3

@Rust_Cohle Wycofać można się jedynie w ciągu 24h od złożonej deklaracji. Czas już dawno minął.

0

@Rewolucja123 pato walki :D

0

@jeyx77x czemu Mbappe? Przecież wiele on osiągnął, a i umiejętności też ma wielkie.

0

Najładniejszy strój piłkarzy jaki kiedykolwiek widzieliście? Według mnie ten pomarańczowo-żółty Barcy. Uwielbiam go. Lubię też podstawowy strój piłkarzy City i PSG.

2

@Mario96w @Gavinho @GeneralXavi Widzę panowie, że zdania są podzielone :D

0

Kto według was jest dzisiaj najbardziej przecenionym zawodnikiem w piłce nożnej? Na przykład żąda za wiele, pomimo, że nie prezentuje zbyt dużych umiejętności, bądź nic jeszcze nie osiągnął. Kto jest takim zawodnikiem według was?

1

@Explode Dokładnie :)

2

@Pilka_jest_okragla Tam jak ktoś przyjeżdża, to ma pełne zbroje, a nie na jakiś śmieszny stadion Realu :DD

0

Prawda to, że Haaland odrzucił ofertę City? Jeśli tak, to kogo uważacie za faworyta w walce o podpisanie go?

4

@MesQueUnClub96 On go przypieczętował podczas pierwszego meczu w sezonie :D

0

Czy według was, Pep przegra mistrzostwo Anglii? Według mnie przegra i zostanie wyeliminowany w LM - choć ciężko jest o tym pomyśleć, ale uważam, że tradycyjnie przerżnie mecz w LM, tym razem z AM.

1

@Emhyr Nie dla Haalanda tutaj. On jest za drogi. W jego miejsce wolę kilku słabszych, ale nie "gwiazdeczek", co żądają nie wiadomo czego.

0

Widzielibyście Viniego u nas, gdyby nie poszedł do Realu?

0

@vangoor Dokładnie xD Ona zawsze mnie rozwala tym.

1

@MateS dostawa może potrwać :D

0

Chcecie coś z Aldi?

0

Załóżmy, że możecie sprowadzić jednego zawodnika, bez względu na to ile kosztuje, ale nie może być to ani Mbappe, ani Haaland . Kto to będzie i co za nim przemawia?

0

@tristan87 Znając życie dostaną pozwolenie...

1

@Cule1234 Ach ci agenci... mają więcej do powiedzenia w tym wszystkim, niż sam zawodnik...

1

@macio_944 @TheNekro94 Ze Szpakowskim to od razu przypomina mi się, jak na Messiego mówił Maradona xD

3

@patry295 Wniosek - pora założyć własnego OnlyFans :D

8

Real to siebie sam rozmontował. Mieli dobrze zapowiadających się zawodników np. Hakimi, Theo, Odegaard, to wszystkich opchnęli do innych klubów. Może i mają dobry zarząd, ale za to nie mają absolutnie talentu do wprowadzania młodych zawodników. Osłabili się po mistrzowsku :D

0

Dzisiaj nasze panie grają z Realem w ćwierćfinale LM. Jak myślicie? Będzie podwójne lanie do 0? :DD

1

TVP nie będzie transmitowało meczu Real-Chelsea. Wybrali mecz Bayernu xD

1

@Pawel13sz Pasuje idealnie :D

2

Dobrze Sławiński powiedział Borkowi "Troszkę pokory się przyda" :D

0

Ostatnie pięć meczów w LL, to pięć zwycięstw Barcy i Atletico. Myślicie, że będą nas gonić do końca sezonu, czy potracą punkty?

19

Swoją drogą, to co odwalił Vini, chcąc uzyskać rzut karny, to kryminał. Jak on w ogóle się nie wstydzi? Wie doskonale, że jest VAR, że wszyscy będą widzieć jego nura, a ten i tak się kładzie. Rozumiałbym jeszcze, gdyby poczuł jakiś kontakt, ale on tu upadał bez tego xD.

16

Messi teraz: Ale bym sobie pograł w takiej Barcelonie Xaviego

0

@Azi że mógł strzelić 7,8, ale wpadły tylko 4 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?