0

Ta co gada XD Mistrzyni :D

2

Oho, Domaglik będzie dzwonić xD

2

Milik dwie brameczki w odstępie 3 minut. To są te detale.

0

Bijcie dzieci, bo będziecie jeść ślimaki

6

Te "jak to" to złoto xD

0

No i po jaką cholerę na tym czacie Kanału Sportowego wszyscy piszą te +1? Przecież i tak ten czat tak zasuwa, że nie widać ich opinii pojedynczo xD

1

Milik do Barcy! :D

1

@iniesta44 Ale my prywatnie się nie znamy :P

3

Potwierdzam, mój kolega został gejem po szczepionce

0

Swoją drogą, to niesamowite jak jedna bramka (z karnego) może zmienić postrzeganie zawodników przez tutejszych użytkowników. Nie mówię o wszystkich, raczej o mniejszości, która podczas słabej gry bardzo mocno się uaktywnia. Komentarze przed karnym dla Barcy "Jesteśmy słabi", "gramy żenująco", "Wszyscy dno", "Auba dno", a po strzelonym karnym: "no, my to nie gramy tak źle", "gramy dobrze", "Auba dobry". Piszę to po to żeby pokazać jaki jest tu styl komentowania meczu przez niektórych. Ludzie, zastanówcie się nad jednym zdaniem, a nie macie ich tysiące na jeden temat i piszecie idealnie tak jak wieje wiatr. Przed umieszczeniem komentarza dotyczącego plusów z gry Auby przez kogoś z redakcji, było tysiące negatywnych na jego temat opinii, a po, nagle te same osoby kompletnie zmieniły zdanie xD. Nie wiem o co tu chodzi.

7

Ale oni to marnują niesamowicie. Przecież tu już mogły ze dwie wpaść...!!

0

Doliczył 6 minut, historia się powtarza na naszych oczach!

14

Co ten Luuk, on jest boski! :D

0

@FC1899Barca Te strzelenie karnego, to w ogóle jest cud jakiś, bo wszystkie negatywne opinie z 3/4 zawodników naszej Barcy nagle gra wspaniale według niektórych xD

0

Potężny Luuk zmiecie z planszy zawodników Napoli

1

@klopx Nie zgodzę się zdecydowanie

2

Gwiżdżą na gościa, który wszedł żeby im pomóc wygrać xD Brzmi jak zniechęcanie go do tego raczej...

2

@Hubsao ja bym tak zrobił, ale to dlatego, bo mam bardzo zadziorny charakter xD

3

Piłkarze Napoli czują, że zbliża się nieuniknione. Zbliża się Luuk!

0

Ale tu naprawdę duży plus dla VAR za to, że przypatrzyli się tej sytuacji i zwrócili uwagę głównemu sędziemu, bo założę się, że w bardzo dużej ilości przypadków, do tej sytuacji nikt by nie wrócił.

5

Mingueza, to nawet nie patrzył gdzie wrzuca xD

0

@zeko0 Im dłużej jesteśmy przy piłce, tym przeciwnik ma mniejsze szansę na strzelenie gola

0

Borussia 1:3 strzeliła

0

@arasz1819 No ale przecież, to jest tu normalne z tym TOP i out xD

0

Busiemu to trzeba kontrakt na następne dziesięć lat podpisać, bo z taką grą naszego defensywnego pomocnika w tym meczu, to obawiam się, że odrodzenia nie będzie xD

2

@Hanok Dokładnie :)

2

Nie wiem o co wam chodzi, Auba bardzo dobrze się zastawia z bardzo ciężkim przeciwnikiem podkreślę tylko. Tworzy przestrzeń innym, pressing? TOP. Kiedy należy się utrzymać z piłką, to się trzyma. Przecież w meczu z Atleti robił to samo, a tam go chwaliliście ;D

1

@Kgorecki2500 grają jak zawsze, po naszemu.

3

Co tu Adama zrobił... Zamiast do razu podawać, to się zawinął z piłką...

1

@Messibestplayerintheworld
No dobra, to jeszcze BvB :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?