Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać mi tu West Ham, albo Atalantę.
1
@LS Atlanta? Biorę w ciemno... :D
0
@Uukasz_93 I pomyśl co by było, gdybyśmy wylosowali taki Bayern, czy Liverpool :DD Nie chciałbym powtórki w tym sezonie :D
2
@Hubsao To nie ta sama Chelsea, co wcześniej. Oczywiście, Madryt był gorszy od PSG, ale jednak to on awansował. Pokazał, że potrafią pójść za ciosem i z przegranego meczu, dosłownie w moment obrócić obraz gry o 180 stopni. Ja wiem, że ich gra nie powala i pewien "fart" w postaci błędu bramkarza drużyny przeciwnej, zadecydował o dalszych losach, ale uważam, że dobrze trafili w losowaniu. Chelsea według mnie już w pierwszym spotkaniu narobi sobie dużo problemów, a rewanżu będą odrabiać.
Niestety, jak na razie każda moja myśl, dotycząca wyników w LM się sprawdza, więc trzymajmy kciuki, żeby było inaczej :DD
1
@Hubsao Bayern/Liverpool jeżeli już :D City jak zwykle odpadnie.
0
@VegetaPolska Robicie to bez problemu. Każdy inny wynik, to nieporozumienie.
1
Nie wiem czemu cieszycie się, że Real trafił Chelsea. Przecież to najłatwiejszy przeciwnik (z kolosów). Uważam, że raczej Madryt to przejdzie bez problemu. Z City byłoby ciekawie.
0
Szczerze? Ze wszystkich kolosów, to najbardziej chciałbym trafić Chelsea. Ahh ten Real...
3
Śniło mi się, że klasyk wygraliśmy 3-1 po bramkach:
-Ferrana T.
-Depaya
-Auby
dla przeciwników strzelił Valverde.
Oby się ziściło. :D
3
A ja tam się Atalanty nie obawiam. Byłbym spokojny gdyby na nich trafiła Barca. Najbardziej chciałbym West Ham, bo jestem ciekawy tego starcia. Ktokolwiek się trafi, zachowajmy spokój. Jesteśmy faworytami w każdym z możliwych meczów i wszystko w naszych nogach.
1
Sędziowanie tragiczne dzisiaj.
0
12 zawodnik Galaty...
0
Mam dla piłkarzy Galaty złą informację. Kontuzjowaliście Desta, to musi wejść Araujo. :D
0
A wy chcieliście Aubę zdejmować.
0
Kluczem w tym spotkaniu jest strzelenie gola zaraz na początku drugiej połowy. Nie możemy dopuścić do tego, że o zwycięską bramkę musimy starać się na końcu drugiej części. Im szybciej zdobędziemy gola, tym łatwiej będzie bam kontrolować przeciwnika, a przy okazji podetniemy im skrzydła.
0
@Janiama No, a mówiłem wam, że z tymi bramkami nie będzie tak łatwo :D
4
Ten dredziasty mnie niepokoi, bo on mi wygląda na takiego typa, co przez cały mecz nic nie gra, a w końcówce walnie jakiegoś szczura i zostanie bohaterem Galaty.
2
Sędzia na za dużo dzisiaj pozwala piłkarzom Galaty. Obawiam się, że w drugiej połowie, gdy emocje znacznie się zwiększą ze względu na coraz mniej czasu, zrobi się kocioł i nie zapanuje nad sytuacją. Będzie gorąco.
2
@Comfortable_ Musiał podawać? Nie mógł przetrzymać w środku, jak nikt go nie atakował?
6
Co z tego, że Garcia ma dobre wyjście z akcją, jak chłop podaje do nikogo później. Ehh...
0
Czy naprawdę tak ciężko jest wcelować w ten wielki prostokąt? Nie rozumiem tego. Oni w ogóle ćwiczą strzelanie?
0
i o czym tu myśleć bez Gaviego? Bez niego nie ma walki.
1
XD No, tureckie "Old Boys" nas wyjaśnia
0
Możemy się rozejść.
5
Sędzia pozwala na bardzo dużo jak na razie.
0
Czuję, że o wyniku tego meczu zadecyduje jakiś farfocel w drugiej połowie xD
0
Jak na razie piłkarze Galaty szybsi w każdym aspekcie od naszych.
2
Coś czuję, że ta sytuacja De Jonga może się zemścić w przyszłości...
0
Kebabiarze dobrze się bronią.
1
@Kidd @Janiama No nie wiem Panowie :D Mam nadzieję, że macie dobre przeczucie i rzeczywiście tak szybko napoczniemy rywala. Ja ze swojej strony zaznaczę jednak, że według mnie, na pierwszą bramkę będziemy musieli czekać do końcówki pierwszej połowy, ale obym się mylił :)