0

Mówiłem, że będzie gładkie 2-0 :D

0

Wierzę, że awansujemy dalej! Jedziemy z tą Szwecją!

0

Przekupmy ich Gotówką do ręki.

1

@MesQueUnClub96 Nie wiem. Ja nie potrafię się tak emocjonować meczami naszej kadry. Prawdziwe emocje u mnie zaczynają się, gdy usłyszę hymn Ligi Mistrzów, a na boisku zobaczę jak gra nasza Barcelona. :D

1

Zrobimy im dzisiaj potop polski. Gładkie 2-0 będzie :)

2

@Jakchcesz Nie tylko Twój :) Mój ojciec też zna się najlepiej na piłce :D

0

Bayern Monachium czy Liverpool? Który z tych zespołów według was zajdzie dalej w LM i który piłkarz może okazać się najbardziej kluczowy w drodze na "szczyt"?

3

@panczo Tak, bo z całym szacunkiem do Luuka, ale Cava ma większe umiejętności i mógłby przydać się do czegoś więcej, niż tylko gra głową.

0

@JimMorrisonFCB Nie, spokojnie :D

0

@Isso89 A więc nie tak źle :)

0

@Sau_Ron
1.Edouard Mendy
2.Artur Boruc xD
3.Keylor Navas
4.Inaki Pena
5.Donnarumma
6.Andre Onana
7.Kepa
8.De Gea
9.Oblak
10.Handanović

0

Wybierz numer od 1-10 i rozwiń odpowiedź. W odpowiedzi umieszczam listę bramkarzy. Zobacz, kto w następnym sezonie, według Ciebie, będzie stał na naszej bramce :D.

0

@TheNekro94 Ja uważam, że Francja jest lepsza od Anglii i to oni byliby w tym zestawieniu (Francja/Hiszpania). Muszą tylko porządek zaprowadzić w zespole i utrzymywać koncentrację do końca meczu. Potencjał, to oni w każdej imprezie, według mnie, mają największy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcowy1899 Francja, to zawsze jest główny faworyt w ostatnich latach.

0

@Coutinho007 Uważam, że Griezmanna w tym zaszczytnym towarzystwie, które wymieniłeś być nie powinno. Co jak co, ale on coś tam nam dał. Oczywiście, należy powiedzieć, że to niewypał transferowy, ale jednak coś pozytywnego z nim się wiązało np. występy w Pucharze Króla, a i statystyk nie miał tragicznych. Pozostała dwójka, którą wymieniłeś, według mnie to zupełnie inny poziom niewypału, choć Dembele teraz też zaczął coś pokazywać.

0

@cuttersomething Warlords, szczególnie druga część, to jedna z moich ulubionych gier :D Przeszedłem ją kilka razy, ale postawiłem sobie za cel, przejście gry wszystkimi rasami, tak żeby za szybko nie kończyć rozgrywki :).

3

@pride98 kończę SpellForce, zaczynam kampanię w Warlords Battlecry 2 i kończę grę Czarodziejką w Diablo 2 :DD
Kocham ogrywać stare tytuły. Mam ich olbrzymią kolekcję. :)

2

@Janas11224 Ja nie rozumiem fenomenu tego serialu. Mnie on kompletnie nie wciągnął.

0

Jeszcze tydzień do meczu Barcy. Nie lubię tych przerw reprezentacyjnych.

4

Jutro ma być 18 stopni w słoneczny dzionek. :D. Uwielbiam taką pogodę, ale już widziałem, że za tydzień nadają znowu tylko po 7 stopni :( ahh... jak żyć?

0

Jakie jest wasze TOP5 obecnie najlepszych zawodników w piłce nożnej?

3

@KmN A potem narzekajcie, że nie ma pressingu

1

@Deviler Najman to jednak potrafi rozkręcić komuś biznes, gorzej ze swoim...

2

@BulaKG "Wyspa Tajemnic"

0

Ale jakby się tak nad tym zastanowić, to rzeczywiście, Jaś Kapela może i ma IQ mniejsze od IQ głowonoga, ale istnieje szansa i to nawet duża, że pokonałby obu panów z walki głównej tej edycji FameMMA xD.

0

@martin3131 Ale pojedynek kogo byłby main eventem?

0

Norman to się tam fajnie bawi :D Zero rywalizacji w dotychczasowych walkach, a kasa leci

5

@GeneralXavi xD Nie wiem czemu, ale od razu wyobraziłem sobie, jakby był to jakiś film wchodzący do kin "Platformers: Czas Pogardy"

4

@vangoor Obawiam się, że to nie ma dna i niedługo się o tym przekonamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?