Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Choćby jakąś konkurencję mu załatwić, cokolwiek, bo on teraz nie ma żadnego poczucia rywalizacji.
1
@Coutinho007 To tylko pokazuje, że sytuacja nie jest prosta do przeanalizowania i wskazania konkretnego zwycięzcy. Wiemy jedno - ktoś wygra. Tego się trzymajmy :)
1
@Dundersztyc Przecież to jest normalne. Dla Barcy i Realu tak zawsze jest. A to puchar króla dla ogórów, a to LL dla ogórów, a później jak się gra tylko o to, to od razu odwrotna narracja :D.
0
@mr Barca W życiu bywają takie chwile.
1
@Deviler Tu chodzi mi głównie o to, że komentujący od razu ubrali to w więcej niż tysiąc słów. Podnieta lvl 1000. Każdy inny zawodnik nie byłby tak doceniony.
1
@BART97 mecz miał dobry, ale nie był to fenomenalny występ.
0
Uwielbiam to gadanie, że Lewy przepięknie wypracował sobie rzuty karne. Został sfaulowany, ale trzeba tu dostrzec kunszt polskiego mistrza, który w ułamku sekundy obrócił się i... i co dalej? U każdego innego zawodnika byłoby po prostu, że się przewrócił.
10
@BART97 a 6:0 to gorszy wynik niż 7:0
1
@Commando Ja również tak uważam. Wynik 3:1 dla Realu obstawiam.
0
@Dieselzor A, ale pośle jedną zabójczą piłkę xD
1
Czy PSG wygra z Realem Madryt? Jak nastroje panują wśród ekspertów LR?
5
@PatrychoO chyba głowy...
2
@Tatazolwinia Dlatego kontrakty daje się z głową, a nie po prostu tak żeby było. Ja jestem za tym żeby dać mu podwyżkę, ale rozsądną. Z tego co słyszę, to nie są jakieś wygórowane wymagania, a chłop jak najbardziej zasłużył na większe pieniądze.
Jak słyszę, że na Erlinga chcą przeznaczyć XX pieniędzy, a Araujo odprawiają tekstem "nie będziemy przekraczać określonej granicy", to gdzie tu sens, tym bardziej, że jak już wcześniej powiedziałem, to kwota ZNACZNIE niższa?
2
@Firestone Eee tam, City też chce go nam podkraść i nikt o tym nie mówi, że to źle :P Konkurencja proszę Pana, jeśli nie płaci Pan wystarczająco, to zabiorą go inni. To jest normalne :D
0
A wy jaki wynik typujecie w meczu Realu z PSG?
Ja 3-1 Real
6
Nie możemy odpuścić Araujo. Jeżeli on odejdzie, to uznam to za totalną porażkę naszego klubu. W końcu mamy grajka na obronie takiego jak nam trzeba, a my chcemy go teraz tak wypuścić? Nie rozumiem Laporty już totalnie. Dla Erlinga ze startu proponuje kosmiczne pieniądze, a dla Araujo tekst "Nie przekroczymy ustalonej granicy" xD Przecież to jest jakiś kabaret.
0
@Bobo25 A także od skuteczności, która przy wykorzystanych sytuacjach z pierwszego meczu zamknęłaby ten dwumecz, a tak rodzi się niepewność przed rewanżem. Oby teraz była lepsza.
0
Powiem wam, że nie jestem do końca pewny dzisiejszego zwycięstwa PSG. Coś mnie się zdaje, że Madryt dzisiaj wygra z jakieś 3:1. Obym się mylił i PSG przejechało po nich jak walec, ale no mam takie wątpliwości.
1
@damianex10 i oby to nie była Szwecja
0
Któremu klubowi z obecnej LM kibicujecie najbardziej?
0
Rzuciliście już klątwę "wielkiego Bochum" na Bayern?
2
@messi564 U mnie tylko Barca. Jakoś do pozostałych drużyn jestem neutralny.
0
Jaki wynik meczu jutro obstawiacie w meczu Baya? Ja uważam, że będzie 2:0 dla Monachium.
1
Na starość sobie odpalcie gierkę i pamiętajcie, "to nie nałóg, to pasja" :)
0
Nie no, te serwery w Fifie od paru dni to prawdziwa tragedia. Nic nie da się zrobić. Messi porusza się jakby miał zwinność 80, strzały są oddawane po trzech sekundach po naciśnięciu przycisku. To jest po prostu niegrywalne.
0
@P93FCB Rashforda? A po co nam on teraz?
1
@MrPGG 70% że przedłuży według mnie, a więc 30%, że nie. :)
0
Dziewięć remisów! Jak ja sobie pomyślę, ile my punktów straciliśmy z drużynami słabszego sortu, to aż mnie się wszystko w środku przewraca.
0
@GeneralXavi A gdzie w tym wszystkim Duda? ;)
2
@CzeksonFCB1899 Z tej listy chciałbym Kounde i Antonego