Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie jest TOP3 najlepszych piłkarzy w historii Serie A według was?
2
@Sau_Ron
Roma
Mistrzostwo Włoch: 2000/01
Puchar Włoch: 2006/07, 2007/08
Superpuchar Włoch: 2001, 2007
Włochy
Mistrzostwo Świata: 2006
Wicemistrzostwo Europy: 2000
Igrzyska Śródziemnomorskie: 1997
Mistrzostwo Europy do lat 21: 1996
Wicemistrzostwo Europy do lat 19: 1995
Wicemistrzostwo Europy do lat 16: 1993
Indywidualne
Złoty Guerin: 1997/98, 2003/04
Oscar del Calcio: 11
Najlepszy piłkarz Serie A: 1999/00, 2002/03
Najlepszy włoski piłkarz Serie A: 1999/00, 2000/01, 2002/03, 2003/04, 2006/07
Najlepszy młody piłkarz Serie A: 1998/99
Najlepszy strzelec Serie A: 2006/07
Gol sezonu Serie A: 2004/05, 2005/06
Drużyna gwiazd Mistrzostw Europy: 2000
MVP finału ME Francja-Włochy: 2000
Drużyna roku ESM: 2000/01, 2003/04, 2006/07
FIFA 100: 2004
Drużyna gwiazd Mistrzostw Świata: 2006
Król strzelców Serie A: 2006/07 (26 goli)
Złoty But: 2006/07
Golden Foot All time: 2010
Krajowa Nagroda Gaetano Scirey za całokształt kariery: 2014
Międzynarodowa Nagroda Giacinto Facchettiego: 2014
Drużyna wszech czasów do lat 21: 2015
Rekordy
Najstarszy strzelec gola w historii Ligi Mistrzów; CSKA Moskwa-AS Roma z dnia 25 listopada 2014 (38 lat i 59 dni)
Serie A
Piłkarz z największą liczbą bramek dla jednego klubu w Serie A (250 dla Romy)
Piłkarz z największą liczbą dubletów bramkowych w Serie A: (46)
Piłkarz z największą liczbą strzelonych rzutów karnych z rzędu w Serie A (71)
Piłkarz, który zdobył co najmniej jednego gola w kolejnych sezonach Serie A z rzędu (23)
Jedyny piłkarz w historii Serie A, który strzelał dwucyfrową liczbę bramek dla jednego klubu, przez 9 kolejnych sezonów.
Jedyny piłkarz w historii Serie A, który strzelał dwucyfrową liczbę bramek dla jednego klubu, przez 13 sezonów.
Najstarszy piłkarz, który zdobył dwie bramki w jednym meczu Serie A.
Piłkarz, z największą liczbą rozegranych sezonów dla jednego klubu w Serie A (25 dla Romy)
AS Roma
Piłkarz Romy z największą liczbą występów w oficjalnych meczach (778)
Piłkarz Romy z największą liczbą bramek w oficjalnych meczach (307)
Piłkarz Romy z największą liczbą występów w Serie A (612)
Piłkarz Romy z największą liczbą bramek w Serie A (250)
Piłkarz Romy z największą liczbą występów w rozgrywkach UEFA (103)
Piłkarz Romy z największa liczbą bramek w rozgrywkach UEFA (38)
Piłkarz Romy z największą liczbą występów w Superpucharze Włoch (5)
Piłkarz Romy z największą liczbą kolejnych sezonów rozegranych w I zespole (25)
Piłkarz Romy z największa liczbą kolejnych sezonów rozegranych jako kapitan drużyny (19)
Piłkarz Romy z największą liczbą tytułów zdobytych przez kapitana drużyny (5)
Piłkarz Romy z największą liczbą goli zdobytych bezpośrednio z rzutu wolnego w Serie A (21)
Inne rekordy
Drugi włoski zawodnik po Luca Tonim, który zdobył Złotego Buta.
Piłkarz z największą liczbą bramek we wszystkich rozgrywkach dla włoskiego zespołu (307 dla Romy)
Piłkarz z największą liczbą goli zdobytych we włoskich profesjonalnych ligach w latach 2001–2010 (145)
Piłkarz z największą liczbą występów w Derbach Rzymu (42, w tym 36 w Serie A i sześciu w Pucharze Włoch)
Piłkarz z największą liczbą strzelonych bramek w Derbach Rzymu w Serie A, (11)
Piłkarz z największą liczbą zwycięstw w Derbach Rzymu (14)
Piłkarz z największą liczbą nagród dla najlepszego włoskiego piłkarza- Oscar AIC (5)
4
Sukcesy zawodników 91#: Francesco Totti @Adi123456789 @kryhaa @JohnA
Sukcesy tego zawodnika ze względu na ich zbyt dużą ilość umieszczam w odpowiedzi :D
1
@patryk355 Dzisiaj mecz Chelsea,a jutro Benfici
0
O tym, czy Rosja zaatakuje, czy nie, zadecyduje mecz Polska-Rosja. Jeśli wygramy, to odpowiedź każdy już będzie znał.
1
@Adi123456789
1.R.Carlos
2.Alba
3.Marcelo
12
@Janiama Dokładnie. Według mnie sytuacji tych dwóch trenerów nie da się porównywać zero jedynkowo.
4
Sukcesy zawodników 90#: Xherdan Shaqiri @Adi123456789 @kryhaa @JohnA
FC Basel
Mistrzostwo Szwajcarii: 2009/10, 2010/11, 2011/12
Puchar Szwajcarii: 2009/10, 2011/12
Bayern Monachium
Mistrzostwo Niemiec: 2012/13, 2013/14
Puchar Niemiec: 2012/13, 2013/14
Superpuchar Niemiec: 2012
Liga Mistrzów UEFA: 2012/13
Superpuchar Europy UEFA: 2013
Klubowe mistrzostwo świata: 2013
Liverpool
Liga Mistrzów UEFA: 2018/19
Superpuchar Europy UEFA: 2019
Klubowe mistrzostwo świata: 2019
Mistrzostwo Anglii: 2019/20
Reprezentacyjne
Wicemistrzostwo Europy U-21: 2011
0
Czy uważacie, że obecny format LM jest sprawiedliwy? Czy rzeczywiście zwycięzca jest najlepszą drużyną Europy? Pytam się, bo ostatnio spotkałem się z wieloma opiniami, w których sporo osób uważa, że nie ma tu sprawiedliwości, bo np. takie City może trafić na zdecydowanie łatwiejszych przeciwników w drodze do finału, niż Liverpool. Jeden może mierzyć się z samymi gigantami, a drugi takiego może trafić dopiero w półfinale. Jakie są wasze opinie w tym temacie?
0
Załóżmy, że możecie sprzedać trzech piłkarzy Barcy, ale tylko jednego z każdej linii formacji na boisku (obrona/pomoc/atak). Kogo się pozbywacie? Nie musicie wytypować trzech, może być mniej, jeśli uważacie, że pozostali powinni zostać. Moje typy:
-Mingueza
-FDJ
-G.O.A.T Martin
1
@paweldunajecfcb Messi, choć to też ciężko porównać. Barca bez Messiego nie liczy się w pucharach, natomiast Messi bez Barcy ma o wiele gorsze statystyki.
2
Denerwuje mnie, że w "Mocy Futbolu" nie ma zaznaczonych momentów, kiedy o czym mówią. Nie interesuje się polską piłką, ale żeby nie przegapić rozpoczęcia dyskusji o innym temacie, to muszę trochę tego przesłuchać.
0
@AllBundy Czyja wiem? Raczej poczuł się bardzo pewnie i nie spodziewał się, że zaczną go bardziej krytykować. Zdaje sobie sprawę, że jest dla wielu właśnie takim "głosem rozsądku", bo wielu ludzi znam, którzy co by nie powiedział, to że dobrze mówi i żadnych własnych przemyśleń nie mają co do konkretnej sprawy. Niestety jest to coraz częstsze i tyczy się to nie tylko Stanowskiego, ale i wielu innych twórców. Idą za nimi osoby, które nie mają swojego zdania i wolą podążać za "trendem", jeśli coś wszyscy hejtują, to i ja hejtuje, a jeśli nagle kochają, to i ja kocham.
11
@Khajio No i zaraz będzie nagrywane Stanowisko o Podolskim xD
4
Sukcesy zawodników 89#: Christian Eriksen @Adi123456789 @kryhaa @JohnA
AFC Ajax
mistrzostwo Holandii: 2010/11, 2011/12, 2012/13
Puchar Holandii: 2009/10
Superpuchar Holandii: 2013
Tottenham Hotspur
Finał Pucharu Ligi Angielskiej: 2014/15
Finał Ligi Mistrzów UEFA: 2018/19
Inter Mediolan
mistrzostwo Włoch: 2020/21
Indywidualne
Talent roku w AFC Ajax: 2011
Talent roku w Danii U-17: 2008
Talent roku w Danii: 2010, 2011
Piłkarz roku w Danii: 2013, 2014, 2015, 2018
Gracz roku w Tottenham Hotspur: 2013/14, 2016/17
Drużyna Roku PFA w Premier League: 2017/18
6
Co najbardziej kochaliście w "starym footballu"? Ja ponad wszystko uwielbiałem różnorodność zawodników. Może głupio to zabrzmi, ale dzisiaj nie ma już tej różnorodności. Zawodnicy przychodzą, odchodzą, zapoznawani są z tysiącami schematów i każdy gra podobną piłkę. Nie ma "czasu" w meczu na odrobinę magii, coś absolutnie niestandardowego. Zdecydowanie rządzi myśl taktyczna, nad zabawą i dobrą rozrywką.
4
@Pawel13sz Smutne to jest, jak coraz rzadziej obserwować możemy takich znakomitych zawodników.
3
@Pawel13sz Dziś już mało jest takich grajków
2
@BART97 Ty masz dobre info, bo w ostatnich dniach za każdym razem się sprawdza.
0
Coraz więcej lata info o tym, że rzekomo Kylian mocno się zastanawia, czy przejść do Realu, czy też nie. Bardzo dziwna sytuacja dla niego, bo na początku wielkie zamieszanie, że chce odejść z PSG, a gdy przyszło zmierzyć się ze swoim "przyszłym" klubem w LM, pokonuje go i zaczyna coś niepewność łapać, czy rzeczywiście przenosiny tam będą lepszą drogą. A wy jak myślicie? Przejdzie do Realu, czy jednak zostanie w paryskim klubie?
1
@AdamaTraore Zdecydowanie nie. My powoli wychodzimy z uzależnienia jakim był, a jego powrót, znowu by nas w to wszystko wrzucił. Uwielbiam go, ale jeśli już robimy przebudowę, to nie można na to patrzeć sentymentalnie, trzeba odmówić i już.
0
@Virusk3 Oby nie, bo następny to Napoli
0
Dawajcie tego Traore
0
@Vaven no i tu błąd sędziego
0
@Vaven to był na żółtą, a nie na czerwoną.
2
@DonAndresFCB Nie przesadzajmy. Alves dostał czerwo za gorszy faul.
2
Z Minguezą niezapomniane wrażenia gwarantowane
0
Jeszcze z jedną brameczkę poproszę :D
0
Tu ciągle jest niebezpiecznie. Choćby na chwilę piłka była w naszym polu karnym, to czuć od razu tą niepewność dzisiejszą naszych obrońców.
0
No to mamy wynik 3:0(2) :)