Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brakuje zdecydowania w tym meczu. Wiele interwencji jest niepewnych i wygląda to tak, jakby kompletnie nie było pomysłu jak rozegrać akcję, co bardzo źle wygląda na tle 19 zespołu ligi.
1
Widzieliście gdzieś Aube? Szukam go i szukam na tym boisku i nic...
0
Levante nas ciśnie
1
@PodkarpackiKibic Dokładnie :)) Zawsze chodziło się na boisko i kopało piłkę. Jak była jakaś grupka na boisku, to zawsze z chłopakami zapraszaliśmy ich do meczu. To były czasy. Teraz nie ma już czasów. ;D
6
Ale sobie odpaliłem piosenki sprzed 10 lat xD Kiedyś to było...
1
@Bocheno1 Będzie dobrze :)) Minimum dwie brameczki strzelimy, a kto wie, może i zapakujemy im czteropaka :DD
1
@Joe_Pesci A mi tam to obojętnie. Jedynie cola musi być schłodzona.
0
@Emhyr Coca-Cola
4
Za siedem godzin obejrzę sobie Barcelonę Xaviego. Coś czuję, że piłeczka będzie dzisiaj fajnie chodzić. :)
0
Wszedłem sobie poczytać komentarze na LR, a tu już jakaś wojenka. Kto jest lepszy, CR7 czy Messi? Jak tutejsi eksperci nie potrafią jednoznacznie wskazać, to znaczy, że sprawa rzeczywiście nie jest aż tak oczywista :D
2
@P33ck Jest na pewno gorszy od Władcy, ale jakoś wracam do niego zawsze z chęcią :D. Oglądam od początku pewnej historii do końca.
2
Jutro zrobię sobie chyba maraton z LOTR :D Na początku Hobbit, a potem Władca Pierścieni. Seans na cały dzień :D
0
W PSG zabójcze trio coś za późno się obudziło :D A gdyby zagrali tak z Realem... :)
0
@MesQueUnClub96 Odleciałeeeeeeeeeeś teraz :DD
0
@WarioWep No niestety, początek kariery Fatiego naznaczony jest kontuzjami. Mam nadzieję, że chłopak wyjdzie z tego dobrze i będziemy cieszyć się w następnych latach jego grą.
1
No to jutro Levante zapłaci rachunek za czwartkowy remis Barcy :DD
1
No i Łukasz gasi światło...
0
@truqsi Szanse zawsze jakieś są, nawet w praktycznie beznadziejnych sytuacjach :).
0
Real do końca sezonu ma 7 pozostałych spotkań. Zakładając, że ten mecz wygra - czy nadal uważacie, że jest szansa na mistrza z naszej strony?
1
@El Madridista. A może to te gumy "Mamba" xD?
0
@avanes Powiem szczerze, że jestem ciekawy, jak wpasowałby się w drużynę Xaviego. Uważam, że w tej maszynie mógłby funkcjonować, ale bałbym się jego powrotu, bo nigdy nie wiadomo, jak będzie. Lepiej nie ryzykować :)
1
@AllBundy No patrząc na ich ostatnią formę, to nie spodziewałem się fajerwerków i jak widać nie pomyliłem się. Szkoda, że tak łatwo idzie temu Realowi z nimi.
8
@jakub1906 Konkurencji za mocnej nie mamy :P
0
Chociaż jedną bramkę niech to Getafe strzeli, żeby były jakieś emocje.
0
@BaroPodertos Dzisiaj jest jakoś spokojnie :D
2
@zaiks Z przymrużeniem oka to traktuj :) Oczywiście, że są tacy dla wszystkich.
0
@LuisSuarez09 Live
0
Bramka dla Realu :(
0
@Tasde Dla Realu sędziowie zawsze tacy są :)
0
@Tasde Przecież to normalne...