0

Dobra, a ja zapytam was o takie coś. Kto lepiej wypada według was w tym pojedynku?
-Paolo Maldini
-Sergio Ramos

Oceniane są:
-całokształt kariery
-czystość i skuteczność w grze
-decydujące momenty w meczu
-przywództwo

Jak wypadnie u was punktacja?

3

Kowal i jego 0% szans. On to ma niezłe te przewidywania xD

0

@araevik127 A na dole "Dwa wielkie kluby chcą Lewandowskiego. Hajto zdradził szczegóły" x

1

Nie lubię Realu, ale przyznać im muszę, że są jedną z najlepszych (jak nie najlepszą) drużyną w historii. Prawda jest taka, że tylko oni są nieugięci w meczach. Każda inna drużyna by już tylko człapała, oni w każdym meczu o wagę awansu dają z siebie 110% i kiedy wydaje się, że już po zawodach, to oni nagle ładują tyle bramek ie muszą i mecz zamknięty. Proszę mnie nie gryźć, ja tylko wyrażam swoje zdanie. :D

4

@DarkShen Nie no, tutaj wybór prosty: Ronaldo. Benzema jest fenomenalny, ale Ronaldo w swoim prime był o wiele lepszy.

1

Ale ten Benzema to znakomity piłkarz. To jakimi on jest płucami tej drużyny, to mnie tak zadziwia, że szok.

0

Powiem wam, że ta trzecia bramka Realu pachniała jak te z Anfield. Realizator ledwo nadążył, a tu już w siatce piłka XDD

0

@Roobo i każdy występujący w pierwszym składzie zawodnik. Proszę was, ja wiem, że Leo to najlepszy piłkarz w historii footballu, ale zacznijcie dostrzegać to, że on już nie daje tyle swojej drużynie, ile każdy chce żeby dawał. Cały środek PSG był lepszy, cała ofensywa była lepsza. Defensywa? Uważam, że również każdy z nich był lepszy od Leo. Jedynie bramkarz mógł być dzisiaj gorszy, bo od niego się zaczęło, ale nikt oprócz niego. Messi nie dawał dzisiaj drużynie absolutnie nic, a wystarczyło być na boisku.

0

@Kamiloza91 A ja najbardziej chciałbym żeby zagrali z Bayernem :D Przyda im się gra z prawdziwym "mistrzem" z LM. :)

0

@Roobo Nie, nie było...

0

@VegetaPolska Nie odbieram wam tego. Zasłużenie wygraliście i nawet troszkę cieszę się z tego, że pokonaliście tak grające PSG.

0

@VegetaPolska 1-6, a 0-1 to coś innego :D

0

Widzicie,a pisałem wczoraj: będzie 3:1 dla Realu i trafiłem :)

0

Jedyne co mam teraz do przekazania białym: Bayern czeka xD

5

Piękne to było, jak w końcówce realizator zaczął pokazywać wszystkie "gwiazdeczki" PSG, jak mają zawiedzione miny. xD

0

Czyli co? W następnej rundzie Real gra z Baya? :DD

0

Romantyczny football wygrywa z pieniędzmi szejków. :D

1

Jestem mędrcem. Przed meczem pisałem: będzie 3:1 dla Realu xD

1

@Bocheno1 strzelili ;)

0

Ale powiem wam, że to dobrze, że znieśli zasadę goli na wyjeździe, bo tak to nie byłoby już emocji w tym meczu, a tak jeśli Real strzeli bramkę kontaktową, to będzie ciekawie w końcówce.

1

@Cobra303 On w ogóle jest dziwny.

2

No, ale powiem wam, że Real dobry deal zrobił sprzedając Hakimiego xDDD

1

Dobra dobra, wy tu gadacie o Kylianie, a ja powiem coś o Danilo. Chłop jest ogromny, ale przy tym także zwinny. Fajnie się go oglądało w tej pierwszej połowie.

0

@tbas Nie wiem. Ja jak oglądam na Polsacie, to nie widzę na razie stronniczości. No może trochę Bożydar podnieca się do PSG.

0

Bożydar komentuje na Polsacie?

0

@Rust_Cohle A może ma telewizor wyciszony? :P

0

@DaPidejpi hymn LE>>>>>LM.
Takie są fakty :P

1

@PatrychoO Po raz pierwszy jeszcze przed rozpoczynającym mecz gwizdkiem, ale ja nie będę się ograniczał do jednego momentu i powiem, że owa narracja będzie się ciągnęła przez większą część meczu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zostało dwanaście kolejek do końca sezonu. Szybko to wszystko zleciało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?