Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta co gada XD Mistrzyni :D
2
Oho, Domaglik będzie dzwonić xD
2
Milik dwie brameczki w odstępie 3 minut. To są te detale.
0
Bijcie dzieci, bo będziecie jeść ślimaki
6
Te "jak to" to złoto xD
0
No i po jaką cholerę na tym czacie Kanału Sportowego wszyscy piszą te +1? Przecież i tak ten czat tak zasuwa, że nie widać ich opinii pojedynczo xD
1
Milik do Barcy! :D
1
@iniesta44 Ale my prywatnie się nie znamy :P
3
Potwierdzam, mój kolega został gejem po szczepionce
0
Swoją drogą, to niesamowite jak jedna bramka (z karnego) może zmienić postrzeganie zawodników przez tutejszych użytkowników. Nie mówię o wszystkich, raczej o mniejszości, która podczas słabej gry bardzo mocno się uaktywnia. Komentarze przed karnym dla Barcy "Jesteśmy słabi", "gramy żenująco", "Wszyscy dno", "Auba dno", a po strzelonym karnym: "no, my to nie gramy tak źle", "gramy dobrze", "Auba dobry". Piszę to po to żeby pokazać jaki jest tu styl komentowania meczu przez niektórych. Ludzie, zastanówcie się nad jednym zdaniem, a nie macie ich tysiące na jeden temat i piszecie idealnie tak jak wieje wiatr. Przed umieszczeniem komentarza dotyczącego plusów z gry Auby przez kogoś z redakcji, było tysiące negatywnych na jego temat opinii, a po, nagle te same osoby kompletnie zmieniły zdanie xD. Nie wiem o co tu chodzi.
7
Ale oni to marnują niesamowicie. Przecież tu już mogły ze dwie wpaść...!!
0
Doliczył 6 minut, historia się powtarza na naszych oczach!
14
Co ten Luuk, on jest boski! :D
0
@FC1899Barca Te strzelenie karnego, to w ogóle jest cud jakiś, bo wszystkie negatywne opinie z 3/4 zawodników naszej Barcy nagle gra wspaniale według niektórych xD
0
Potężny Luuk zmiecie z planszy zawodników Napoli
1
@klopx Nie zgodzę się zdecydowanie
2
Gwiżdżą na gościa, który wszedł żeby im pomóc wygrać xD Brzmi jak zniechęcanie go do tego raczej...
2
@Hubsao ja bym tak zrobił, ale to dlatego, bo mam bardzo zadziorny charakter xD
3
Piłkarze Napoli czują, że zbliża się nieuniknione. Zbliża się Luuk!
0
Ale tu naprawdę duży plus dla VAR za to, że przypatrzyli się tej sytuacji i zwrócili uwagę głównemu sędziemu, bo założę się, że w bardzo dużej ilości przypadków, do tej sytuacji nikt by nie wrócił.
5
Mingueza, to nawet nie patrzył gdzie wrzuca xD
0
@zeko0 Im dłużej jesteśmy przy piłce, tym przeciwnik ma mniejsze szansę na strzelenie gola
0
Borussia 1:3 strzeliła
0
@arasz1819 No ale przecież, to jest tu normalne z tym TOP i out xD
0
Busiemu to trzeba kontrakt na następne dziesięć lat podpisać, bo z taką grą naszego defensywnego pomocnika w tym meczu, to obawiam się, że odrodzenia nie będzie xD
2
@Hanok Dokładnie :)
2
Nie wiem o co wam chodzi, Auba bardzo dobrze się zastawia z bardzo ciężkim przeciwnikiem podkreślę tylko. Tworzy przestrzeń innym, pressing? TOP. Kiedy należy się utrzymać z piłką, to się trzyma. Przecież w meczu z Atleti robił to samo, a tam go chwaliliście ;D
1
@Kgorecki2500 grają jak zawsze, po naszemu.
3
Co tu Adama zrobił... Zamiast do razu podawać, to się zawinął z piłką...
1
@Messibestplayerintheworld
No dobra, to jeszcze BvB :)