0

@mekston Tu możesz wpisać dowolne rozgrywki :D

5

Najważniejsze, że wyciągniemy wnioski. Za rok się uda.

2


To łapcie to. :D

0

@Comfortable_ Przecież my mieliśmy w regulaminowym czasie gry może z jedną dobrą sytuację. Nie mieliśmy zbytnio czego wykorzystywać. :D

1

Jeszcze raz powtarzam i zanotujcie sobie to. Ręki nie było. To nie prawda, że każda ręka w polu karnym to rzut karny. Jeśli takowa miała miejsce, to sędzia decyduje, czy ręka była ułożona "naturalnie", czy też celowo odstawała.

0

Połączmy się w bólu...

0

Ciekawe czy Roma by nas pokonała w lidze konferencji? xD

0

@PiotrR W końcu wyjdzie słońce :D

0

Nie będzie wstydu jak strzelimy xDDDDDDDDDDDDD

1

Pamiętajcie, że po burzy zawsze wychodzi słońce.

0

Co ten sędzia odwala!? Przecież to jest CZERWONA bez żadnej dyskusji!

0

Obudzili się w końcówce.

0

Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze...

0

Maszyna coś za późno ruszyła...

1

Eintracht mówili, najłatwiejszy rywal mówili, a wyszło, jak wyszło :D

0

@pt9 Według dużej części ekspertów LR Eintracht.

0

@taris Z Barcą zagra, zobaczysz...

1

A najgorsze jest to, że następny mecz w lidze, to Cadiz, czyli autobusu ciąg dalszy...

1

@Mario96w Serio tacy byli? :DD

0

Nie no, te kompromitacje, to my chyba mamy wpisane już jako tradycję każdego turnieju xD

5

xD Tylko, że ta sytuacja z golem Alonso, została anulowana, bo przepis mówi o każdym GOLU zdobytym po wcześniejszym dotknięciu ręką, a nie jak ten nie wpadł. Jak piłka uderza w rękę, nawet w polu karnym, to podyktowanie karnego jest zależne tylko od tego, czy reakcja była "celowa", czy nie.
Także nie ma czegoś takiego, że każda ręka w polu karnym jest rzutem karnym :)

0

@Kow_aLL xD Co? Piszę o tym, że Barca nie miałaby szans w LM, jeżeli teraz goli nas 9 zespół ligi niemieckiej, a także, że jeden mecz (ten z Realem) nie jest wyznacznikiem tego, czy jesteś lepszy od niego, czy nie. Gdzie ja Ci podważam dokonania Xaviego? Zaznaczam tylko, że wciąż jesteśmy na poziomie poniżej czołówki LM.

0

@Kow_aLL I co z tego? Gdzie jest Real, gdzie nasza Barcelona? Z kim wygrywa Real, z kim Barcelona? To tak nie działa, że jak pokonujesz Real, to już jesteś lepszy.

1

No, ale teraz przynajmniej wszyscy wiedzą czemu gramy w LE, a nie tak jak wszystkie dobre kluby w LM w fazie pucharowej. Goli nas 9 zespół ligi niemieckiej. Pozdro dla tych, którzy pisali, że mielibyśmy szansę w LM ;).

0

Mamy szczęście, że te strzały mijają naszą bramkę, bo zaczyna powoli pachnieć takim pogromem. :(

1

Koniec. To koniec.

0

Jak z rożnego nie strzelimy, to chyba w życiu tego nie zremisujemy ;D

0

Widocznie było za łatwo :D

0

Dobrze, że w następnym sezonie będziemy już grać w LM, bo nie zniosę dłużej tego Viaplay.

2

@Janiama 2:1 Eintracht. Niestety czuję dzisiaj trzęsienie ziemi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?