Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jordi Alba zanotował 55 asyst, odkąd w sezonie 2012/13 trafił do Barcelony. Jest to najlepszy wynik w TOP 5 najsilniejszych lig.
2
@GeneralXavi Parę dni temu. W ogóle to jakoś się spokojniej zrobiło, bo jak zauważyli, że nie ma już gorących, to na stronie zaczęło pojawiać się mniej "kontrowersyjnych" wpisów xD
1
@Clue Elche bardzo dobrze się broniło i po błędzie Pedriego strzeliło nam bramkę. W drugiej połowie, bramkę dla nas zdobył Ferran T. (często dochodził do doskonałych okazji na strzelenie bramki, ale skuteczności było w tym zero). Na prowadzenie wyszliśmy dzięki karnemu, podyktowanemu po zagraniu ręką przez obrońcę przeciwnika. Rzut karny pewnie wykorzystał Depay.
Ogólnie ten mecz mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej, ale kuleje u nas skuteczność i to bardzo. Elche postawiło mur i było ciężko, ale okazje to my mieliśmy.
3
Ale ten czas szybko leci. Mam wrażenie jakby ten sezon zaczął się dopiero miesiąc temu, a tu już marzec i zaraz koniec. W związku z tym chciałbym zapytać się was o jakieś pierwsze zaskoczenia, zawiedzenia i pewniaki w Premier League. Jaka drużyna jest dla was na tym etapie PL takim:
pewniakiem - czyli zajmuje takie miejsce jak zakładaliście na początku sezonu
zaskoczeniem - czyli osiąga wynik ponad zakładany
zawiedzeniem - czyli osiąga wynik słabszy niż zakładany
U mnie to wygląda tak:
pewniak - Manchester City
zaskoczenie - Arsenal (gdyż początek każdy wie jaki mieli i wydawało się, że ciężko będzie)
zawiedzenie - Leicester
2
Takimi meczami buduję się pewność w drużynie, takimi meczami udowadnia się, że jest się wielkim, takimi meczami zdobywa się upragnione cele.
0
@stone80 Nie powiedziałem, że nie zgadzam się z decyzją sędziego, tylko że znam takich, którzy by tego nie gwizdnęli. Czytaj ze zrozumieniem...
0
@stone80 Nie, nie przekupionych
0
@Jaca96 Powiem tak: znam sędziów, którzy by tego nie odgwizdali
2
Emocje jak w ostatnim finale LM xD
0
To jest niesamowite! Tyle co okazji mamy, to aż ciężko w to uwierzyć.
1
Pomiędzy słupkami Elche stoi dzisiaj chyba Neuer ze swoich najlepszych lat
10
Może by tego bramkarza Elche do Barcy wziąć xD
0
Zamiast pchać tego Nico, to daj Adamę
2
Jazdaaaa z nimi panowie. Dacie radę, wierzę w was!
2
Sędzia widzi faule tylko w jedną stronę w tym meczu... szkoda już gadać na tych patałachów w żółtych koszulkach.
0
No i wyjaśnijcie mi ten nasz fenomen. Kiedy gramy ze średniakami + czasem mocnymi drużynami, to dajemy sobie nawet spoko radę, a gdy przychodzi to nieszczęsne Elche, to za nic nie możemy sobie poradzić
0
@OsamaDembele sam piszesz, a nie ktoś Ci pisze. :)
4
Oby nie trafił w bramkę, bo będzie gol
0
xD U nas za każdym razem ktoś leży na boisku, jak tracimy piłkę
0
@PodkarpackiKibic Oczywiście, rozumiem. Ale czy takie zachowanie komentujących kogoś dziwi? Z całym szacunkiem do Marca, ale praktycznie w każdym meczu jest winnym wpadnięcia jakiegoś farfocla, nie ustawia się poprawnie na bramce. Przecież jego robotą jest łapać takie piłki. Thibo z Realu wyjmuje co najmniej 50% strzałów więcej, które w tym roku wpadły do naszej siatki, jestem tego pewny. Nie obwiniam tylko jego, ale on ma w tym swoje pół winy.
0
Przede wszystkim brakuje nam tej szybkości, która była w ostatnich meczach. Dziś gramy zdecydowanie wolniej i dlatego ciężko nam zdezorientować przeciwnika, żeby robić ten autobus.
0
@PodkarpackiKibic Punkt drugi jest adekwatny do każdego meczu. :P
7
@Comentateiro Skoro zakładasz, że 3pkt. to minimum, to co jest maksimum w takim razie? :)
1
Uważam, że coś strzelimy. Pytanie, czy pójdziemy za ciosem, czy nie?
10
No i widzicie jak to jest. Wszystko rozbija się o tą waloną skuteczność. Gdyby Frenkie wykorzystał dwie setki, to Elche by już nie rzucało się tak, a tak co się dzieje, strzelają nam gola totalnie z niczego i nerwy się zaczynają.
1
Koniec żartów. Luuk, zapraszamy.
0
Marc jest nietykalny! Odczepcie się od niego!
2
Alves dziś nieprzytomny...
0
Według mnie Dembele lepiej wygląda na podmęczonego rywala.