Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Jestem innego zdania. Dopóki jest Pique z Araujo, to wszystko w miarę śmiga, ale jak tylko jeden z nich by wypadł, obojętnie kto, to od razu zaczynają dziać się jakieś paranormalne rzeczy w naszej obronie z udziałem obrońcy "rezerwowego". Sam Pique, czy Araujo nie są w stanie ogarnąć całej obrony, choć oczywiście ten pierwszy ma zdecydowanie większe predyspozycje do tego i potrafi dowodzić linią defensywną, ale również nie wystrzega się głupich błędów, gdy nie ma drugiego z nich.
0
@Rewolucja123 Uważasz, że Araujo nie daje nam stabilności?
0
@DonMatteo901 A ja to powiem tak. Według mnie nie ma w tym nic złego, że jakiś zawodnik stoi obok sędziego i mówi mu na co szczególnie zwrócić uwagę w danej sytuacji, powiem więcej, według mnie w sytuacjach VAR, jak sędzia podchodzi do monitorka, to powinni z nim iść dwaj piłkarze, których np. dotyczy akcja, żeby właśnie zwracali uwagę arbitrowi, żeby czemuś się przyjrzał.
2
Musimy coś zrobić z tą naszą obroną, bo dopóki gra Pique i Araujo, to jakoś to wygląda, ale jak tylko któryś z nich wypadnie, to od razu sytuacja ze stabilnej przechodzi w tragiczną. Musimy mieć jeszcze jednego jakiegoś dobrego obrońcę, no i oczywiście kogoś na boki.
5
@anxted Wiesz, to zależy. Ja osobiście nie czuję się zbyt komfortowo, gdy czyiś pies biegnie luzem i podbiega do mojego, bo wiem, że mój zwierzak nie lubi obcych psów i zaraz będzie dym, a tak jeżeli masz go na smyczy, to jestem spokojny, bo zawsze zrobię miejsce, żebyś sobie przeszedł ze swoim psem i po problemie.
0
@Keson Ta, albo taki, co kompletnie nie wie gdzie jego pies się znajduje i jak dopiero gdzieś się krzyknie, żeby go zabrał, to wtedy dopiero woła i dookoła się rozgląda, bo nie wie skąd zwierzak przyjdzie.
0
@PawkoFCB U mnie jest taka sąsiadka, co zawsze cztery psy luzem puszcza i już nie raz słychać było awantury u niej o to. Niestety, bez efektów.... Dodam, że jej psy wyjątkowo narwane są.
0
@AFA90 @inViNcibl3 Najgorsze jest to, że naprawdę dużo ludzi puszcza swoje psy tak luzem i zawsze jest jakaś obawa, co może z tego wyniknąć. Codziennie chodzę ze swoim zwierzakiem na spacer i staram się omijać te najczęściej uczęszczane drogi właśnie przez takie sytuacje, bo już nie raz zdarzyło się, że nagle obce psy podbiegają i zaczynają zachowywać się agresywnie.
17
Ludzie, chodźcie ze swoimi psami na spacer mając ich na smyczy. Nie puszczajcie ich tak luzem na głównych szlakach, bo pies może różnie się zachować w stosunku do drugiego.
0
Dobra, a teraz zapytam was o coś. Czy według was Koeman byłby w tym TOP4 na koniec sezonu z transferami jakie dostał Xavi?
0
@Rust_Cohle Jak wejdzie Real do finału, to według mnie jest pewniakiem.
0
@Bartek22 Tak się składa, że żadna drużyna nie walczy do końca tak jak robi to Real. Nie ważne z kim grają, nie ważne o co, zawsze są w stanie się podnieść, czego nasza Barca nie potrafi zrobić od kilku lat w najważniejszych meczach :(
6
A to tylko pokazuje jak ważny jest MENTAL i wiara w zwycięstwo do końca. Niewątpliwie taka postawa jest kluczem do końcowego tryumfu.
11
Dobrze się stało. Mistrza i tak byśmy nie zgarnęli, a tak dzięki zwycięstwu Realu, odpada nam kolejny przeciwnik w walce o drugie miejsce.
2
A czego wy się właściwie spodziewaliście? xD Przecież każdy z nas doskonale zdawał sobie sprawę, że to nie może się udać :D
4
Uważam, że VAR powinien dokładnie analizować każdy taki faul, jak np. ten Camavingi, mając w szczególnością na uwadze to, że gościu ma już żółtą, bo mam wrażenie, że ci, którzy mają już kartkę na swoim koncie, mogą trochę więcej, bo sędzia "na pewno" im daruje, nie chcąc wyrzucać ich z boiska. Denerwują mnie takie sytuacje. Niby mamy możliwość interwencji VARu, ale jak przychodzi co do czego, to jakoś ten wydaje się być nieprawidłowo używany...
0
ja nie chcę nic mówić, ale jeżeli ten mecz zakończy się porażką Realu, to na ostatnich ich pięć meczy, aż trzy skończyły się porażką :D
3
Zdobywcy Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (1955/1956-1979/1980)
1955/1956 Real Madryt
1956/1957 Real Madryt
1957/1958 Real Madryt
1958/1959 Real Madryt
1959/1960 Real Madryt
1960/1961 SL Benfica
1961/1962 SL Benfica
1962/1963 A.C. Milan
1963/1964 Inter Mediolan
1964/1965 Inter Mediolan
1965/1966 Real Madryt
1966/1967 Celtic F.C.
1967/1968 Manchester United
1968/1969 A.C. Milan
1969/1970 Feyenoord Rotterdam
1970/1971 AFC Ajax
1971/1972 AFC Ajax
1972/1973 AFC Ajax
1973/1974 Bayern Monachium
1974/1975 Bayern Monachium
1975/1976 Bayern Monachium
1976/1977 Liverpool F.C.
1977/1978 Liverpool F.C.
1978/1979 Nottingham Forest
1979/1980 Nottingham Forest
0
Co dla was jest ważniejsze?
Trofea czy dobra gra zespołu?
1
@JohnnyBarca No to nieźle się tam bawią.
0
@marcin62 No według mnie trzeba zawiadomić odpowiednie służby. Niech zrobią z tym porządek ;)
5
Nie wstyd wam teraz? Przecież ktoś mógł o tym wszystkim nie wiedzieć, a wy cały czas walicie spoilery dotyczące Ronaldo i Messiego.
1
@masq O chłopie, takich meczy, to w ostatnich latach mieliśmy o wiele więcej niż oni. :DD
2
Nie no, pchacie się w gips zwany banem za ten spam statystyk ;))
1
@masq Przecież oni nie tracą przewag nie wiadomo jakich. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby ktoś przebił naszą Barcelonę w bycie frajerami w europejskich pucharach. Przegraliśmy JEDEN mecz bez rewanżu 8-2 z Messim, Suarezem itp. ;)
22
Uwaga! Nie robić spamu. Wszystkie komentarze ze statystyk proszę umieszczać pod tym komentarzem!
0
@masq Czemu uważasz, że PSG jest gorszym frajerem w europejskich pucharach od nas?
0
Jak myślicie? Mecz Barcelony z Cadizem znowu odbędzie się na "ciężkim terenie"?
0
Która liga jest według was najbardziej przeceniona, a która najmniej doceniona w piłce nożnej?
0
@Herato W sumie, to obejrzałbym sobie taki meczyk. ;)