0

@Walker To Ty mało autobusów widziałeś w życiu :DD

0

@IronSanHybrid No i boli mnie ten Espanyol. :( Tak pięknie by to wyglądało, gdybyśmy ich pokonali.

0

@BART97 Cichooooo :) Czasem trzeba się poświęcić, by grać w takim klubie :D

0

@IronSanHybrid A gdyby zszedł z tak wysokiego wynagrodzenia? Oczywiście nie jakoś mocno, ale powiedzmy z 10mln? Wtedy zarabiałby 20mln.

0

Dobra panowie, pytam tak na poważnie. :D Chcecie tu Roberta Lewandowskiego, czy nie?

0

@BoRoWieC Nie wiem, nie mam do nich przekonania w tym starciu. Od początku mówiłem, że nie dadzą rady z Realem i zdania nie zmienię. Najwyżej pozytywnie się zaskoczę.

2

@Pogba Nie no, ostatnio dobre interwencje zalicza Mats.

0

Kto według was okaże się zwycięzcą dzisiejszych i jutrzejszych meczy LM?
Benfica-Liverpool
Bayern M.-Villarreal
Man. City-Atletico Madryt
Chelsea-Real Madryt

Według mnie będzie tak:
Liverpool - choć marzę, żeby Benfica wygrała
Bayern - innej opcji nie widzę
Man. City - tu może być różnie, ale według mnie delikatnie lepsze okaże się City
Real - w Chelsea kompletnie nie wierzę. Uważam, że Real ich zrobi jak będzie chciał.

1

@AlexDark00 A niech go biorą. Może to będzie Hazard v2. :D

0

Ciekawe co oni tam oferują temu Kylianowi, że nagle pojawiły się nowe plany? Oczywiście, to są tylko jak na razie nieoficjalne informacje, ale już samo to, że sam wypowiedział się, że nie jest do końca pewny, to musi coś znaczyć. Uważam, że ostatecznie i tak trafi do Madrytu, ale w jednym nie musimy zgadywać - trzeba przygotować się na dłuuuugą telenowelę związaną z jego przyszłością.

5

Według mnie Xavi wykonał kawał dobrej roboty. Powiem szczerze, że na początku miałem wiele wątpliwości, ale z czasem, widząc rewolucję, która nadeszła, nabierałem coraz to większej pewności. Jak na ten moment, Xavi w lidze wywiązuje się ponad to co zakładałem, a i ma szansę na wygranie LE. Drużyna zmieniła swoje podejście o 180 stopni i dziś należy powiedzieć, że nad Camp Nou znowu świeci słońce :D

0

@messi564 Tak, dlatego mówię, żeby ćwiczył to. Nie wymagam nie wiadomo czego od niego, ale jednak te setki są porażające co czasem nie potrafi wykorzystać. Niech się kształtuje i poprawia w tym aspekcie.

1

Co jak co, ale Ferran musi poprawić te swoje strzały. Zbyt dużo wisi na szali, żeby w tak kluczowych momentach tego i przyszłych sezonów zawalać takie okazje.

0

Busi, co to za strzał?

0

Dopiero w końcówce pierwszej połowy zaczęliśmy grać intensywnie. Obawiam się remisu w tym spotkaniu.

1

@Janiama 3:1 Barca

0

@fart Wszystko jest możliwe. Ja tu podaję nasze szanse, jakby każdy z tych meczy był meczem pierwszym.

0

@trolownik aż tak, jak tu niejedni próbują wmówić, to nie jest, ale i tak każdy by marzył o tym, żeby mieć ją w grupie. Jak nie z nią, to z kim te punkty łapać? Prostszego rywala na tej imprezie ciężko znaleźć.

1

Jak % wyglądają według was szanse Polaków w starciu z grupowymi rywalami?
Według mnie (zwycięstwo/remis/porażka)
Arabia Saudyjska - 75%/15%/10%
Meksyk - 35%/30%/35%
Argentyna - 15%/40%/45%

Uważam, że z Argentyną możemy powalczyć, a nasza porażka nie jest tu wcale jakimś pewniakiem. Ja wiem, że notują oni fantastyczną passę meczów bez porażki, ale uważam, że mieli sporo meczów kłopotliwych, ostatnio z Ekwadorem remis, nie będzie źle. Myślę, że punkt na spokojnie możemy stamtąd wywieźć, jeśli zagramy dobry mecz w obronie.

Jeżeli chodzi o Meksyk, to tu szansę widzę równe. Patrząc na historię ich awansów, to oni zdają się być faworytami, ale według mnie tu będzie wyrównany mecz.

Arabia Saudyjska no to chyba każdy podchodzi do tego tak samo, choć moim skromnym zdaniem nie będzie wcale aż tak łatwo. Lubimy lekceważyć przeciwników, a potem za to przepraszać, także uważam, że wygrać to oczywiście powinniśmy, ale do tego meczu należy podejść na pełnym skupieniu, tak jak do pozostałych spotkań.

0

@tristan87 Pol w okularkach, to zupełnie inny człowiek. Wygląda mi trochę jak Stachursky xD

3

@Freudysta patriotyzm to zdecydowanie nieodpowiednie słowo użyte w Twojej wypowiedzi. Kibicowanie Polsce, to nie jest przejaw patriotyzmu.

0

Sądzę, że wygrywając z każdym w grupie, mamy cień szansy na awans.

20

A teraz ten gigant staje po naszej stronie. Luuk jest wielki.

1

@MesQueUnClub96 Wiedziałem, że więcej w Tobie Niemca, niż Polaka. ;)

2

@Witekk10 Hiszpania, bo nasi tam grają. No i jeszcze Francja.

0

@Drozdu7 A więc niech zagrają swój ostatni koncert tak, żebyśmy mogli miło to wspominać.

0

My będziemy w grupie E,F lub G. Także spokojnie.

0

Ciekawe ile losowanie będzie trwało za 4 lata, jak będzie jeszcze więcej drużyn :D

1

Olisadebe zaraz tam jeszcze wyjdzie i będzie losował. Dajcie już to, po co tu przyszliśmy.

1

Cała ta otoczka jest kompletnie bez sensu. Wszyscy to włączyli po to, żeby zobaczyć kto z kim zagra, a oni sobie zaplanowali gadki i pokazy. Daliby już to losowanie i przestali zawracać człowiekowi głowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?