Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB Jak się nazywa?
0
@AllBundy A jak według Ciebie wyglądałaby wówczas nasza pomoc? Kto byłby w pierwszym składzie spośród wszystkich dostępnych pomocników?
0
Jak myślicie? Za kogo będzie grał Kessie, jak do nas przyjdzie?
0
@Rust_Cohle Tylko pytanie, czy ma to sens? W PSG ma tak naprawdę wszystko, a w Realu przyszłość jest niepewna, w dodatku mniejsze pieniądze. Według mnie odrzucenie tej oferty byłoby dziwne - lepszej, mając w dodatku drużynę, która co roku liczy się w LM, prawdopodobnie nigdy nie dostanie.
1
Słyszeliście o tym kosmicznym kontrakcie PSG dla Kyliana? Przecież to jest nie do odrzucenia.
0
|Jak dużo czasu spędzacie na LR? :)
Ja tak z 2, a czasem 3h dziennie.
7
@michal26 Nikt nie dałby mi takiego poczucia w 100% w naszej obecnej Polsce. Mamy złom, a nie politykę, a każda partia to zgraja nieudolnych typów, udających, że coś robią. Nie mniej jednak, uważam, że zachowanie naszej władzy w tej sytuacji jest poprawne.
0
@Matelel No nie wiem. Nigdy go nie lubiłem, ale jeśli faktycznie gra na poziomie, to można spróbować.
0
@klopx "Nie możesz ich pokonać - przyłącz się do nich" :D
0
@Muszynianka To jest z rewanżu z Liverpoolem :)
0
@AmigoBlancos Wątpię, raczej doprowadziłoby to do większego konfliktu. W końcu zabito by ich przywódcę. Nikt normalny nie przymknąłby na to oka.
3
@ciema Dokładnie to samo przez cały czas mam w głowie. To mogą być fejki, może nie koniecznie publikowane przez kogoś z Rosji, ale trzeba do tego podchodzić na spokojnie.
2
Ten najcięższy miesiąc pod względem spotkań według mnie już za nami. Spisaliśmy się celująco :D
1
@Kondziubarca No to co to za moc futbolu, skoro nie omawia się piłkarskich wydarzeń, tylko najczęściej fokusuje na jakimś jednym temacie? xD
1
Było dzisiaj coś o Barcie w "Mocy Futbolu"?
6
Szkoda, że Alaba prawdopodobnie wyleczy kontuzje do meczu z Barcą. Co by nie mówić, to jest on naprawdę solidny w defensywie. Bez niego mógłby się rozwiązać worek z bramkami, choć i tak, przy tak grającej Barcie, Real będzie miał poważne kłopoty.
5
Trzeba przyznać, że my mamy niesamowitą drużynę na przyszłość, a co jest w tym najpiękniejsze? A to, że przez cały czas Bartek szukał najlepszych zawodników płacąc grube siano, nic nie wychodziło, a obecnie Barca staje na nogi dzięki komu, dzięki perłom, które kupiliśmy za grosze, dzięki wychowankom i dzięki transferom, na które pomysł taktyczny ma Xavi. To jest niesamowite. Tak naprawdę przez cały czas mieliśmy i zapewne wciąż mamy olbrzymie talenty wśród naszych wychowanków, trzeba tylko dawać im szansę się wykazać i przede wszystkim pamiętać, że tacy zawodnicy zawsze dają z siebie wszystko, bo grają dla klubu, który jest ich domem.
25
Pedri? Nie widzę lepszego środkowego pomocnika w tak młodym wieku obecnie na świecie. Gość jest genialny.
38
Wróciła ta nasza piękna Barca. Gra jest O WIELE szybsza niż za poprzednich trenerów, a przy tym na boisko wdarła się magia. Gra na jeden kontakt, głód zdobywania goli, to jest coś czego za niedawnych trenerów w życiu byśmy nie zobaczyli. Wróciła ta radość i pewność siebie.
0
@Woland10 Jakie przecenianie? Czy naprawdę uważasz, że Xavi jest nadmiernie chwalony? Jeśli tak, to odleciałeś w kosmos.
25
Powiem tak:
W obecnej formie jesteśmy prawdziwym potworem. To, że kolejny raz wpakowaliśmy cztery gole świadczy o tym, że ta ofensywa jest diabelnie skuteczna (a co najlepsze, to my w wielu sytuacjach mogliśmy strzelić więcej goli, jak np. ta setka Gaviego dzisiaj). Oby to trwało i trwało, a trofea prędzej, czy później same zaczną wpadać. :)
11
@Kapitan hawk szkoda tego remisu z Espanyolem
32
No to tak:
Atleti - 4 gole
Valencia - 4 gole
Napoli - 4 gole
Bilbao - 4 gole
Kto następny w kolejce? :D
0
I ten komentarz na stronie Realu:
"W p**de dostaniemy u siebie z nimi jak tak dalej będziemy grać xdd"
:DDDD
0
Jesteśmy walcem ostatnio :D
0
Bembeleeeeeeeeeeee!
0
W tym momencie tak to niestety wygląda:
Luuk >>>Ferran
0
Ferran dzisiaj działa w spowolnieniu chyba...
1
Wreszcie czuć, że wszystko do siebie pasuje w tym zespole.
1
No boję się troszkę braci Williams, bo oni z niczego potrafią wcisnąć bramkę, a w dodatku są bardzo szybcy. Prawda jest taka, że powinniśmy prowadzić 2-0 (bo jeszcze sytuacja Gaviego), no ale trzeba naciskać i myślę, że coś wpadnie jeszcze.