0

Ciężki mecz przed nami. Obawiam się, że długo będziemy musieli czekać na pierwszą bramkę.

0

@Bobo25 Dotyczy on tylko Polski :)

1

Załóżmy, że zbliża się jakiś kataklizm, który będzie dręczył naszą planetę codziennie w każdej części świata. Który z nich według was byłby najłagodniejszy dla ludzkości?
A) Wybuchy wulkanów
B) Potężne trąby powietrzne
C) Pożary w wyniku rekordowych temperatur
D) Trzęsienia ziemi
E) "Wylanie" się oceanów i mórz na ląd

5

Denerwuje mnie to, że żeby obejrzeć wszystkie mecze Barcy, to trzeba mieć Eleven Sports/Canal +/Viaplay. Przecież zaraz to oni będą jedną połowę meczu transmitować na C+, a drugą na Eleven xD. Dlaczego nie może być chociaż raz wszystko w jednym? Męczy mnie to niesamowicie i muszę szukać w internecie wszystkiego.

4

Ja poproszę cztery bramki w niedzielnym meczu dla Barcy. Panowie, jeśli jakiś następny mecz macie wygrać takim wynikiem, to proszę żeby to był mecz z Realem :D

0

@Tomek54321 Ja też przez cały czas myślałem, że gramy o 21, ale dopiero chwilę temu zobaczyłem na terminarzu i okazuje się, że jednak o 18:45. :D

5

Jutro gramy o 18:45

1

Ale szczura strzelił.

2

To tylko pokazuje, jak ważny jest MENTAL. :D

0

A ja tam się cieszę, że Benfica przeszła Ajax.

0

@against_modern_football Mówiłem wam, że Benfica ich przejdzie. Dobrze grają w lidze mistrzów i uważam, że nawet teraz by nas pocisnęli.

6

Liczy się MENTAL, a nie nic nie znaczące gole.

0

@Image i dobrze. Ja uważam, że byłby to dobry mecz.

0

@BombowiecKrawczyk i się pomyliłeś.

0

I co? Ajax zaraz kończy przygodę z LM. A wy nie wierzyliście w Benficę. Pfff... :)

2

@macio_944 Nie rozumiem czegoś. Przecież Ty w tym momencie sam zaczynasz dyskusję w tym temacie i narzekasz, że ludzie będą o tym gadać. :DD

1

@Kondziubarca Może być i tak. Z nimi nigdy nic nie wiadomo, ale ich przeciwnikiem jest Man Utd., więc jak nie wygrają z nimi, to z kim? :)

0

Takie fascynujące dziś mecze LM będą, że ciągle o nich zapominam. Ten Ajax może być ciekawy, no i oczywiście Man Utd., ale tam wydaje mi się, że Atletico to wygra z łatwością.

0

@Cobra303 Modrić nie będzie nieustannym zagrożeniem i nie pokieruje ofensywą. Benz ma to coś, co sprawia, że zawsze jest problemem dla przeciwnika.

0

@Ronaldinho10zMadrytu No niestety, to co się działo na końcu jego kariery jest bardzo smutne. Z resztą, nawet to co po niej teraz się dzieje, nie jest zbyt dobre.

2

@GeneralXavi @BART97 Każdy z nich napisał jakąś część historii footballu. Prawdę mówiąc wątpię, że Neymar będzie tak pamiętany jak Ronaldinho. Oczywiście, facet ma olbrzymi talent, ba, powiedziałbym, że jeden z największych ostatnich lat, ale każdy z nas odnosi chyba takie samo wrażenie, że coś w tym świecie piłki nożnej mu nie wyszło do końca, tak jakby chciał.

1

@AmigoBlancos Uważam, że nie. Benz jest płucami, sercem i mózgiem tej drużyny. Bez niego jakość ofensywna w waszym zespole bardzo mocno spada

1

@DaPidejpi Dokładnie, zgadzam się z Tobą, ale jak pomyślę o tym, co się po tym wszystkim stało z karierą Ronaldinho, to aż smutek człowieka ogarnia.

1

@GeneralXavi Oj tak, choć powiem szczerze, że chyba wskazałbym na Ronaldinho. Co chłop miał przed sobą i wszystko zaprzepaścił. Szkoda mi go strasznie, bo według mnie był największym magikiem.

2

@Barca1992 @Barca1992 @Xxxbarca4ever @DaPidejpi Widzę, że Ronaldinho nie pozostawił złudzeń, kto jest lepszy :)

0

Kto według was jest lepszy w podanych niżej kategoriach?
-Neymar
-Ronaldinho

Oceniane są:
1.Całokształt kariery
2.Technika
3.Widowiskowość
4.Drybling
5.Decydujące momenty
6.Nieprzewidywalność

Jak wygląda u was punktacja?

0

@parpe Szczerze? Chcę żeby ich ściągnęli. Wydadzą wszystko na nich, a inne pozycje będą ogrywać dziadki w wieku 35+. W dodatku to, że będą ich mieli, nic pewnego nie gwarantuje. Oczywiście, może to wypalić, ale ja bym był spokojny.

1

@Adi123456789 Według mnie Iniesta

0

Najlepszy Francuz w historii piłki nożnej według was? Komu byście przyznali ten tytuł i kogo umieścilibyście na drugim miejscu?

0

"Stosowane raz dziennie oczyszcza żyły lepiej niż chemia" A na obrazku jajko kurze xD Głupszych rzeczy w życiu nie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?