Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PodkarpackiKibic "Liga Mistrzów", to LM. Powinny tam grać tylko drużyny, które w poprzednim sezonie wygrały swoją ligę, a nie 2,3 i 4 miejsca. ;DD
0
Pfff, co to za Liga Mistrzów, gdzie gra 2,3 i 4 miejsce w lidze? ;)
0
@tristan87 3ME, bo jeszcze U-19 :D
1
@Mr8lack @Herato Brawo panowie :D
0
Co to za piłkarz? Chyba za dużo wskazówek, ale może będzie jakieś wyzwanie :D
-grałem z takimi zawodnikami jak: Xavi, Iniesta, Juan Mata, Iker Casillas
-na wielkich imprezach wygrałem cztery razy złoto
-grałem w lidze włoskiej i hiszpańskiej
-nie jestem ofensywnym zawodnikiem
-na dzień dzisiejszy występuję w zespole spoza TOP4 ligi hiszpańskiej, jednak kiedyś reprezentowałem barwy giganta tej ligi
-tylko raz wygrałem ligę hiszpańską
0
@Marcin789 Brawo :D Jestem pod wrażeniem, bo zdawało mi się, że jest to trudne :)
1
Dobra, to na koniec rzucam wam jeszcze jedną zagadkę. Możliwe, że troszeczkę za trudne, ale wierzę w was :DD Tylko jeszcze taka mała adnotacja - ten zawodnik ciągle gra.
-grałem w sześciu różnych ligach
-występowałem między innymi na boiskach we Francji, Anglii i Turcji
-strzeliłem gola sezonu w swoim klubie w 2018 roku
-spędziłem po 4 sezony w Turcji i we Francji, zaś w Anglii aż 6
-nie jestem obywatelem żadnego z trzech wyżej wymienionych krajów
-grałem między innymi w takich klubach jak: FC Sion, Stade Rennais, West Bromwich Albion
1
@Ojciec5tkidzieci @Hosh dokładnie
0
@HighestInTheRoom Niestety nie ;)
0
Co to za piłkarz?
-jestem legendą angielskiego klubu
-uznano mnie najlepszym piłkarzem wszech czasów tego klubu
-byłem najlepszym piłkarzem sezonu...
-ligę wygrałem więcej niż 3 razy
-nie raz wygrałem ligę mistrzów
1
@adi7adi8 No i mnie ominęło :(
3
Wchodzę sobie na LR, a tu proszę, jakaś drama i to jeszcze o co, o film xD. Po co te problemy chwilę przed 12 w nocy? Po tym co przed chwilą przeczytałem wiem jedno - świat jutro nie będzie już taki sam. :D
0
@Colin94 U mnie najlepsza książka, to Zakon Feniksa/Czara Ognia, a najgorsza Komnata Tajemnic.
1
@PatrychoO Według mnie najsłabsza część jeżeli chodzi o filmy, a miała bardzo duży potencjał, bo naprawdę wiele się tam dzieje. No, w każdym bądź razie mnie nie przekonała jako film, co innego jako książka, bo tam jest jedną z najlepszych.
2
@PatrychoO Chyba tylko jako książka :P
1
@Wossi61FCB Pffff piąta część rządzi. Żadna inna nie ma do niej podjazdu :)
0
@Colin94 Ja czytałem.
0
@Gavinho Kiedy on się w końcu od niego odczepi?
0
@Kitek1640 Przecież co tydzień w piątki są następne :)
0
Ciekawe co tym razem przytrafi się Harremu Potterowi w Hogwarcie?
1
@Colin94 Bazyliszek jak co roku, dobra forma, ale na najważniejszy mecz wyjdzie z brązową zbroją. Nie ma podjazdu do ekipy gości. Mistrza może i ma, ale w klasyku przegra.
0
@Pawlak1992
W tym zdaniu chodziło mi o to, że my co roku przegrywamy frajersko. Zawsze, nawet gdybyśmy mieli 3:0, to i tak w rewanżu na nas plują. To o to chodzi. Żaden inny klub nie doznał tak dużych kompromitacji na arenie międzynarodowej. W tym meczu zagraliśmy fatalnie, dopiero w 90minucie dostaliśmy przebudzenia. Wynik powinien być większy dla rywali, a my znowu nie możemy powiedzieć, że zasłużyliśmy na więcej po tym dwumeczu.
-Roma (LM)
-Bayern (LM)
-Liverpool (LM)
-PSG (LM)
-Eintracht (LE!)
-Kto dalej?
I piszę tu tylko o fazie pucharowej, żeby oszczędzić następnych porażek... W każdym z tych meczów, nasz klub się SKOMPROMITOWAŁ, rok po roku. To jest wielka tragedia, bo wymienione przez Ciebie kluby nawet nie stały przy tym wszystkim, co nas w ostatnich latach spotkało, no chyba że, to jest już norma dla kibiców i nie widzą w tym problemu.
1
Jakkolwiek sytuacja by nie wyglądała, to zaznaczyć należy, że przegraliśmy pierwszy mecz od 16 spotkań! Oczywiście szkoda, że w takim stylu, że z takim zespołem, ale ta nasza wcześniejsza passa meczów bez porażki jest dobrym znakiem. Nie możemy się poddawać!
1
@Dzemix111 Nie, choć oczywiście, to co się wydarzyło na trybunach, to rzecz karygodna.
Uważam jednak, że porażka na boisku bardziej mnie zabolała, bo znowu potwierdziło się, że jesteśmy drużyną zdolną do wszystkiego, niekoniecznie w tym dobrym znaczeniu. Przegraliśmy ze średniakiem ligi niemieckiej i trybuny nie mogą być tu usprawiedliwieniem.
0
@kaamil1910 No tak już jest wszędzie. Inna sprawa, że wiele osób tu przesiadujących jest dla samej LR. Mówią, że są kibicami, a tak naprawdę Barcelona jest im obojętna, więc i piszą czasem głupoty.
0
@sebo939 Ludzie, wy to normalnie macie jakieś dziwne reakcje. Człowiek sobie śmieszkuje, a wy zaraz "serio?". Czy naprawdę w tym jest aż tak ciężko dostrzec, że ja się z tego śmieję?
4
Na pocieszenie dodam, że Real też przegrał ostatni mecz 3:2 z Chelsea. Dobranoc :)
1
@taris nastawienie na mecz. Dopiero od 90 minuty chcieliśmy to wygrać.
4
Nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Ten mecz mnie po prostu w jakiś sposób dobił psychicznie. Nie rozumiem, dlaczego my ciągle odpadamy w "wyjątkowe sposoby", nie rozumiem do jakich wniosków dochodzą piłkarze po takich meczach, nie rozumiem zachowania kibiców... Jesteśmy jedynym takim klubem na świecie, który dosłownie może przegrać z każdą drużyną w rewanżu, mając nawet 3:0! po pierwszym spotkaniu.
Oczywiście, progres naszej drużyny jest zauważalny, ale właściwie o czym my mówimy, jeżeli na naszym stadionie, Eintracht leje nas przez 90minut, strzela trzy bramki (mogło być spokojnie więcej), a my pomimo tak dużego posiadania piłki nie jesteśmy w stanie konstruować chociażby zalążków zabójczych akcji i to wszystko na tle dziewiątej drużyny w lidze niemieckiej. Ten progres pomimo tego jakiś jest, ale w jakich aspektach konkretnie on występuje, skoro i tak na koniec efekt jest taki sam... zawód, a jak niektórzy tu mówili, także i kompromitacja na arenie międzynarodowej...
To co zrobili kibice Barcelony, każe mi kogoś zapytać, czy rzeczywiście to jest więcej niż klub? W obecnych czasach uważam, że to już tylko puste hasło, bez większego znaczenia. Jak można dopuścić do sytuacji, w której Camp Nou, Twój stadion w większości jest zapełniony kibicami gości? Jak możesz pozwolić na to, by drużyna, której kibicujesz musiała zmagać się z przeciwnikiem, bez wsparcia ze strony tych, którzy powinni zawsze stać tuż obok?
WSTYD, tyle mam na koniec do powiedzenia i mam szczere życzenie, że tych zimnych kibiców nie zobaczymy już na żadnym stadionie. Bo jeżeli masz tą możliwość wspierania swojej drużyny, to powinien być to dla kibica powód do uśmiechu.
1
@GeneralXavi Bądź nie wybiera żadnego...