0

I tak zaraz będzie jakiś wylew w obronie Getafe :D Nie nastawiajcie się na za wiele :P

1

@qubson12345 nie odejdzie, jeśli wygrają majstra i przejdą Chelsea.

1

@qubson12345 w Madrycie CKM do końca istnienia świata :P

0

Dobra, idę sobie popykać paladynem w Diablo 2. Akt II i III sam się nie przejdzie. :)

1

@leviOsa @Worny O dzięki :) To sobie obejrzę przed meczem naszej Barcy.

0

Będzie jakaś powtórka HP jutro, albo w niedzielę?

2

@Barca1992 No ja do tej pory listu nie dostałem, więc nie będę na siłę się tam wpraszał.

1

@Barca1992 Ciekawe ile exp dostali za niego? :D

4

@IronSanHybrid tylko Hermiona! :D

0

@osa91 Dokładnie.

2

Dobra, to skoro jesteśmy przy Harrym, to która część jest według was najlepsza? Według mnie piąta.

2

@osa91 @Bykunn Tak, oczywiście, ale mi chodzi o to w tym odbieganiu, że wiele, naprawdę wiele wydarzeń z książki zostało kompletnie zmienione. Tylko pierwsza część HP (film) jest dokładnym odwzorowaniem.
Książki również stawały się coraz mroczniejsze, ale jednak uważam, że nie aż tak, jak przedstawiono to w filmach, oprócz oczywiście ostatniej części :)

0

Swoją drogą, niesamowite jest to, jak pozostałe części odbiegają od tego co było w książce. W pierwszej części, w filmie starano się dokładnie odwzorować wydarzenia z książki, ale już w następnych częściach, zaczęto odchodzić od tego. Nastrój stawał się coraz bardziej ponury, a z wesołych dźwięków, jakie towarzyszyły nam w pierwszym filmie, przeszliśmy na smutne. Warto zaznaczyć, że niemal w każdej części był inny reżyser. Początkowo klimat w następnych częściach nie miał być aż tak ponury, ale to późniejsi reżyserowie postanowili pokazać coś mroczniejszego, co spowodowało, że zaczęto coraz bardziej odchodzić od książki.

1

@Zoker Dokładnie. W książce "Czara Ognia" bohaterowie trafiają nawet do kuchni, gdzie przyrządzane były potrawy.

1

Widzę, że na LR #Przeżyjmytojeszczeraz z Harrego Pottera :D

2

Nie no, ten Królikowski, to jest jakiś król odklejenieców. Nie rozumiem, jesteś osobą popularną, celebrytą i robisz z siebie takiego pajaca na oczach wszystkich polaków. Czy on naprawdę nie wstydzi się tego? Straszne jest to, że tacy ludzie są w ogóle pokazywani w telewizji.

0

@against_modern_football A zasłużenie?

0

Barca cudem utrzymuje passę meczów bez porażki! Oby na CN było lepiej.

0

@damiano996 Ja mówiłem, że po ciężkim meczu wygramy 2:0, więc jak to osądzisz? :D

0

@wisnia1234 dokładnie 9 i co w związku z tym?

0

Greuther Furth > Barcelona ;D

1

@Hubsao niektórzy to gadali, że będzie i 5 goli dla nas

1

Xavi, daj już tego Dembele, bo zaraz będzie dym.

0

No to podnosimy poprzeczkę z meczu trudnego na bardzo trudny.

0

A tak coś czułem, że to wpadnie :DDDDDDD Strzał z d**y i gol.

1

Musimy poprawić dokładność w drugiej połowie, bo w pierwszej, jej brak był aż nadto widoczny.

0

@Swistus172 Z sytuacjami Gaviego się zgadzam, ale pozostałe, to jakieś nieporozumienie. Drużyna niemiecka jest fizycznie o wiele lepsza, a błędów sędziego tu za wiele nie było. Jakby każdy taki faul gwizdali, to z meczów pamiętałbyś jedynie, jak zawodnicy stoją, bo boją się kontaktów z przeciwnikiem. To nie liga hiszpańska, gdzie najmniejszy kontakt jest gwizdany.

5

Co wy chcecie od tego sędziego? Nie sędziuje źle. To, że drużyna przeciwna gra mocno fizycznie i przegrywamy dużo pojedynków, to nie znaczy, że wszystko jest faulem.

0

Kurde, nasi machają łapami zamiast grać. Nie lubię tego.

6

Jak na razie, niemiecka ekipa jest lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?