Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Wycofać można się jedynie w ciągu 24h od złożonej deklaracji. Czas już dawno minął.
0
@Rewolucja123 pato walki :D
0
@jeyx77x czemu Mbappe? Przecież wiele on osiągnął, a i umiejętności też ma wielkie.
0
Najładniejszy strój piłkarzy jaki kiedykolwiek widzieliście? Według mnie ten pomarańczowo-żółty Barcy. Uwielbiam go. Lubię też podstawowy strój piłkarzy City i PSG.
2
@Mario96w @Gavinho @GeneralXavi Widzę panowie, że zdania są podzielone :D
0
Kto według was jest dzisiaj najbardziej przecenionym zawodnikiem w piłce nożnej? Na przykład żąda za wiele, pomimo, że nie prezentuje zbyt dużych umiejętności, bądź nic jeszcze nie osiągnął. Kto jest takim zawodnikiem według was?
1
@Explode Dokładnie :)
2
@Pilka_jest_okragla Tam jak ktoś przyjeżdża, to ma pełne zbroje, a nie na jakiś śmieszny stadion Realu :DD
0
Prawda to, że Haaland odrzucił ofertę City? Jeśli tak, to kogo uważacie za faworyta w walce o podpisanie go?
4
@MesQueUnClub96 On go przypieczętował podczas pierwszego meczu w sezonie :D
0
Czy według was, Pep przegra mistrzostwo Anglii? Według mnie przegra i zostanie wyeliminowany w LM - choć ciężko jest o tym pomyśleć, ale uważam, że tradycyjnie przerżnie mecz w LM, tym razem z AM.
1
@Emhyr Nie dla Haalanda tutaj. On jest za drogi. W jego miejsce wolę kilku słabszych, ale nie "gwiazdeczek", co żądają nie wiadomo czego.
0
Widzielibyście Viniego u nas, gdyby nie poszedł do Realu?
0
@vangoor Dokładnie xD Ona zawsze mnie rozwala tym.
1
@MateS dostawa może potrwać :D
0
Chcecie coś z Aldi?
0
Załóżmy, że możecie sprowadzić jednego zawodnika, bez względu na to ile kosztuje, ale nie może być to ani Mbappe, ani Haaland . Kto to będzie i co za nim przemawia?
0
@tristan87 Znając życie dostaną pozwolenie...
1
@Cule1234 Ach ci agenci... mają więcej do powiedzenia w tym wszystkim, niż sam zawodnik...
1
@macio_944 @TheNekro94 Ze Szpakowskim to od razu przypomina mi się, jak na Messiego mówił Maradona xD
3
@patry295 Wniosek - pora założyć własnego OnlyFans :D
8
Real to siebie sam rozmontował. Mieli dobrze zapowiadających się zawodników np. Hakimi, Theo, Odegaard, to wszystkich opchnęli do innych klubów. Może i mają dobry zarząd, ale za to nie mają absolutnie talentu do wprowadzania młodych zawodników. Osłabili się po mistrzowsku :D
0
Dzisiaj nasze panie grają z Realem w ćwierćfinale LM. Jak myślicie? Będzie podwójne lanie do 0? :DD
1
TVP nie będzie transmitowało meczu Real-Chelsea. Wybrali mecz Bayernu xD
1
@Pawel13sz Pasuje idealnie :D
2
Dobrze Sławiński powiedział Borkowi "Troszkę pokory się przyda" :D
0
Ostatnie pięć meczów w LL, to pięć zwycięstw Barcy i Atletico. Myślicie, że będą nas gonić do końca sezonu, czy potracą punkty?
19
Swoją drogą, to co odwalił Vini, chcąc uzyskać rzut karny, to kryminał. Jak on w ogóle się nie wstydzi? Wie doskonale, że jest VAR, że wszyscy będą widzieć jego nura, a ten i tak się kładzie. Rozumiałbym jeszcze, gdyby poczuł jakiś kontakt, ale on tu upadał bez tego xD.
16
Messi teraz: Ale bym sobie pograł w takiej Barcelonie Xaviego
0
@Azi że mógł strzelić 7,8, ale wpadły tylko 4 :D