Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Tu możesz wpisać dowolne rozgrywki :D
5
Najważniejsze, że wyciągniemy wnioski. Za rok się uda.
2
To łapcie to. :D
0
@Comfortable_ Przecież my mieliśmy w regulaminowym czasie gry może z jedną dobrą sytuację. Nie mieliśmy zbytnio czego wykorzystywać. :D
1
Jeszcze raz powtarzam i zanotujcie sobie to. Ręki nie było. To nie prawda, że każda ręka w polu karnym to rzut karny. Jeśli takowa miała miejsce, to sędzia decyduje, czy ręka była ułożona "naturalnie", czy też celowo odstawała.
0
Połączmy się w bólu...
0
Ciekawe czy Roma by nas pokonała w lidze konferencji? xD
0
@PiotrR W końcu wyjdzie słońce :D
0
Nie będzie wstydu jak strzelimy xDDDDDDDDDDDDD
1
Pamiętajcie, że po burzy zawsze wychodzi słońce.
0
Co ten sędzia odwala!? Przecież to jest CZERWONA bez żadnej dyskusji!
0
Obudzili się w końcówce.
0
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze...
0
Maszyna coś za późno ruszyła...
1
Eintracht mówili, najłatwiejszy rywal mówili, a wyszło, jak wyszło :D
0
@pt9 Według dużej części ekspertów LR Eintracht.
0
@taris Z Barcą zagra, zobaczysz...
1
A najgorsze jest to, że następny mecz w lidze, to Cadiz, czyli autobusu ciąg dalszy...
1
@Mario96w Serio tacy byli? :DD
0
Nie no, te kompromitacje, to my chyba mamy wpisane już jako tradycję każdego turnieju xD
5
xD Tylko, że ta sytuacja z golem Alonso, została anulowana, bo przepis mówi o każdym GOLU zdobytym po wcześniejszym dotknięciu ręką, a nie jak ten nie wpadł. Jak piłka uderza w rękę, nawet w polu karnym, to podyktowanie karnego jest zależne tylko od tego, czy reakcja była "celowa", czy nie.
Także nie ma czegoś takiego, że każda ręka w polu karnym jest rzutem karnym :)
0
@Kow_aLL xD Co? Piszę o tym, że Barca nie miałaby szans w LM, jeżeli teraz goli nas 9 zespół ligi niemieckiej, a także, że jeden mecz (ten z Realem) nie jest wyznacznikiem tego, czy jesteś lepszy od niego, czy nie. Gdzie ja Ci podważam dokonania Xaviego? Zaznaczam tylko, że wciąż jesteśmy na poziomie poniżej czołówki LM.
0
@Kow_aLL I co z tego? Gdzie jest Real, gdzie nasza Barcelona? Z kim wygrywa Real, z kim Barcelona? To tak nie działa, że jak pokonujesz Real, to już jesteś lepszy.
1
No, ale teraz przynajmniej wszyscy wiedzą czemu gramy w LE, a nie tak jak wszystkie dobre kluby w LM w fazie pucharowej. Goli nas 9 zespół ligi niemieckiej. Pozdro dla tych, którzy pisali, że mielibyśmy szansę w LM ;).
0
Mamy szczęście, że te strzały mijają naszą bramkę, bo zaczyna powoli pachnieć takim pogromem. :(
1
Koniec. To koniec.
0
Jak z rożnego nie strzelimy, to chyba w życiu tego nie zremisujemy ;D
0
Widocznie było za łatwo :D
0
Dobrze, że w następnym sezonie będziemy już grać w LM, bo nie zniosę dłużej tego Viaplay.
2
@Janiama 2:1 Eintracht. Niestety czuję dzisiaj trzęsienie ziemi.