2

Brakuje zdecydowania w tym meczu. Wiele interwencji jest niepewnych i wygląda to tak, jakby kompletnie nie było pomysłu jak rozegrać akcję, co bardzo źle wygląda na tle 19 zespołu ligi.

1

Widzieliście gdzieś Aube? Szukam go i szukam na tym boisku i nic...

0

Levante nas ciśnie

1

@PodkarpackiKibic Dokładnie :)) Zawsze chodziło się na boisko i kopało piłkę. Jak była jakaś grupka na boisku, to zawsze z chłopakami zapraszaliśmy ich do meczu. To były czasy. Teraz nie ma już czasów. ;D

6

Ale sobie odpaliłem piosenki sprzed 10 lat xD Kiedyś to było...

1

@Bocheno1 Będzie dobrze :)) Minimum dwie brameczki strzelimy, a kto wie, może i zapakujemy im czteropaka :DD

1

@Joe_Pesci A mi tam to obojętnie. Jedynie cola musi być schłodzona.

0

@Emhyr Coca-Cola

4

Za siedem godzin obejrzę sobie Barcelonę Xaviego. Coś czuję, że piłeczka będzie dzisiaj fajnie chodzić. :)

0

Wszedłem sobie poczytać komentarze na LR, a tu już jakaś wojenka. Kto jest lepszy, CR7 czy Messi? Jak tutejsi eksperci nie potrafią jednoznacznie wskazać, to znaczy, że sprawa rzeczywiście nie jest aż tak oczywista :D

2

@P33ck Jest na pewno gorszy od Władcy, ale jakoś wracam do niego zawsze z chęcią :D. Oglądam od początku pewnej historii do końca.

2

Jutro zrobię sobie chyba maraton z LOTR :D Na początku Hobbit, a potem Władca Pierścieni. Seans na cały dzień :D

0

W PSG zabójcze trio coś za późno się obudziło :D A gdyby zagrali tak z Realem... :)

0

@MesQueUnClub96 Odleciałeeeeeeeeeeś teraz :DD

0

@WarioWep No niestety, początek kariery Fatiego naznaczony jest kontuzjami. Mam nadzieję, że chłopak wyjdzie z tego dobrze i będziemy cieszyć się w następnych latach jego grą.

1

No to jutro Levante zapłaci rachunek za czwartkowy remis Barcy :DD

1

No i Łukasz gasi światło...

0

@truqsi Szanse zawsze jakieś są, nawet w praktycznie beznadziejnych sytuacjach :).

0

Real do końca sezonu ma 7 pozostałych spotkań. Zakładając, że ten mecz wygra - czy nadal uważacie, że jest szansa na mistrza z naszej strony?

1

@El Madridista. A może to te gumy "Mamba" xD?

0

@avanes Powiem szczerze, że jestem ciekawy, jak wpasowałby się w drużynę Xaviego. Uważam, że w tej maszynie mógłby funkcjonować, ale bałbym się jego powrotu, bo nigdy nie wiadomo, jak będzie. Lepiej nie ryzykować :)

1

@AllBundy No patrząc na ich ostatnią formę, to nie spodziewałem się fajerwerków i jak widać nie pomyliłem się. Szkoda, że tak łatwo idzie temu Realowi z nimi.

8

@jakub1906 Konkurencji za mocnej nie mamy :P

0

Chociaż jedną bramkę niech to Getafe strzeli, żeby były jakieś emocje.

0

@BaroPodertos Dzisiaj jest jakoś spokojnie :D

2

@zaiks Z przymrużeniem oka to traktuj :) Oczywiście, że są tacy dla wszystkich.

0

0

Bramka dla Realu :(

0

@Tasde Dla Realu sędziowie zawsze tacy są :)

0

@Tasde Przecież to normalne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?