Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie głupie są te warunki, że np., drużyna taka i taka nie może być ze sobą w grupie, bo to i to. Jak się wylosowały, to powinny grać. Los tak chciał i już, a nie jakieś kombinowanie na siłę. Zawsze mnie to denerwuje.
0
@Janas11224 Wszyscy mają inne flagi? xD
1
@fart Na MŚ nie ma już słabych drużyn...
1
@MesQueUnClub96 A jak nie?
0
@chavez Może tak być :) Nic nie wykluczyłem.
0
No to co, Argentyna przedłuża swoją passę meczów bez porażki do końca MŚ? :D
Swoją drogą, jak to jest, że oni liczą prawdopodobieństwo trafienia danego kraju? Przecież to nie ma sensu.
1
Obojętnie jaka grupa będzie, najlepszy piłkarz świata pociągnie ten wózek do finałów, prawda? ;)
0
@Kengo
Wszystko wygrane, oprócz beznadziejnej Sevilli. Tak to widzę.
1
@MesQueUnClub96 Bardzo dobrze :)
0
Miłośnicy lig niemieckich, mam dla was zagadkę. Co to za klub?
--R--N-
---S---O--
0
@Transu96 To przynajmniej paczki na TOTS odstawiaj. Ja gram, ale już nie otwieram, tylko czekam na TOTS.
1
Idźcie spać, bo rano do roboty trzeba wstać, a nie wy tu na LR siedzicie ;D Zajęli byście się czymś pożytecznym :DD
3
@TheNekro94 "Sterling, hou hou hou. Brawo!"
5
Trochę od meczu Polska-Szwecja już minęło czasu i dlatego chciałbym zadać wam pytanie. Kto według was był prawdziwym bohaterem tego meczu w naszej drużynie oraz jak oceniacie w całości ten mecz w naszym wykonaniu?
Według mnie zdecydowanym bohaterem tego meczu po naszej stronie jest Wojciech Szczęsny. Ogólnie uważam, że Szwecja ten mecz przegrała przez swą nieskuteczność. Mieli kapitalne sytuacje, a dzięki Wojtkowi udało nam się zakończyć ten mecz na zero z tyłu. Krótko mówiąc, oni i my popełnialiśmy fatalne błędy, ale to nam udało się je wykorzystać.
PS: Uwielbiam Czesia, ale to pianie z zachwytu na jego temat jest według mnie troszeczkę przesadzone. Drugi mecz, pierwszy wygrany. Nie jestem jego kolegą i dlatego nie odczuwam tego aż tak emocjonalnie, jak np. Stano, ale ogólnie uważam, że ten mecz mógł potoczyć się różnie. Dla mnie był to po prostu bardzo ważny mecz. Decydował on o tym, kto pojedzie na MŚ. i dlatego jest on aż tak bardzo ubarwiany.
2
@PatrykBarca Tu nie chodzi o to czy powoływać, czy nie, tylko o to, że nie rozumiem, czemu ktoś przeprasza zawodnika za słuszną krytykę w ostatnich meczach. Dla mnie to jest dziwne. To tak jakby jeden mecz >>>> kilka poprzednich.
1
A ktoś niedawno pisał, że po dobrym występie tego zawodnika od razu pojawią się informacje, jakoby ten miał być celem Barcy :) Na naszym celowniku stanęli już chyba wszyscy zawodnicy z tych zdecydowanie częściej mało realnych opcji.
2
@skubi99 U nas jest tak, że jeden dobry mecz zmienia sytuację piłkarza o 180 stopni, nawet jeśli grał tragicznie przez ostatnie cztery. DOŚWIADCZENIE przede wszystkim :)
0
@Transu96 Przecież on na tym etapie, zważywszy na to, jakie większość kart ma statystyki, jest kompletnie niegrywalny już. :P
2
A wy jakiegoś piłkarza reprezentacji Polski przeprosiliście po meczu ze Szwecją? Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. Nie rozumiem tych, co krzyczą, że przepraszają piłkarza X za to, że kilka miesięcy temu go krytykowali i powiedzieli np., że nie ma miejsca dla niego w kadrze. Jeśli grał źle, to należało go skrytykować, to chyba oczywiste, ale nie rozumiem, dlaczego po czasie, gdy nagle zagra dobry mecz, ktoś mówi, że przeprasza za to, co mówił wcześniej.
4
@Pawel13sz
Katar
USA
Polska
Ekwador
Tak wyszło :D i nie miałbym nic przeciwko
1
@Comfortable_ A taki strzał na teraz? Konkretne państwo?
3
Załóżmy, że musicie przeprowadzić się do jakiegoś państwa Ameryki Południowej. Możecie wybrać, co to będzie za kraj. Jakiego dokonacie wyboru?
Ja chciałbym wyjechać do Argentyny. Jakoś mnie tam ciągnie i ciekaw jestem jakbym tam sobie życie ułożył. Z innych opcji, to rozważałbym też Brazylię, ale tam już byłem i nie za bardzo mi się podobało.
0
Jaką reprezentację na MŚ chcielibyście najbardziej trafić, a jaką najmniej?
1
@koziar Europa zdecydowanie wyprzedziła Amerykę Płd. w piłce nożnej. Obawiam się, że ta różnica będzie się tylko coraz to bardziej powiększać i już niedługo mało jaka reprezentacja z Ameryki Południowej, będzie mogła rywalizować na równym poziomie z europejskimi gigantami.
8
Czesiu to jest mega pozytywny człowiek. Jak jest okazja, to pogada, pożartuje, jak musi coś zaznaczyć, to troszkę uniesie głos, ale tak to mega fajny gość. Uwielbiam takich ludzi.
2
Właśnie włączyłem mecz Argentyny i idealnie w tym momencie, zawodnik złożył się do strzału i wpadła bramka. :)
0
@Peszko07
"Gratulacje Polska! Zawsze w was wierzyłem! Razem do Kataru!"
0
Kowal co się uruchomił w tym HP :D
5
Dla mnie szczególnym bohaterem tego spotkania jest Szczęsny. W tym spotkaniu pokazał klasę i uratował nas. Brawo!
0
@takisobiektos Daj się cieszyć, a nie jakieś negatywne emocje wprowadzasz.