5

Dlaczego zawsze musi się tak dziać? Bądź Chelsea, odrób straty, wyjdź na prowadzenie, strać wszystko...

1

Dobra, to który mecz oglądacie?

5

Wyobraziłem sobie właśnie Borka komentującego mecz Barcelona-Real Madryt, w którym w naszej koszulce gra Robert Lewandowski. :DDD Z jednej strony "Dajesz Robert!", a z drugiej, po cichutku "Kur**, trafił!"

7

@Cule1234 Czemu oni tak nalegają na to przedłużenie? Chłop się opiera, obecnie nie widać dla niego miejsca w drużynie, a ci ciągle "Roberto no, przedłuż". Nie wiem, dziwi mnie to.

5

@Janas11224 Według mnie hymn Realu jest najlepszy.

0

@Luciano99 Na takie sytuacje ustawiało się kiedyś automatyczne czyszczenie historii przeglądania :D

0

@Gappeq Ja nie lubię tak oglądać.

2

@Mario96w Też mam taki plan :D

1

Kurde, że też w tym samy dniu musiały się trafić mecze Realu i Bayernu. Obejrzałbym oba, ale w takiej sytuacji trzeba wybrać jeden.

1

@Piotr777
"Rosja zasługuje tylko na jedno... całkowite unicestwienie." - czym więc my będziemy się różnić od tych morderców? Robiąc to samo, nie naprawimy świata.

0

To wszystko wina Tuska!

3

Astrologowie ogłaszają miesiąc Roberta Lewandowskiego. Populacja LR zwiększa się!

1

Nie no, ale powiem wam, że lubię takie historie jaką ma Luuk. Przychodzi i wszyscy mówią, że się nie nadaje, on sam wie, że w wielu aspektach jest po prostu słaby, ale jak już w chodzi w końcówce meczu, to chłop jest nieoczywistym bohaterem :D.

0

@AmigoBlancos No ja przeczuwałem, że wygracie, ale obstawiałem 2:1 dla was, a tu proszę, nawet trzecią trafiliście. Chelsea teraz będzie musiała się na was rzucić, ale uważam, że przetrwacie to.

0

@AmigoBlancos Uważam, że przejdziecie ich. Jedynie naprawdę słaba postawa mogłaby spowodować, że to przegracie. Wynik 3:1 to naprawdę fajna zaliczka.

9

Przypominam, że od 15 spotkań nikt nie pokonał naszej Barcelony. W czwartek wygrać i utrzymać tą wspaniałą passę.

2

@GeneralXavi Ten ślad zostanie w Tobie do końca życia. Przez chwilę byłeś Białym..., nie wiem co jest gorsze od tego ;DD

0

A ja tam bym chciał zobaczyć Roberta w naszej Barcelonie. To byłoby mega, bo w końcu mielibyśmy polaka w naszej drużynie, a o jego formę wcale się nie martwię, bo to profesjonalista i na pewno utrzymałby ją. Z resztą, on nie jest sprinterem, dryblerem. On żyje z podań, a gdzie indziej miałby lepiej (oprócz Bayernu), jak nie u nas w tym aspekcie. Pytanie tylko, jakby się wpasował i czy opłaca się nam w to wchodzić?

1

@Pawel13sz Takich już nie ma ;) Oni byli jedyni w swoim rodzaju

1

@Kgorecki2500 Jak ja kiedyś byłem, to uwierz mi, że naprawdę ciężko było nie dostać A :D Musiałeś naprawdę być "poszkodowany" przez los, żeby było inaczej :))

1

Chcieliście medialnego zawodnika, który ma miliony fanów, to będziecie mieli Roberta Lewandowskiego w naszej Barcelonie :D. Najlepszy napastnik świata, to dla LR źle, jakby tu przyszedł? To kogo wy chcecie lepszego?

4

Nikt nie pokonał Barcelony w ostatnich 15 spotkaniach.

2

@Luciano99 xD Mi kiedyś cały czas wyświetlała się książka z kształtami kobiecych narządów płciowych, także ten... :DDDD

1

@Compadre To rowerem :)

1

Koeman po meczu: "Widzicie sami o co mi chodziło. Ten Lenglet, to nadaje się jedynie do tarcia chrzanu". :DD

19

Nie dość, że Luuk pozamykał buzie hejterom, to jeszcze zdemolował stronę Białych xD

4

Powiem krótko, wielcy piłkarze są wielcy, dlatego bo w decydujących momentach nikt nie potrafi ich powstrzymać. Luuk, Ty jesteś WIELKI!

0

Wszyscy ręce w góreeee :DD

0

@Kitek1640
"słabsze mecze się zdarzają, szczególnie, że teraz gramy na rywali co grają mecze o życie"
Wiesz, tylko pytanie czy można w ogóle tym to usprawiedliwiać? Zauważyłem, że dosyć częstym jest tu pisanie, że jak gramy słabo, to zawsze jest "ciężki teren" i rywal "gra o życie". Z kim mamy liczyć na dobry mecz w naszym wykonaniu, bez jakichś większych problemów, jak nie z drużynami ze strefy spadkowej? :)))) To jest mus takich pewnie pokonywać. Nie mówię tu o wysokich wynikach, ale chociaż po fajnej grze.

3

Pedri to jest chyba absolutny pewniak na drugą połowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?