0

Szkoda, że nie wpadło. Elche musiałoby się otworzyć i byłoby zdecydowanie łatwiej, a tak będą ciągle grać na ten remis z murem w roli głównej :)

1

Czy można wykończyć coś gorzej? Raczej nie...

2

Mam wrażenie, że Dembele za każdym razem tą piłkę za daleko sobie wypuszcza. Nie ciągnie jej blisko siebie, tylko zawsze próbuje prześcignąć przeciwnika i zderza się z asekurującym go zawodnikiem.

0

Panowie, jak się murują, to walcie z dystansu. Może coś wpadnie, tak jak wpadło Realowi.

1

@MichalZZZ zagraj w gierkę, to szybko zleci :D

1

@PatrychoO Ja mam po lewej i jest 1102

0

@AdiKingu96 Spokojnie, to ostatnie zdanie było na żarty :)

0

Kurde, powiem wam, że coś niepewny jestem przed tym Elche. Przecież oni zanim wyjdą na boisko, to już pod polem karnym mur będzie postawiony xD. Może być ciężko, ale czy coś może powstrzymać Barcę? Raczej nie.

0

@18cm Odważne stwierdzenie. A jeśli nie?

2

@AmigoBlancos Wiesz, ten Sociedad nawet dla bezstronnego widza sam się zaorał w tym meczu :P. Jeśli nie wygralibyście tego meczu, to byłoby największe xD, bo to co oni wyrabiali w defensywie, to był kryminał.

1

@Firestone Pisałem o tym jeszcze przed sezonem. Wtedy jasno nakreśliłem, że Leo nawet nie zbliży się do swoich statystyk z Barcy (G+A), to wielu mi mówiło, że źle gadam :)

2

Dobra, ja idę sobie pizzę zjeść i obejrzę jakiś film. Jest coś ciekawego w TV dzisiaj?

1

@Gomess A to świadczy o tym, jak ten dzik jest genialny. Po prostu fenomenalny piłkarz.

0

@18cm Ja wszystko z niewymiennych :P

0

@Blanco16 No mi Bergkamp z tego poleciał. :D Powiem szczerze, że zaskoczyło mnie, jak dobre ma strzały, bo niemal każdy celny jest golem

0

@Firestone Podaj trzy największe :D

1

Takie pytanko. Czemu niektórzy tu nie lubią PSG? Spowodowane jest to po prostu tym, że grają grubą forsą, czy coś innego na to wpływa? Ja powiem szczerze, że nie mam nic do nich. Oczywiście, budżet to oni mają nieskończony, mogą kupować kogo chcą i dawać kontrakty nie z tej ziemi, ale tak jakoś nie gryzie mnie to.

1

@BombowiecKrawczyk No widzisz :) Ja to zawsze dopóki nie sprawdzę w terminarzu, to myślę, że gramy o 21. :D

7

Przypominam, że jutro 16:15 jest mecz Barcy :D.

0

Jak bardzo (w ocenie od jednej gwiazdki do pięciu) nie trawicie tych klubów?
Bayern - ****
Real - ****
Liverpool - ***
PSG - **
A. Bilbao - ***

2

@mekston Grunt to pozytywne myślenie. :)

1

@Comfortable_ Wtopił się w tłum.

9

No to co? We wtorek potężny Bayern Monachium odpada z LM? Oby taki scenariusz miał miejsce :D Przynajmniej nie będzie w studiu gadania już tylko o Robercie xD

2

@Bobo25 No pisałem wcześniej, że wyglądają jakby dostali padaczki w obronie.

2

@BulaKG @Coutinho007 Też mam takie obawy Panowie.

1

Jak myślicie? RSSS strzeli coś jeszcze?

0

@AmadiRM Co nie zmienia faktu, że obecnie owy Beton, jak na razie nic kompletnie nie zmienia w waszym składzie, a więc tak jakby troszeczkę pudruje :)

0

@Kengo Nie będę się z Tobą o to spierał. :) Dla mnie jest on kompletnie bez sensu i uwierz mi, wiem o co z nim chodzi. Według mnie, to kolejna bezsensowna statystyka.

3

Szczerze? Chcę żeby RM przegrał, ale jak widzę takie zespoły jak RSSS, jak się murują, to zawsze mówię sobie, że bardzo dobrze, że ich pokarało, że stracili bramkę. To jest dosłownie zabijanie przyjemności z oglądania piłki nożnej.

0

@Kengo Rozumiem o co z nim chodzi, ale on jest kompletnie bez sensu. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?