyć
4
Śmierdzi mi tu jakimś karnym w 100 minucie :D
3
"Dorzucam wam 10 minut. Jak nie wyrównacie, to nie liczcie na to, że będzie odrobinę dłużej, bo zaczną coś podejrzewać."
0
No i dziesięć minut dorzucił. Ehhh...
1
No nie wiem, jak dla mnie to czerwona
0
@TheNekro94 Może nie być łatwo. Polecam obczaić łatwiejszy cel ;D
15
21:30, środek tygodnia, a oni jeszcze przedłużają jakimś typem, którego pierwszy raz widzę na oczy.
0
@TheNekro94 Ukradnij komuś i powiedz, że Ci się należało :)
1
@arasz1819 To była dopiero potężna Barcelona...
1
@Cataloniec94 Może kiedyś. Teraz muszę sam coś wygrać ;)
0
@messi564 Nie ma szans. Według mnie Benzema już ma ZP.