0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jordi Alba zanotował 55 asyst, odkąd w sezonie 2012/13 trafił do Barcelony. Jest to najlepszy wynik w TOP 5 najsilniejszych lig.

2

@GeneralXavi Parę dni temu. W ogóle to jakoś się spokojniej zrobiło, bo jak zauważyli, że nie ma już gorących, to na stronie zaczęło pojawiać się mniej "kontrowersyjnych" wpisów xD

1

@Clue Elche bardzo dobrze się broniło i po błędzie Pedriego strzeliło nam bramkę. W drugiej połowie, bramkę dla nas zdobył Ferran T. (często dochodził do doskonałych okazji na strzelenie bramki, ale skuteczności było w tym zero). Na prowadzenie wyszliśmy dzięki karnemu, podyktowanemu po zagraniu ręką przez obrońcę przeciwnika. Rzut karny pewnie wykorzystał Depay.
Ogólnie ten mecz mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej, ale kuleje u nas skuteczność i to bardzo. Elche postawiło mur i było ciężko, ale okazje to my mieliśmy.

3

Ale ten czas szybko leci. Mam wrażenie jakby ten sezon zaczął się dopiero miesiąc temu, a tu już marzec i zaraz koniec. W związku z tym chciałbym zapytać się was o jakieś pierwsze zaskoczenia, zawiedzenia i pewniaki w Premier League. Jaka drużyna jest dla was na tym etapie PL takim:
pewniakiem - czyli zajmuje takie miejsce jak zakładaliście na początku sezonu
zaskoczeniem - czyli osiąga wynik ponad zakładany
zawiedzeniem - czyli osiąga wynik słabszy niż zakładany

U mnie to wygląda tak:
pewniak - Manchester City
zaskoczenie - Arsenal (gdyż początek każdy wie jaki mieli i wydawało się, że ciężko będzie)
zawiedzenie - Leicester

2

Takimi meczami buduję się pewność w drużynie, takimi meczami udowadnia się, że jest się wielkim, takimi meczami zdobywa się upragnione cele.

0

@stone80 Nie powiedziałem, że nie zgadzam się z decyzją sędziego, tylko że znam takich, którzy by tego nie gwizdnęli. Czytaj ze zrozumieniem...

0

@stone80 Nie, nie przekupionych

0

@Jaca96 Powiem tak: znam sędziów, którzy by tego nie odgwizdali

2

Emocje jak w ostatnim finale LM xD

0

To jest niesamowite! Tyle co okazji mamy, to aż ciężko w to uwierzyć.

1

Pomiędzy słupkami Elche stoi dzisiaj chyba Neuer ze swoich najlepszych lat

10

Może by tego bramkarza Elche do Barcy wziąć xD

0

Zamiast pchać tego Nico, to daj Adamę

2

Jazdaaaa z nimi panowie. Dacie radę, wierzę w was!

2

Sędzia widzi faule tylko w jedną stronę w tym meczu... szkoda już gadać na tych patałachów w żółtych koszulkach.

0

No i wyjaśnijcie mi ten nasz fenomen. Kiedy gramy ze średniakami + czasem mocnymi drużynami, to dajemy sobie nawet spoko radę, a gdy przychodzi to nieszczęsne Elche, to za nic nie możemy sobie poradzić

0

@OsamaDembele sam piszesz, a nie ktoś Ci pisze. :)

4

Oby nie trafił w bramkę, bo będzie gol

0

xD U nas za każdym razem ktoś leży na boisku, jak tracimy piłkę

0

@PodkarpackiKibic Oczywiście, rozumiem. Ale czy takie zachowanie komentujących kogoś dziwi? Z całym szacunkiem do Marca, ale praktycznie w każdym meczu jest winnym wpadnięcia jakiegoś farfocla, nie ustawia się poprawnie na bramce. Przecież jego robotą jest łapać takie piłki. Thibo z Realu wyjmuje co najmniej 50% strzałów więcej, które w tym roku wpadły do naszej siatki, jestem tego pewny. Nie obwiniam tylko jego, ale on ma w tym swoje pół winy.

0

Przede wszystkim brakuje nam tej szybkości, która była w ostatnich meczach. Dziś gramy zdecydowanie wolniej i dlatego ciężko nam zdezorientować przeciwnika, żeby robić ten autobus.

0

@PodkarpackiKibic Punkt drugi jest adekwatny do każdego meczu. :P

7

@Comentateiro Skoro zakładasz, że 3pkt. to minimum, to co jest maksimum w takim razie? :)

1

Uważam, że coś strzelimy. Pytanie, czy pójdziemy za ciosem, czy nie?

10

No i widzicie jak to jest. Wszystko rozbija się o tą waloną skuteczność. Gdyby Frenkie wykorzystał dwie setki, to Elche by już nie rzucało się tak, a tak co się dzieje, strzelają nam gola totalnie z niczego i nerwy się zaczynają.

1

Koniec żartów. Luuk, zapraszamy.

0

Marc jest nietykalny! Odczepcie się od niego!

2

Alves dziś nieprzytomny...

0

Według mnie Dembele lepiej wygląda na podmęczonego rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?